59
  • 59 58:32
    2

FBC ORCA KRNOV - Zlín Lions 12:2
branky: 5. Ondřej Miškov, 19. Patrik Baránek, 21. Jaromír Filip, 26. Jaromír Filip, 27. Tomáš Zakopčan, 32. Tomáš Zakopčan, 36. Jaromír Filip, 37. Ondřej Miškov, 38. Jaromír Filip, 43. Filip Fňukal, 48. Tomáš Zakopčan, 52. Štěpán Čevela - 16. Michal Baroň, 52. Michal Baroň; rozhodčí: Dalibor Repček - Adam Tietz; vyloučení: 5:5 + Filip Horník 5; využití: 4:1; diváků: 97; zásahy brankářů: René Frydrych 12, Matěj Kortiš 4 - Martin Vičánek 3, Jaroslav Bartík 3; po třetinách: 2:1, 7:0, 3:1
60:00 Vyjádření trenéra hostů: První třetina se nám povedla, kluci hráli výborně. Bohužel nám chyběla koncovka. Ve druhé třetině jsme propadli a ukázala se zkušenost soupeře.Děkujeme soupeří za zápas a divákům za příznivou atmosféru.
60:00 Vyjádření trenéra domácích: První třetinu hrál soupeř výborně, ale my jsme svou trpělivostí vydrželi. Pak jsme začali ofenzivěji hrát, dřeli jsme, makali jsme a po zásluze jsme vyhráli. Kluci šlapou jako jeden tým. Děkujeme soupeři, rozhodčím, divákům a pořadatelům.
58:32 Vyloučen hráč #95 Michal Kundrata družstva Zlín Lions na 2 minuty za bránění ve hře
57:59 Vyloučen hráč #22 Ondřej Miškov družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za držení
54:14 Timeout FBC ORCA KRNOV
54:14 Střídání brankáře. Nový brankář #37 Matěj Kortiš družstva FBC ORCA KRNOV
51:40 GÓL Zlín Lions! 12:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #74 Michal Baroň, asistoval #97 Patrik Svoboda (12:2)
51:28 GÓL FBC ORCA KRNOV! 12:1
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #96 Štěpán Čevela, asistoval #97 Filip Svoboda (12:1)
47:27 GÓL FBC ORCA KRNOV! 11:1
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #52 Tomáš Zakopčan, asistoval #22 Ondřej Miškov (11:1)
45:47 Vyloučen hráč #99 Jakub Žáček družstva Zlín Lions na 2 minuty za hrubost
42:22 GÓL FBC ORCA KRNOV! 10:1
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #14 Filip Fňukal, asistoval #22 Ondřej Miškov (10:1)
39:48 Vyloučen hráč #82 Dominik Fňukal družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za hrubost
38:42 Vyloučen hráč #77 Filip Horník družstva Zlín Lions na 5 minuty za hrubost
37:43 GÓL FBC ORCA KRNOV! 9:1
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #91 Jaromír Filip, asistoval #22 Ondřej Miškov (9:1)
36:53 GÓL FBC ORCA KRNOV! 8:1
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #22 Ondřej Miškov, asistoval #91 Jaromír Filip (8:1)
35:33 GÓL FBC ORCA KRNOV! 7:1
35:33 Střídání brankáře. Nový brankář #32 Jaroslav Bartík družstva Zlín Lions
34:27 Vyloučen hráč #95 Michal Kundrata družstva Zlín Lions na 2 minuty za zvedání florbalky
31:35 Timeout Zlín Lions
31:35 GÓL FBC ORCA KRNOV! 6:1
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #52 Tomáš Zakopčan, asistoval #78 Dominik Novák (6:1)
28:27 Vyloučen hráč #43 Martin Janeček družstva Zlín Lions na 2 minuty za špatné střídání
26:27 GÓL FBC ORCA KRNOV! 5:1
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #52 Tomáš Zakopčan, asistoval #48 David Musil (5:1)
26:27 Nádherný gól Zakopčana do prázdné brány
25:37 GÓL FBC ORCA KRNOV! 4:1
25:17 Vyloučen hráč #99 Jakub Žáček družstva Zlín Lions na 2 minuty za hrubost
22:45 Vyloučen hráč #91 Jaromír Filip družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání
20:14 GÓL FBC ORCA KRNOV! 3:1
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #91 Jaromír Filip, asistoval #23 Adam Juřina (3:1)
18:28 GÓL FBC ORCA KRNOV! 2:1
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #26 Patrik Baránek, asistoval #97 Filip Svoboda (2:1)
18:28 Krásná střela Baránka do prázdné brány
15:22 GÓL Zlín Lions! 1:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #74 Michal Baroň, asistoval #95 Michal Kundrata (1:1)
13:55 Vyloučen hráč #26 Patrik Baránek družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za hra rukou
12:46 Vyloučen hráč #31 Jan Šulavík družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání
09:09 Šulavíkova tvrdá střela pouze do bloku
04:18 GÓL FBC ORCA KRNOV! 1:0
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #22 Ondřej Miškov bez asistence (1:0)
04:18 Nešťastná teč obránců Zlína znamená první gól domácích
03:40 Střela domácích do boční síťky