5:3
    Jan VÖLFL
    (Strejček)

Fbc Strakonice - FK Slovan J.Hradec 5:3
branky: 6. Karel Šavrda, 7. Michal Strejček, 48. Jan Völfl, 49. Vojtěch Houska, 60. Jan Völfl - 31. Vojtěch Koutný, 46. Vojtěch Koutný, 55. Ondřej Stloukal; rozhodčí: Nikola Staňková - Václav Patera; vyloučení: 2:2; využití: 1:2; diváků: 66; zásahy brankářů: Jan Vaníček 13 - Aleš Křepelka 13; po třetinách: 2:0, 0:1, 3:2
60:00 Komentář trenéra hostí: 50 minut utkání nic moc koukatelného. Goly padaly po chybách nebo po speciálních situcích. Posledních 10 minut utkání trochu přidalo na tempu, ale když nedáme góly při hře 5na5 a uděláme některé chyby, které jsme dnes udělali, nemůžeme zvítězit. Gratuluji k vítězství soupeři a děkuji našim fanouškům. Komentář trenéra domácích: Děkujeme soupeři, že jsme nemuseli dnes běhat a fanouškům, že to vydrželi až do konce.
59:30 GÓL Fbc Strakonice! 5:3
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #54 Jan Völfl, asistoval #29 Václav Strejček (5:3)
59:30 Venca Strejček s Volflíkem ukázkově zakončili situaci dva na jednoho a definitivně tak zlomili hradecký odpor
59:01 Máme tu poslední minutu a v držení míčku jsou domácí
58:27 Šimek se rozhodl zatopit třem domácím hráčům, ale místo toho ukličkoval sám sebe
57:59 Křesák nádherně našel dvakrát krosem Tomáše Housku ale ani jendou z toho nebyl gol
57:00 Vyloučen hráč #16 Vojtěch Koutný družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za vysoká florbalka
57:00 Hostující hráč hasil situaci na brankovišti hokejkou v úrovní pasu a byl tak odeslán na trestnou lavici
55:42 Šavrda prošel středem hřiště jako nůž máslem a těsně minul pravý horní růžek Křepelkovi branky
55:16 Výborně se teď blýsknul defenzivní činností Křesák a navrch vybojoval faul
54:30 GÓL FK Slovan J.Hradec! 4:3
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #19 Ondřej Stloukal z trestného střílení (4:3)
54:30 Po faulu domáčího Pluskala bylo nařízeno trestné střílení, které proměnil Stloukal a zkompletoval tak v dnešním zápase hattrick
52:01 Hosté se po dlouhé době dostali k zakončení
49:33 Konečně sledujeme v podání domácích florbal hodný jejich postavení v tabulce!
48:25 GÓL Fbc Strakonice! 4:2
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #32 Vojtěch Houska, asistoval #29 Václav Strejček (4:2)
48:25 Téměř identická situace jako v přesilovce akorát přišla střela z levé strany
48:05 Na hřišti se nám poněkud přiostřuje
47:30 Odražený balonek se dostal na hůl Pluskala, ten se neukvapil a posunul na Volfla, který vrátil vedení domácím střelou nad rameno Křepelky
47:29 GÓL Fbc Strakonice! 3:2
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #54 Jan Völfl, asistoval #8 Lukáš Pluskal (3:2)
46:39 O střelbu domácích se zatím starají výhradně bratři Houskové, ale zatím neúspěšně
46:10 Vyloučen hráč #6 Karel Matějka družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za vysoká florbalka
46:08 Uvidíme i přesilovku domácích
45:16 GÓL FK Slovan J.Hradec! 2:2
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #16 Vojtěch Koutný, asistoval #5 Ondřej Šimek (2:2)
45:16 Šimek přihrál Koutnému do prázdné a hosté využívají i druhou přesilovku v zápase
44:27 Vyloučen hráč #24 Karel Šavrda družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za držení
44:27 Uvidíme přesilovku hostí
44:13 Vaníček teď předvedl zákrok večera
42:42 Plusky si teď střihnul sprint od brankoviště k brankovišti a jeho střelu zablokovala hostující obrana
41:05 Šimek teď obešel dva hráče a v poslední chvíli se zjevily na brankovišti třímetrové ruce Vojty Housky, které zastavily jinak téměř jistý gól
40:01 Začala nám třetí třetina a v držení míčku jsou domácí
38:45 V hale vládne tak bouřlivá atmosféra, že kdyby spadnul špenlík, tak jsme to zřejmě slyšeli.. Ovšem předváděná hra obou týml tomu dost nahrává
37:44 Plusky ted opouští hřiště v dost neflorbalové pozici..snad to nebude nic vážného
37:33 Střelu Vojty Housky od mantinelu vyrazil hostující brankář
35:31 Hradecký Šimek byl teď po střele z hranice házenkářského oblouku blízko vyrovnání
34:32 Gesto fair-play teď předvedl Honza Volfl,když odvolal výrok rozhodčího o držení a domácí fanoušci tak měli poprvé v této třetině možnost nečemu zatleskat..
32:51 Jiřina Křesák proběhl středem a odhodlal se ke střele, která byla zablokována
30:43 Stloukal narýsoval krásnou krosovku na Koutného, který vymetl pravý růžek Vaníčkovi branky. Rázem tu máme drama
30:42 GÓL FK Slovan J.Hradec! 2:1
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #16 Vojtěch Koutný, asistoval #19 Ondřej Stloukal (2:1)
30:20 V přesilovce se Hradec dostal k dvěma střelám, ale ani jedna nebyla dostatečně přesná
29:00 Aktivita hradeckých je odměněna výhodou dvouminutové přesilovky
28:59 Vyloučen hráč #8 Lukáš Pluskal družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za hrubost
28:03 Úspěšnost přihrávek domácího týmu je ve druhé třetině stejně nízká jako úspěšnost přesilovky Detroitu v letošní sezoně NHL..
26:45 Hradečtí fanoušci si přejí gól a hráči na hřišti se k němu pomalými krůčky přibližují
23:10 Několik střel po sobě si teď připsal Tomáš Houska, nicméně jejich přesnost měla klesající tendenci..
21:40 Hradec předvedl takovou kostrbatou kombinaci na jeden dotek, ale Vaníček nad nimi vyzrál
20:01 Uvodní buly prostřední části vyhráli hosté, ale nevedlo to k ničemu kloudnému
19:59 Poslední minuta první třetiny byla stejně opatrná jako ta první a tak po první třetině jsou do kabin domácí s dvoubrankovým vedením
17:38 Plusky proběhl středem a ve střelecké pozici se netradičně rozhodl ke střele, která mířila mimo tři tyče
16:48 Hradečtí se ke konci třetiny dostávali z brejků k několika zakončením avšak pozorní Vaníček v brance zůstává nepřekonán
13:50 Honza Volfl se dostal ke střele od mantinelu, ale rozvlnil pouze boční síťku
11:45 Jediné v čem jsou hostující hráči ve výhodě jsou jejich slovy čtyři fanoušci, kteří jsou zatím hlasitější než asi padesátka domácích
10:45 Domácí florbalisté jsou zatím výrazně lepším týmem a to snad ve všech statistických ukazatelích
07:45 Vojta Houska předvedl piruetku na středu hřiště, předal loptičku Přibovi a po jeho pokusu o střelu se ozvalo jenom 'Jaaaj '
06:17 GÓL Fbc Strakonice! 2:0
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #27 Michal Strejček, asistoval #32 Vojtěch Houska (2:0)
06:17 Michal Strejček si přenesl formu ze včerejšího maturáku i na hřiště, když dorazil na brankovišti střelu Vojty Housky
06:04 Hradečtí se osmělili a z nenápadné šance trefují břevno
05:23 GÓL Fbc Strakonice! 1:0
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #24 Karel Šavrda bez asistence (1:0)
04:55 K první střele, která skončila mimo, se dostali také hráči hostí.
03:21 K prvnímu náznaku šance se dostali domácí, ale střela Šavrdy byla zablokována
02:00 Zatím se na hřišti neodehrálo nic o čem by stálo za to něco napsat