4:2
    Martin KUBALÍK
    ()

FBC MSEM Přerov - Zlín Lions 4:2
branky: 19. Ondřej Kowalik, 20. Matěj Ševčík, 32. Filip Brauner, 60. Martin Kubalík - 53. Michal Kundrata, 59. Michal Kundrata; rozhodčí: Petr Kopřiva - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 16; zásahy brankářů: Pavel Ceh 27 - Jaroslav Bartík 18; po třetinách: 2:0, 1:0, 1:2
59:59 Počet diváků: 75
59:59 Komentář hráče domácích Maliny: Museli jsme vyhrát a prostě jsme to urvali. Dnes nás moc potěšila návštěva. Díky neúnavným pořadatelům za jejich práci a soupeři za zápas.
59:59 komentář trenéra hostí: Do dnešního utkání jsme nevstoupili dobře, 1. třetina se nám nepovedla. Ve druhé třetině jsme začali hrát mnohem lépe, soupeře jsme nepouštěli k šancím. 3. třetinu kluci odmakali do konce. Děkujeme soupeřům za utkání.
59:59 střely po 3. třetině Přerov:4 Zlín:17
59:58 GÓL FBC MSEM Přerov! 4:2
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #71 Martin Kubalík bez asistence (4:2)
58:20 GÓL Zlín Lions! 3:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #95 Michal Kundrata, asistoval #88 Jan Vondřejc (3:2)
58:20 Že by nám hosté ještě srovnali?
54:55 Timeout FBC MSEM Přerov
52:12 GÓL Zlín Lions! 3:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #95 Michal Kundrata, asistoval #74 Michal Baroň (3:1)
52:12 Přeci jenom se hostům podařilo dát gól.
48:56 Domácí nám právě předvedli skvělou akci ale bohužel bez gólu.
47:19 Hosté se nám probudili a silně tlačí na domácí hráče ale zatím neúspěšně.
39:59 střely po 2. třetině Přerov:5 Zlín:7
36:00 I když domácí trochu polevili tak se hostům stále nedaří srovnat skóre.
31:20 GÓL FBC MSEM Přerov! 3:0
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #23 Filip Brauner bez asistence (3:0)
20:30 Po 1. třetině vede domácí Přerov, doufejme že se jim bude dařit držet jejich náskok nadále.
19:59 střely po 1. třetině Přerov:12 Zlín:6
19:26 GÓL FBC MSEM Přerov! 2:0
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #14 Matěj Ševčík, asistoval #11 Ondřej Kowalik (2:0)
19:26 Přerov ve své přesilové hře opět zvyšuje stav ale tentokrát na 2:0.
18:51 Vyloučen hráč #74 Michal Baroň družstva Zlín Lions na 2 minuty za hrubost
18:12 GÓL FBC MSEM Přerov! 1:0
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #11 Ondřej Kowalik, asistoval #30 Pavel Ceh (1:0)
18:12 Po skvělém výhozu brankáře Přerov konečně zvyšuje stav utkání na 1:0.
11:26 Ačkoliv je na tom Přerov dnes střelecky lépe, tak se jim stále nedaří dát gól.
04:20 Přerov zvládl své první oslabení.
02:15 Vyloučen hráč #14 Matěj Ševčík družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za blokování florbalky
00:01 Vážené dámy a pánové, srdečně Vás vítáme u dnešního online přenosu zápasu mezi domácím Přerovem a hosty ze Zlína.