7:9
    Adam KUČERA
    ()

FBK Jeseník - 1. FBK Eagles Orlová 7:9
branky: 15. Václav Břenek, 18. Zbyněk Slováček, 18. Marek Viterna, 30. Martin Příhoda, 50. Martin Příhoda, 59. Lukáš Ďopan, 60. Lukáš Ďopan - 6. Adam Kučera, 8. Denis Smilovský, 11. Denis Smilovský, 15. Martin Tököly, 16. Tomáš Bečka, 23. Tomáš Milerský, 43. Tomáš Milerský, 54. Tomáš Bečka, 60. Adam Kučera; rozhodčí: Lukáš Axmann - Radek Šiška; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 17; zásahy brankářů: Petr Bárta ? - Ondřej Holman -7; po třetinách: 3:5, 1:1, 3:3
60:00 Komentář trenéra domácích: Děkujeme Orlové za super zápas. Bohužel neproměňujeme šance a děláme fatální chyby v obraně.
60:00 Komentář trenéra hostů Lukáše Loudy: Úvodních 17 minut bylo velice dobré, pak jsme se přizpůsobili hře soupeře a nestíhali s nimi běhat. Závěr byl opět špatný. Musíme se vyvarovat těm chybám a hlavně zlepšit střeleckou efektivitu. Děkuji svým hráčům za bojovnost a za snahu tento zápas dotáhnout do vítězství. Děkuji soupeři za utkání.
59:57 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 7:9
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #88 Adam Kučera bez asistence (7:9)
59:20 GÓL FBK Jeseník! 7:8
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil #10 Lukáš Ďopan, asistoval #56 Zbyněk Slováček (7:8)
58:10 GÓL FBK Jeseník! 6:8
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil #10 Lukáš Ďopan, asistoval #8 Filip Lutonský (6:8)
53:47 Timeout FBK Jeseník
53:47 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 5:8
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #77 Tomáš Bečka, asistoval #88 Adam Kučera (5:8)
52:27 Vyloučen hráč #56 Zbyněk Slováček družstva FBK Jeseník na 2 minuty za hrubost
50:27 Vyloučen hráč #23 Martin Trsťan družstva FBK Jeseník na 2 minuty za hrubost
50:08 Vyloučen hráč #6 Robin Hudec družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za hrubost
49:37 GÓL FBK Jeseník! 5:7
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil #42 Martin Příhoda, asistoval #23 Martin Trsťan (5:7)
42:12 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 4:7
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #2 Tomáš Milerský bez asistence (4:7)
31:48 Vyloučen hráč #11 Martin Rokyta družstva FBK Jeseník na 2 minuty za sekání
29:00 GÓL FBK Jeseník! 4:6
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil #42 Martin Příhoda, asistoval #18 David Pišek (4:6)
27:18 Vyloučen hráč #88 Adam Kučera družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání
22:00 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 3:6
17:49 GÓL FBK Jeseník! 3:5
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil #9 Marek Viterna, asistoval #42 Martin Příhoda (3:5)
17:17 GÓL FBK Jeseník! 2:5
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil #56 Zbyněk Slováček bez asistence (2:5)
15:36 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 1:5
14:48 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 1:4
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #3 Martin Tököly, asistoval #88 Adam Kučera (1:4)
14:02 GÓL FBK Jeseník! 1:3
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil #24 Václav Břenek, asistoval #11 Martin Rokyta (1:3)
10:55 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 0:3
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #5 Denis Smilovský, asistoval #89 Jiří Šrámek (0:3)
07:38 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 0:2
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #5 Denis Smilovský bez asistence (0:2)
05:03 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 0:1
02:30 pan Cuketka měl velkou šanci (M. Viterna FBK Jeseník)
01:29 Začalo parádní utkání FBK Jeseník vs. FBK Eagles Orlová. Od začátku vidímě tlak hostů