6:7
    Jiří NOVÁK
    (Vodrážka)

FA SEPTA.CZ Č. Budějovice - 1. FbK Tábor 6:7p
branky: 19. Tomáš Odložilík, 21. Šimon Perek, 31. Pavel Formánek, 34. Petr Bláha, 40. Šimon Perek, 45. Petr Bláha - 10. Daniel Babilon, 11. David Vodrážka, 25. Daniel Babilon, 36. Lukáš Janura, 46. David Vodrážka, 59. Lukáš Janura, 64. Jiří Novák; rozhodčí: Jiří Kohnheiser - Petr Holeček; vyloučení: 1:3; využití: 1:1; diváků: 22; zásahy brankářů: Jan Vališ 13 - Dušan Václavík 12; po třetinách: 1:2, 4:2, 1:2, 0:1
65:00 Ukončení prodloužení
63:56 GÓL 1. FbK Tábor! 6:7
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #3 Jiří Novák, asistoval #8 David Vodrážka (6:7)
63:56 Komentář trenéra hostů Miroslava Hlouška: V první třetině jsme hledali způsob jak hrát učině na soupeřovu hru. Během první třetiny jsme se aklimatizovali na hru a začali hrát naší hru s kterou jsem vybojovali dva body v prodloužení. Děkujeme soupeři za zápas
63:56 Komentář trenéra domácích Jana Novotného: Hezký výkon výkon na závěr sezony, soupeř s velkým štěstím dovedl zápas do vítězného konce
60:00 Zahájení prodloužení
58:54 GÓL 1. FbK Tábor! 6:6
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #5 Lukáš Janura, asistoval #3 Jiří Novák (6:6)
58:31 Timeout 1. FbK Tábor
57:39 Hra je velice vyhrocená
53:49 Tábor se snaží vyrovnat, vyvíjí tlak, ale marně.
53:17 Timeout FA SEPTA.CZ Č. Budějovice
47:17 Vyloučen hráč #6 Vojtěch Moravec družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za špatné střídání
47:07 hra se přelévá ze strany na stranu.
45:19 GÓL 1. FbK Tábor! 6:5
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #8 David Vodrážka bez asistence (6:5)
44:59 Komentář trenéra FA Septa.cz České Budějovice Jana Novotného: Hezký výkon na závěr sezony, a soupeř s velkým štěstním zápas do vítězného konce.
44:54 GÓL FA SEPTA.CZ Č. Budějovice! 6:4
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil #97 Petr Bláha, asistoval #6 Lukáš Tancer (6:4)
42:27 Loskotova střela, mimo.
39:33 GÓL FA SEPTA.CZ Č. Budějovice! 5:4
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil #10 Šimon Perek, asistoval #70 Hynek Štencl (5:4)
36:24 Vyloučen hráč #39 Dominik Sebastian Zenkl družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za nedovolené vrážení
35:24 GÓL 1. FbK Tábor! 4:4
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #5 Lukáš Janura, asistoval #39 Dominik Sebastian Zenkl (4:4)
33:27 GÓL FA SEPTA.CZ Č. Budějovice! 4:3
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil #97 Petr Bláha, asistoval #7 Radek Vobr (4:3)
33:09 Vyloučen hráč #5 Lukáš Janura družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za bránění ve hře
30:03 GÓL FA SEPTA.CZ Č. Budějovice! 3:3
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil #8 Pavel Formánek, asistoval #25 Jakub Malecha (3:3)
29:08 Malecha prověřuje Táborského golmana
26:12 Hra se nám začíná přiostřovat.
24:43 GÓL 1. FbK Tábor! 2:3
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #57 Daniel Babilon, asistoval #81 Tomáš Odložilík (2:3)
23:13 Vyloučen hráč #97 Petr Bláha družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře
22:15 Tábor odolává Budějovickému tlaku.
20:08 GÓL FA SEPTA.CZ Č. Budějovice! 2:2
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil #10 Šimon Perek, asistoval #8 Pavel Formánek (2:2)
18:14 GÓL FA SEPTA.CZ Č. Budějovice! 1:2
Vlastní branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #81 Tomáš Odložilík (1:2)
12:41 Perek trefuje tyčku.
12:01 Po inkasovaných dvou brankách se domácí snaží snížit golový rozdíl, zatím však bez úspěchu.
10:25 GÓL 1. FbK Tábor! 0:2
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #8 David Vodrážka, asistoval #9 Miroslav Hloušek (0:2)
09:01 GÓL 1. FbK Tábor! 0:1
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #57 Daniel Babilon, asistoval #84 Lukáš Holub (0:1)
05:26 Oba týmy zatím vyčkávají, co se bude dít
02:02 Hráči FA vyčkávají na své polovině.
00:13 České Budějovice se ujímají míčku.