• 54 53:00
    2
    Radim KLIMECKÝ

FBC MSEM Přerov - FbC KOVO KM Frýdek-Místek 11:3
branky: 1. Tomáš Hořecký, 13. Adam Budník, 14. Martin Kubalík, 16. Filip Brauner, 26. Tomáš Hořecký, 27. Filip Brauner, 29. Michal Bělaška, 39. Tomáš Hořecký, 44. Tomáš Hořecký, 46. Matěj Ševčík, 50. Michal Bělaška - 34. Martin Juroš, 36. Filip Matějka, 37. Martin Juroš; rozhodčí: Stanislav Kosek - Marek Pavlovský; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků: 51; zásahy brankářů: Zdeněk Raška 20 - Vilém Zámečník 9; po třetinách: 4:0, 4:3, 3:0
59:59 Střely domácí: 8 Střely hosté: 6
59:59 Komentář trenéra hostí: Děkuji soupeři za zápas a za ukázku produktivity a ukázky na čem máme pracovat.
59:59 Komentář trenéra domácích Pavla Ceha: Dnes zasloužené tři body. Dvě třetiny jsem zvládli bez obdržené branky. Vyborně zapískali rozhodčí. O to víc si važím výkonu juniorů, kteří měli za sebou již dva zápasy. Děkuji soupeři za férové utkání, Hořec bude dnes moc na hrušce.
53:00 Vyloučen hráč #26 Radim Klimecký družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání
49:47 GÓL FBC MSEM Přerov! 11:3
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #87 Michal Bělaška bez asistence (11:3)
49:30 Vyloučen hráč #41 Matěj Gilar družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za špatné střídání
45:31 GÓL FBC MSEM Přerov! 10:3
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #14 Matěj Ševčík, asistoval #87 Michal Bělaška (10:3)
43:06 GÓL FBC MSEM Přerov! 9:3
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #77 Tomáš Hořecký, asistoval #71 Martin Kubalík (9:3)
39:59 Střely domácí: 5 Střely hosté: 11
38:57 GÓL FBC MSEM Přerov! 8:3
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #77 Tomáš Hořecký, asistoval #17 Radim Dvořák (8:3)
36:52 GÓL FbC KOVO KM Frýdek-Místek! 7:3
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil #17 Martin Juroš, asistoval #69 Filip Matějka (7:3)
36:52 a máme tu další gol
35:59 GÓL FbC KOVO KM Frýdek-Místek! 7:2
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil #69 Filip Matějka, asistoval #17 Martin Juroš (7:2)
33:09 GÓL FbC KOVO KM Frýdek-Místek! 7:1
33:09 a tlak se vyplácí
31:26 Frýdek tlačí.
28:06 GÓL FBC MSEM Přerov! 7:0
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #87 Michal Bělaška, asistoval #8 Ondřej Foldyna (7:0)
26:37 GÓL FBC MSEM Přerov! 6:0
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #23 Filip Brauner, asistoval #8 Ondřej Foldyna (6:0)
26:37 Výborný Foldyna.
25:55 GÓL FBC MSEM Přerov! 5:0
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #77 Tomáš Hořecký, asistoval #14 Matěj Ševčík (5:0)
24:18 Přerov skvěle brání.
22:43 Vyloučen hráč #23 Filip Brauner družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za nesportovní chování
19:59 Střely domácí: 7 Střely hosté: 6
15:17 Timeout FbC KOVO KM Frýdek-Místek
15:17 GÓL FBC MSEM Přerov! 4:0
13:44 GÓL FBC MSEM Přerov! 3:0
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #71 Martin Kubalík, asistoval #88 Adam Budník (3:0)
12:53 GÓL FBC MSEM Přerov! 2:0
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #88 Adam Budník, asistoval #77 Tomáš Hořecký (2:0)
11:00 Vyloučen hráč #87 Josef Březina družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání
06:06 Zatím velmi vyrovnaný zápas.
00:34 GÓL FBC MSEM Přerov! 1:0
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #77 Tomáš Hořecký, asistoval #88 Adam Budník (1:0)
00:34 Nádherná hra v podání Přerova.