18:4
    Martin NOVÁK
    (Procházka)

FK Slovan J.Hradec - SK Jiskra Domažlice 18:4
branky: 1. Ondřej Šimek, 5. Karel Matějka, 5. Ondřej Šimek, 9. Vít Hovorka, 25. Ondřej Šimek, 29. Ondřej Šimek, 31. Marcel Šuranský, 36. Vojtěch Koutný, 39. Jan Procházka, 41. Jakub Tejnor, 44. Ondřej Šimek, 44. Jan Procházka, 45. Marcel Šuranský, 50. Jakub Tejnor, 54. Jan Procházka, 59. Vojtěch Koutný, 60. Tomáš Karas, 60. Martin Novák - 10. Zdeněk Pivoňka, 26. Jan Tauer, 30. Zdeněk Pivoňka, 54. Jakub Nechoďdomů; rozhodčí: Tomáš Čekan - Václav Paletář; vyloučení: 1:1 + Jan Tauer 5; využití: 1:1; diváků: 117; zásahy brankářů: Petr Toman 2, Aleš Křepelka 2 - Jan Fousek 25; po třetinách: 4:1, 5:2, 9:1
60:00 Komentář trenéra domácích Jakuba Šmída: Sladké vítězství na závěr poměrně povedené sezóny. Děkujeme Ultras za podporu během celé sezóny. Soupeři díky za utkání a příjemnou cestu domu.
60:00 Komentář trenéra hostů Ondřeje Stacha: Utkání na závěr sezóny nám vůbec nevyšlo, soupeř zaslouženě vyhrál. Děkujeme za utkání.
59:51 GÓL FK Slovan J.Hradec! 18:4
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #28 Martin Novák, asistoval #8 Jan Procházka (18:4)
59:41 GÓL FK Slovan J.Hradec! 17:4
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #15 Tomáš Karas, asistoval #8 Jan Procházka (17:4)
58:07 GÓL FK Slovan J.Hradec! 16:4
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #16 Vojtěch Koutný, asistoval #32 Jiří Šustr (16:4)
53:57 GÓL SK Jiskra Domažlice! 15:4
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil #11 Jakub Nechoďdomů, asistoval #89 Robert Kubica (15:4)
53:41 GÓL FK Slovan J.Hradec! 15:3
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #8 Jan Procházka, asistoval #28 Martin Novák (15:3)
49:00 GÓL FK Slovan J.Hradec! 14:3
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #14 Jakub Tejnor, asistoval #19 Ondřej Stloukal (14:3)
44:26 GÓL FK Slovan J.Hradec! 13:3
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #7 Marcel Šuranský, asistoval #16 Vojtěch Koutný (13:3)
43:24 GÓL FK Slovan J.Hradec! 12:3
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #8 Jan Procházka, asistoval #14 Jakub Tejnor (12:3)
43:03 GÓL FK Slovan J.Hradec! 11:3
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #5 Ondřej Šimek, asistoval #8 Jan Procházka (11:3)
40:13 GÓL FK Slovan J.Hradec! 10:3
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #14 Jakub Tejnor, asistoval #8 Jan Procházka (10:3)
38:23 GÓL FK Slovan J.Hradec! 9:3
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #8 Jan Procházka, asistoval #5 Ondřej Šimek (9:3)
35:00 GÓL FK Slovan J.Hradec! 8:3
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #16 Vojtěch Koutný, asistoval #19 Ondřej Stloukal (8:3)
34:09 Vyloučen hráč #2 Jan Tauer družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za bránění ve hře
30:09 GÓL FK Slovan J.Hradec! 7:3
29:34 GÓL SK Jiskra Domažlice! 6:3
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil #6 Zdeněk Pivoňka bez asistence (6:3)
28:59 Vyloučen hráč #8 Jan Procházka družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za špatné střídání
28:07 GÓL FK Slovan J.Hradec! 6:2
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #5 Ondřej Šimek, asistoval #19 Ondřej Stloukal (6:2)
25:16 GÓL SK Jiskra Domažlice! 5:2
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil #2 Jan Tauer, asistoval #6 Zdeněk Pivoňka (5:2)
25:16 Střídání brankáře. Nový brankář #29 Aleš Křepelka družstva FK Slovan J.Hradec
24:13 GÓL FK Slovan J.Hradec! 5:1
14:16 Vyloučen hráč #2 Jan Tauer družstva SK Jiskra Domažlice na 5 minuty za vražení zády
09:07 GÓL SK Jiskra Domažlice! 4:1
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil #6 Zdeněk Pivoňka, asistoval #14 Dominik Vraštil (4:1)
08:32 GÓL FK Slovan J.Hradec! 4:0
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #22 Vít Hovorka, asistoval #32 Jiří Šustr (4:0)
04:51 GÓL FK Slovan J.Hradec! 3:0
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #5 Ondřej Šimek, asistoval #14 Jakub Tejnor (3:0)
04:30 GÓL FK Slovan J.Hradec! 2:0
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #6 Karel Matějka, asistoval #12 Vojtěch Mach (2:0)
00:06 GÓL FK Slovan J.Hradec! 1:0