• 59 58:54
    6:1
    (Doušek)

FBC ZŠ Uničov - FBK Jeseník 6:1
branky: 10. Michal Dohnal, 37. Zdeněk Marčon, 52. Adam Čundrle, 56. Jakub Zámečník, 57. Jan Zedník, 59. Adam Čundrle - 34. Martin Příhoda; rozhodčí: Václav Killar - Lukáš Minarčík; vyloučení: 2:4; využití: 3:1; diváků: 7; zásahy brankářů: Adam Doušek 23 - Petr Bárta 14, Patrik Vondrka 6; po třetinách: 1:0, 1:1, 4:0
60:00 Komentář trenéra hostí: Jsme kopyta. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00 Komentář trenéra domácích: Dneska jednoznačně nejhorší zápas sezóny , za vítezství vděčíme našemu golmanovi Douškovi který podal famozní výkon, body nám zajistili přesilovky.
58:54 GÓL FBC ZŠ Uničov! 6:1
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #10 Adam Čundrle, asistoval #44 Adam Doušek (6:1)
57:30 Zámečník 3x netrefil prázdnou bránu
56:03 GÓL FBC ZŠ Uničov! 5:1
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #19 Jan Zedník bez asistence (5:1)
55:48 Timeout FBK Jeseník
55:48 GÓL FBC ZŠ Uničov! 4:1
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #68 Jakub Zámečník, asistoval #61 Lukáš Chuděj (4:1)
55:48 Střídání brankáře. Nový brankář #2 Patrik Vondrka družstva FBK Jeseník
55:02 Vyloučen hráč #9 Marek Viterna družstva FBK Jeseník na 2 minuty za sekání
53:36 Co teď Dohnal nedal...
51:53 GÓL FBC ZŠ Uničov! 3:1
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #10 Adam Čundrle, asistoval #9 Josef Veselík (3:1)
51:19 Vyloučen hráč #74 Lukáš Ďopan družstva FBK Jeseník na 2 minuty za nedovolené vrážení
48:59 Vyloučen hráč #16 Pavel Zahradníček družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za hrubost
47:05 Vyloučen hráč #21 Ondřej Stavianis družstva FBK Jeseník na 2 minuty za špatné střídání
46:50 Zámečník ze slibné pozice do golmana #68
45:20 Chuděj svoji pověstnou bombou pravděpodobně rozlomil kotník jesenického hráče
44:47 Chuděj do tyče
44:00 Dneska je to tady full hause
42:30 Doušek je dnes ve formě
38:54 Na dálku zdravíme našeho drahého přítele a ex-uničovského prohráče Jiřího Šincla který dnes šesti body táhl Mohelnici k vítězství. AHOJ
38:00 Příhoda knockoutoval Zedníka na středu
37:04 Veselík je na bully nekompromisní
36:32 GÓL FBC ZŠ Uničov! 2:1
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #7 Zdeněk Marčon, asistoval #15 Václav Fuhrmann (2:1)
33:42 GÓL FBK Jeseník! 1:1
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil #42 Martin Příhoda, asistoval #9 Marek Viterna (1:1)
32:36 Vyloučen hráč #48 Michal Dohnal družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za špatné střídání
32:36 Přísné vyloučení skoro tak přísné jako je zelená u Blaháka za 19,-
30:50 Zahry Pavel bojoval jako lev #zahrypavel
27:02 Vaška Fuhrmanna inspiroval včerejší OKTAGON a posílá soupeře k zemi
25:50 Kotel rozjíždí chorál
23:35 Při pohledu na jesenické dresy jsem dostal chuť na zelenou za 19,- u Blaháka v Šumvaldě
22:52 Michal Dohnal míček sice dohnal , ale branku netrefil
21:52 Můžeme sledovat vzácný okamžik kdy kapitán A týmu je střídán kapitánem B týmu #zahrypavel
19:52 Levák z ulice namazal do brejku #68
17:10 Levák z ulice rozsekal prsty hostujícímu hráči #68
14:38 Doušek se stává hrdinou situace
14:02 Jakub Zámečník trefuje bránu, bohužel však házenkářskou
09:52 Zahry Pavel byl blízko vstřelení své první branky v divizi,ale neunesl tíhu okamžiku a promáchnul
09:16 GÓL FBC ZŠ Uničov! 1:0
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #48 Michal Dohnal, asistoval #61 Lukáš Chuděj (1:0)
08:28 Vyloučen hráč #15 Petr Zondlak družstva FBK Jeseník na 2 minuty za špatné střídání
06:15 Ďopan trefuje tyč
03:45 Zámečník pálí ze středu do mohutného golmana