10:4
    Jakub ŽÁČEK
    (Vořechovský)

FbC Asper Šumperk - Zlín Lions 10:4
branky: 3. Jan Mannl, 4. Jindřich Kamler, 5. Petr Matěj, 32. Michal Šíma, 34. Jan Mannl, 38. Petr Matěj, 39. Jiří Trávníček, 45. Jiří Trávníček, 56. Daniel Venouš, 56. Jan Mannl - 7. Jakub Vořechovský, 12. Jakub Vořechovský, 23. Petr Pospíšil, 60. Jakub Žáček; rozhodčí: Václav Killar - Jaromír Kubáč; vyloučení: 4 + Michal Vařeka 5:6; využití: 2:1; diváků: 45; zásahy brankářů: Antonín Byvan 11 - Martin Vičánek 13; po třetinách: 3:2, 4:1, 3:1
60:00 Hodnocení trenéra Zlína Miroslava Kořénka: 'První zápas sezóny nám nevyšel podle představa ukázal nám, na čem musíme ještě zapracovat. Věříme, že zítra domácízápas s Třincem vyhrajeme. Děkujeme soupeři za zápas'
60:00 Hodnocení trenéra Šumperka,Jiřího Trávníčka: 'Až na jednu hluchou pasáž jsme odehráli dobré utkání. Děkujeme soupeři a rozhodčím za fér utkání a divákům za návštěvu.'
60:00 Střely na branku ve třetí třetině 6:4.
59:47 GÓL Zlín Lions! 10:4
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #99 Jakub Žáček, asistoval #44 Jakub Vořechovský (10:4)
59:47 Zlín ke konci utkání ještě upravil skóré na konečných 10:4 z pohledu domácích.
55:55 GÓL FbC Asper Šumperk! 10:3
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #7 Jan Mannl, asistoval #24 Matyáš Zapletal (10:3)
55:55 Jubilejní desátý gól do sítě Zlína střelil domácí junior Jan Mannl, který tak zažívá snový debut, když kompletuje hattrick.
55:55 Domácí tým dalšími dvěma slepenými góly upravuje skóré na 10:3.
55:13 GÓL FbC Asper Šumperk! 9:3
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #88 Daniel Venouš, asistoval #87 Michal Vařeka (9:3)
54:38 Vyloučen hráč #95 Michal Kundrata družstva Zlín Lions na 2 minuty za hrubost
54:38 Vyloučen hráč #11 Jakub Hruban družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za hrubost
54:38 Konflikt na půlce hřiště vyřešil sudí šalamounsky a posílá oba hráče vychladnout na trestnou lavici.
50:09 Vyloučen hráč #99 Jakub Žáček družstva Zlín Lions na 2 minuty za hrubost
50:09 Po hluché části zápasu bez výraznějších šancí dostává Asper potřetí v zápase výhodu v podobě přesilové hry.
46:19 Došlo k ošetření hostujícího brankáře a už se může pokračovat ve hře.
44:04 GÓL FbC Asper Šumperk! 8:3
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #18 Jiří Trávníček, asistoval #88 Daniel Venouš (8:3)
44:04 Domácí se prosazují také v oslabení, blafákem do backhandu skóruje podruhé Trávníček.
42:39 Vyloučen hráč #19 Jindřich Kamler družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za nesportovní chování
42:12 Zlín se ocitl ve velké šanci, ovšem Žáček poloodkrytou branku z těsné blízkosti netrefil.
40:00 Střely na branku ve druhé třetině 10:5.
40:00 Po počátečním tlaku Zlína ve druhé třetině domácí tým převzal iniciativu a čtyřmi góly hostům před třetí částí odskakují.
38:41 GÓL FbC Asper Šumperk! 7:3
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #18 Jiří Trávníček, asistoval #7 Jan Mannl (7:3)
38:41 I druhou přesilovku Šumperk využívá, se štěstím dává branku Trávníček.
37:32 GÓL FbC Asper Šumperk! 6:3
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #69 Petr Matěj, asistoval #4 Michal Šíma (6:3)
37:32 Šestý gól do sítě Zlína přidává nejaktivnější domácí formace, po přihrávce Šímy skóruje Matěj.
36:53 Vyloučen hráč #13 Jiří Štěpánek družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání
36:53 Po dalším domácím týmem vybojovaném faulu v oslabení ožívá i šumperská hala.
35:49 Vyloučen hráč #11 Jakub Hruban družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za nedovolené vrážení
35:49 Hruban byl nucen po ztrátě na útočné polovině donucen faulovat.
33:12 GÓL FbC Asper Šumperk! 5:3
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #7 Jan Mannl, asistoval #73 Jan Dohnal (5:3)
33:12 Jan Mannl se při svém debutu v seniorské kategorii prosazuje podruhé, Zlín ztrácí už dvě branky.
31:19 GÓL FbC Asper Šumperk! 4:3
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #4 Michal Šíma, asistoval #18 Jiří Trávníček (4:3)
31:19 Asper využívá přesilovku brankou ze standartní situace na hranici velkého brankoviště.
30:12 Vyloučen hráč #87 Michal Kořený družstva Zlín Lions na 2 minuty za nesportovní chování
30:12 Šumperk se po zbytečném vyloučení hostujícího hráče dostává ke druhé přesilovce.
29:12 Asper se dostává k první střele na branku ve druhé třetině.
28:15 Hra se po hektickém úvodu druhé třetiny plného vyloučení trochu uklidnila.
25:57 Vařeka se po konci svého dlouhého trestu vrátil na hriště a hned se ocitl před odkrytou brankou po nahrávce Kamlera, branku ale netrefil.
23:41 Vyloučen hráč #87 Michal Kořený družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání
23:41 Matěj si svou aktivitou v početní nevýhodě vybojoval faul zlínského hráče na útočné polovině.
22:26 GÓL Zlín Lions! 3:3
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #20 Petr Pospíšil, asistoval #99 Jakub Žáček (3:3)
22:26 A Zlín početní výhodu využívá, prosazuje se Pospíšil.
20:51 Vyloučen hráč #87 Michal Vařeka družstva FbC Asper Šumperk na 5 minuty za hrubost
20:51 Druhá třetina začala zostra, a hned po minutě hry si Zlín zahraje přesilovku poté, co byl domácí Vařeka vyloučen na kontroverzních pět minut.
20:00 V první třetině měl sice míček pod kontrolou více Šumperk, nicméně hra byla vyrovnaná,čemuž odpovídá také skóré či poměr střel.
20:00 Střely po první třetině 7:6.
18:32 Zlín ubránil přesilovku soupeře bravůrně, Asper se dostal pouze k jedné střele na branku.
16:32 Vyloučen hráč #44 Jakub Vořechovský družstva Zlín Lions na 2 minuty za držení
13:17 Šumperk se v oslabení dostal do nadějné šance dva proti jednomu, ale branka z toho nepadla.
12:46 Vyloučen hráč #19 Jindřich Kamler družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za nedovolené vrážení
11:27 GÓL Zlín Lions! 3:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #44 Jakub Vořechovský, asistoval #13 Jiří Štěpánek (3:2)
11:27 Podruhé v zápase se prosazuje Vořechovský, opět po asistenci Štěpánka.
08:24 Šumperk teď má míček na holích a uklidňuje hru.
06:03 GÓL Zlín Lions! 3:1
06:03 Zlín se ovšem nenechává zahanbit a také odpovídá vstřelenou brankou.
04:39 GÓL FbC Asper Šumperk! 3:0
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #69 Petr Matěj, asistoval #66 Štěpán Maixner (3:0)
04:39 Asper třemi slepenými góly na začátku zápasu odskakuje Zlínu.
03:47 GÓL FbC Asper Šumperk! 2:0
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #19 Jindřich Kamler bez asistence (2:0)
02:41 GÓL FbC Asper Šumperk! 1:0
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #7 Jan Mannl, asistoval #69 Petr Matěj (1:0)
01:25 Asper zatím nepustil Zlín na útočnoupolovinu.