• 60 59:59
    4:15
    (Janáč)

FBK Jeseník - FBC Ossiko Třinec 4:15
branky: 14. Zbyněk Slováček, 41. Lukáš Ďopan, 48. Zbyněk Slováček, 60. Tomáš Škarpa - 7. Michal Badura, 9. Jan Mieszek, 19. Lukáš Marthaus, 21. Vladimír Hloužek, 24. Jan Mieszek, 28. Lukáš Marthaus, 30. Tomáš Sikora, 30. Michał Martynek, 37. Lukáš Tomiczek, 38. Jan Mieszek, 39. Jan Janáč, 45. Michał Martynek, 47. Michal Badura, 60. Dominik Kupczak, 60. Lukáš Marthaus; rozhodčí: Stanislav Kosek - Marek Pavlovský; vyloučení: 4:0; využití: 0:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Patrik Vondrka 34 - Jan Gawryš Piško 7, Šimon Laštůvka 1; po třetinách: 1:3, 0:8, 3:4
60:00 Komentář trenéra domácích: Naše mizérie pokračuje. Nejsme schopni dát góly z vyložených akcí a soupeři na jejich vyloženě nahráváme. Děkujeme fanouškům za podporu.
60:00 Komentář trenéra hostů Jiřího Kajfosze: 'První dvě třetiny jsme hráli podle plánu. Druhá třetina byla zvláště produktivní. O to více pak mrzí, že ve třetí třetině jsme se už spíš než na zápas soustředili na to, abychom nesrazili po cestě domů nějakou srnku. 15 gólů je ale fakt hodně a kluci za to zaslouží pochvalu. Jeseník dnes velmi dobrý na míčku. Děkujeme a jedeme domů.'
59:59 GÓL FBC Ossiko Třinec! 4:15
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #68 Lukáš Marthaus, asistoval #47 Jan Janáč (4:15)
59:47 GÓL FBK Jeseník! 4:14
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil #29 Tomáš Škarpa, asistoval #74 Lukáš Ďopan (4:14)
59:15 GÓL FBC Ossiko Třinec! 3:14
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #22 Dominik Kupczak, asistoval #27 Jan Fiedor (3:14)
47:47 GÓL FBK Jeseník! 3:13
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil #56 Zbyněk Slováček bez asistence (3:13)
46:21 GÓL FBC Ossiko Třinec! 2:13
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #74 Michal Badura, asistoval #22 Dominik Kupczak (2:13)
44:55 GÓL FBC Ossiko Třinec! 2:12
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #23 Michał Martynek, asistoval #17 Filip Turoň (2:12)
40:06 GÓL FBK Jeseník! 2:11
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil #74 Lukáš Ďopan, asistoval #9 Marek Viterna (2:11)
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #30 Šimon Laštůvka družstva FBC Ossiko Třinec
38:54 GÓL FBC Ossiko Třinec! 1:11
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #47 Jan Janáč, asistoval #9 Jakub Kyselý (1:11)
37:49 GÓL FBC Ossiko Třinec! 1:10
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #35 Jan Mieszek, asistoval #16 Lukáš Tomiczek (1:10)
37:47 Vyloučen hráč #10 Michal Příhoda družstva FBK Jeseník na 2 minuty za nedovolené vrážení
36:47 GÓL FBC Ossiko Třinec! 1:9
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #16 Lukáš Tomiczek, asistoval #9 Jakub Kyselý (1:9)
31:45 Vyloučen hráč #18 David Pišek družstva FBK Jeseník na 2 minuty za nedovolené vrážení
29:58 GÓL FBC Ossiko Třinec! 1:8
29:40 GÓL FBC Ossiko Třinec! 1:7
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #21 Tomáš Sikora, asistoval #9 Jakub Kyselý (1:7)
27:49 GÓL FBC Ossiko Třinec! 1:6
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #68 Lukáš Marthaus, asistoval #16 Lukáš Tomiczek (1:6)
27:49 Vyloučen hráč #10 Michal Příhoda družstva FBK Jeseník na 2 minuty za nesportovní chování
23:27 GÓL FBC Ossiko Třinec! 1:5
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #35 Jan Mieszek, asistoval #21 Tomáš Sikora (1:5)
20:41 GÓL FBC Ossiko Třinec! 1:4
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #14 Vladimír Hloužek bez asistence (1:4)
18:26 GÓL FBC Ossiko Třinec! 1:3
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #68 Lukáš Marthaus, asistoval #35 Jan Mieszek (1:3)
18:05 Vyloučen hráč #18 David Pišek družstva FBK Jeseník na 2 minuty za hrubost
13:15 GÓL FBK Jeseník! 1:2
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil #56 Zbyněk Slováček bez asistence (1:2)
08:23 GÓL FBC Ossiko Třinec! 0:2
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #35 Jan Mieszek, asistoval #17 Filip Turoň (0:2)
06:14 GÓL FBC Ossiko Třinec! 0:1