60
  • 60 59:51
    2

FBK Jeseník - FBC MSEM Přerov 3:8
branky: 18. David Pišek, 22. David Pišek, 45. David Pišek - 8. Matěj Ševčík, 11. Michal Bělaška, 25. Tomáš Hořecký, 37. Adam Budník, 40. Zbyněk Slováček, 54. Martin Kubalík, 54. Jan Běhal, 59. Ondřej Foldyna; rozhodčí: Stanislav Kosek - Marek Pavlovský; vyloučení: 5:3; využití: 1:3; diváků: 120; zásahy brankářů: Patrik Vondrka 20 - Zdeněk Raška 10; po třetinách: 1:2, 1:3, 1:3
59:59 Komentář trenéra Přerova Pavla Ceha: DO Jeseníku jsme přijeli pro body, což se nám podařilo, avšak děláme hromadu individuálních chyb, kterými dostáváme soupeře zbytečně zpátky do zápasu. Poprvé v sezoně jsme hráli na tři pětky a chceme v tom pokračovat. Děkujeme soupeři za utkání a už se těším na videorozbor Petra Maliny.
59:59 Komentář trenéra domácích: Děkujeme soupeři za férové utkání. Soupeře jsme dostali na koně+ vlastními chybami, klasika. Děkujeme fantastickým divákům za podporu . Příště to snad bude lepší.
59:51 Vyloučen hráč #42 Martin Příhoda družstva FBK Jeseník na 2 minuty za hrubost
58:36 GÓL FBC MSEM Přerov! 3:8
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #8 Ondřej Foldyna, asistoval #71 Martin Kubalík (3:8)
58:17 Vyloučen hráč #18 David Pišek družstva FBK Jeseník na 2 minuty za zdržování hry
54:50 Trestné střílení družstva FBC MSEM Přerov neproměnil #87 Michal Bělaška.
53:45 GÓL FBC MSEM Přerov! 3:7
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #10 Jan Běhal bez asistence (3:7)
53:15 Timeout FBK Jeseník
53:15 GÓL FBC MSEM Přerov! 3:6
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #71 Martin Kubalík, asistoval #88 Adam Budník (3:6)
47:49 Vyloučen hráč #18 Petr Kavka družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za hrubost
46:10 Na třetí třetinu přibylo i diváků v kotli. Což místní borce pohání znatelně k vyrovnání.
44:30 GÓL FBK Jeseník! 3:5
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil #18 David Pišek, asistoval #29 Lukáš Ďopan (3:5)
41:10 Komár brble, že se na to příště může vysr*t.
40:24 Po technických potížích byl nucen realizační team měřit čas utkání na stopkách Komárova mobilu
39:44 GÓL FBC MSEM Přerov! 2:5
Vlastní branku družstva FBK Jeseník vstřelil #56 Zbyněk Slováček (2:5)
36:17 GÓL FBC MSEM Přerov! 2:4
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #88 Adam Budník bez asistence (2:4)
36:17 Další smolná rozehrávka Jeseníku, Přijde na přetřes při večerním rozboru utkání sic bez elektronické tužky, ale s pivkem. Jeseník prohrává 2:4.
33:32 Hráčům Jeseníku se stále nedaří najít klíč k vyrovnání skóre, přestože šance jsou.
30:01 Vepřov začal zlobit, naši nestíhají. Z této situace lze usoudit, že Vepřov včera nenavštívil restaurační zařízení a je v plné fyzické kondici.
26:00 Některé osobní souboje hráčů Jeseníku budou jistě předmětem živé debaty při vyhodnocení zápasu dnes večer v hospodě, nejspíš ve Štíru.
25:15 Dougi to posral, težce to posral.
24:36 GÓL FBC MSEM Přerov! 2:3
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #77 Tomáš Hořecký bez asistence (2:3)
23:06 Vyloučen hráč #9 Marek Viterna družstva FBK Jeseník na 2 minuty za hrubost
22:01 David Pišek vyrovnává při dorážce po Mňaukinově střele z půli hřiště. Byla to rána jako, když dostaneš plátkem citronu omotaného kolem cihly.
21:56 GÓL FBK Jeseník! 2:2
21:05 Domácí nastoupili na hřiště v plné šíle a nasazení.
18:45 Jeseník hraje přesilovku, posílá míček po šířce hřiště a hovno z toho.
18:37 Vyloučen hráč #17 Radim Dvořák družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za sekání
17:38 Hurááááááááááááááá, třikrát hurá! Je to tam, Jeseník skóruje při přesilovce. JUni se málem samou radostí počůral. Skórující hráč, David Pišek komentoval gól ' Já su tak šťastné'
17:32 GÓL FBK Jeseník! 1:2
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil #18 David Pišek, asistoval #42 Martin Příhoda (1:2)
17:02 Vyloučen hráč #88 Adam Budník družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za blokování florbalky
17:02 Ták a teď má Jeseník šanci skórovat při přesilovce. Na tresnou se posadil Vepřovský hráč.
17:00 Jeseník je více na míčku, ovšem stále bez gólu.
15:44 Dnes je znát absence Stavíka o to více, že nemůže při golu pouštět zorbu.
14:09 Jeseník začíná soupeře tlačit. To se líbí i publiku na tribuně. Chtělo by to však přidat i nějakou pořádnou ránu do branky.
13:32 Juni šel spravit rozhozené manťáky :D
11:34 Fatál trsti při rozehrávce nebyl naštěstí potrestán. Zátím to s našimi chlapci nevypadá vůbec dobře.
10:35 Vepřov v přesilovce roztáhl hru na celou polovinu domácích a zaslouženě skoŕoval, naši jenom čuměli.
10:24 GÓL FBC MSEM Přerov! 0:2
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #87 Michal Bělaška, asistoval #10 Jan Běhal (0:2)
09:03 Vyloučen hráč #5 Michael Dougi družstva FBK Jeseník na 2 minuty za sekání
09:03 A je to tady, po další chybě byl vyloučen domácí hráč Dougi. Snad to borci zvládnou i bez něj.
07:29 Po fatální chybě na středu hřiště přišla odplata ze strany Vepřova. První a poslední jejich gól.
07:28 GÓL FBC MSEM Přerov! 0:1
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #14 Matěj Ševčík, asistoval #88 Adam Budník (0:1)
06:45 Hosté rozehrávají z rohu, a prd.
06:30 Nevidíme z časomíry tribunu SEVER, spíše tedy neslyšíme.
05:45 Zatím jsme neviděli žádnou větší šanci kromě střely nalezeného Rokece.
04:45 Hra nám se plynule rozehrála, nahoru a dolů, jako v lunaparku
04:01 Realizační team přišel podpořit Mirča, tímto ho zdravíme:)
02:11 Po tlaku domácích rozehrávají z rohu, rádi při tom vidíme Rokece, který byl až do začátku utkání nezvěstný.
01:06 Zápas nám začal, nemůžeme se dočkat perfektních výkonů našich borců, tip Komára výhra 2:0 pro domácí borce. Juni dodává, že každopádně tento match bude mít koule a je to perfektní den dát si pivo.
00:00 Vítáme všechny přátelé kvalitního frombalu na dnešním zápase. Děním na hříšti Vás dnes budou provázet Juni a Komár, zápis provede jedinečná Dianka ( Juniho stará)