• 58 57:31
    5:10
    (Doubek)

FbC KOVO KM Frýdek-Místek - FBS Olomouc 5:10
branky: 2. Filip Matějka, 5. Lukáš Gamrot, 36. Filip Matějka, 40. Martin Juroš, 52. Martin Juroš - 10. Igor Macháček, 33. Tomáš Doubek, 34. Igor Macháček, 36. Igor Macháček, 44. Ondřej Borik, 44. Bohdan Kopelec, 50. Jan Konečný, 53. Igor Macháček, 56. Ondřej Borik, 58. Martin Pudil; rozhodčí: Dalibor Repček - Adam Tietz; vyloučení: 2:6; využití: 2:1; diváků: 48; zásahy brankářů: Vilém Zámečník 39 - Michal Kráčmar 27; po třetinách: 2:1, 2:3, 1:6
60:00 Komentář trenéra domácího celku, Ondřeje Frömmela: První zápas sezony se nepovedl úplně podle našich představ. Zítra to zkusíme jinak. Děkujeme soupeři a výborným domácím divákům.
60:00 Komentář trenéra hostujícího týmu, Karla Stehlíka: Soupeř nás ze začátku potrápil více než jsme čekali. Byl velmi produktivní a vynaložili jsme spousty sil na otočení zápasu, které se nám nakonec povedlo. Děkujeme soupeři za pěkný zápas.
60:00 Poměr střel v poslední třetině byl 8:19.
57:31 GÓL FBS Olomouc! 5:10
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #9 Martin Pudil, asistoval #28 Tomáš Doubek (5:10)
55:18 GÓL FBS Olomouc! 5:9
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #20 Ondřej Borik, asistoval #9 Martin Pudil (5:9)
53:14 I nadále je Olomouc aktivnějším týmem a domácím se nedaří dostat do tempa.
52:10 GÓL FBS Olomouc! 5:8
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #43 Igor Macháček z trestného střílení (5:8)
51:33 GÓL FbC KOVO KM Frýdek-Místek! 5:7
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil #17 Martin Juroš, asistoval #69 Filip Matějka (5:7)
51:23 Vyloučen hráč #17 Bohdan Kopelec družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hrubost
49:55 GÓL FBS Olomouc! 4:7
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #22 Jan Konečný, asistoval #8 Vojtěch Krhovják (4:7)
47:54 Chybí nějaká větší akce. Týmy se sice přetahují o míček a občas z dálky vystřelí, ale pro diváka to moc zajímavě nevypadá.
45:08 S blížícím se koncem se zvedá nervozita domácích. Obzvláště v momentech kdy se jim něco nepodaří se zvedá riziko faulu.
43:54 GÓL FBS Olomouc! 4:6
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #17 Bohdan Kopelec, asistoval #2 Dominik Pavel Palásek (4:6)
43:19 GÓL FBS Olomouc! 4:5
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #20 Ondřej Borik, asistoval #17 Bohdan Kopelec (4:5)
41:35 Vyloučen hráč #44 Tomáš Habrnál družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání
40:58 Hosté hrají v plném počtu.
40:01 Domácí si zahrají ještě 57 sekund přesilové hry.
40:00 V druhé třetině byl poměr střel na bránu 10:18.
39:38 GÓL FbC KOVO KM Frýdek-Místek! 4:4
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil #17 Martin Juroš, asistoval #42 Lukáš Gamrot (4:4)
38:58 Vyloučen hráč #20 Ondřej Borik družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hrubost
38:41 Vyloučen hráč #28 Tomáš Doubek družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
38:35 Frýdek se trochu probudil, ale stále to není to co by měl předvádět.
35:35 GÓL FbC KOVO KM Frýdek-Místek! 3:4
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil #69 Filip Matějka, asistoval #17 Martin Juroš (3:4)
35:08 GÓL FBS Olomouc! 2:4
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #43 Igor Macháček, asistoval #2 Dominik Pavel Palásek (2:4)
33:26 GÓL FBS Olomouc! 2:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #43 Igor Macháček, asistoval #17 Bohdan Kopelec (2:3)
32:44 GÓL FBS Olomouc! 2:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #28 Tomáš Doubek, asistoval #12 Daniel Tichý (2:2)
31:00 Zmatek před bránou. Hosté už se pomalu radovali z gólu, ale síťku rozvlnil jen brankář.
28:33 Macháček dnes nemá svůj den, měl prostor, ale svou střelou bránu přestřelil.
28:00 V druhé třetině jsou hosté zatím mnohem aktivnější.
27:24 Krásně si hosté nahodili míček před bránu, ale Macháček jej netrefil.
25:20 Olomouc u míčku a Gamrotovi už došla trpělivost a pomohl si faulem. Rozehrávají hosté.
23:13 Po přestávce je Olomouc jako vyměněná. Jsou přesnější na míčku a aktivnější v hledání volných pozic.
21:39 Hosté hrají v plném počtu.
20:01 Domácí si zahrají ještě minutu a 38 sekund přesilovky.
20:00 Střely v první třetiny byly v poměru 14:12.
19:39 Vyloučen hráč #48 Pavel Matějů družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
17:43 Domácí se snaží držet míček a hráče Olomouce co nejvíce utahat.
15:13 Hosté hrají v plném počtu.
13:48 Frýdek toho v přesilovkách zatím moc nevymyslel. Ale ještě to mohou napravit.
13:13 Vyloučen hráč #8 Vojtěch Krhovják družstva FBS Olomouc na 2 minuty za blokování florbalky
11:30 Hosté hrají v plném počtu.
10:54 Konečně se dostal ke střele Matějka, ale nastřelil jen brankáře.
10:23 Hosté u míčku a pěkně ukrojili polovinu oslabení ve svůj prospěch.
09:30 Vyloučen hráč #9 Martin Pudil družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hrubost
09:05 GÓL FBS Olomouc! 2:1
08:50 Habrnál střílíz pravého křídla a brankář hostů zasahuje.
07:34 Hra je velmi vyrovnaná, ale hostům se nedaří koncovka.
05:46 Domácí jsou v plném počtu.
04:56 Macháček měl před sebou prázdnou bránu, ale nedokázal vystřelit.
04:50 GÓL FbC KOVO KM Frýdek-Místek! 2:0
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil #42 Lukáš Gamrot bez asistence (2:0)
03:46 Vyloučen hráč #69 Filip Matějka družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za zvedání florbalky
03:14 Štěrba v obrovské šanci, ale Kráčmar jeho blafák prohlédl.
02:14 Frýdek se snaží co nejvíce držet míček a raději postupovat opatrně.
01:44 GÓL FbC KOVO KM Frýdek-Místek! 1:0
00:30 Úvodní buly sice sebrali domácí, ale brzy o míček zase přišli.