• 59 58:15
    2
    Tobiáš PAVLIŠ

1. FBK Eagles Orlová - FBC MSEM Přerov 4:0
branky: 31. Lukáš Milerský, 49. Tomáš Bečka, 52. Tomáš Bečka, 57. Jiří Šrámek; rozhodčí: Roman Sladký - Tomáš Brus; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 26; zásahy brankářů: Filip Kloza 28 - Pavel Ceh 24; po třetinách: 0:0, 1:0, 3:0
60:00 Nejlepšími hráči byli vyhlášení na straně domácích Filip Kloza a na straně hostí Tobiáš Pavliš.
60:00 Komentář trenéra hostí: Dnes vyrovnané utkání, dnes bychom netrefili ani vodu z lodě. Zápas rozhodla druhá branka, pak jsme to otevřeli. Děkuji našemu mladému týmu za bojovnost, jedeme dál. Děkuji soupeři za férové utkání.
60:00 Komentář trenéra domácích Lukáše Loudy: Dnešní utkání z naší strany poznamenané velkou marodkou důležitých hráčů. Přerov nás hodně trápil a náš brankář nás hodně podržel. Děkuji za férové utkání soupeři a děkuji svým klukům za velkou bojovnost a trpělivý výkon.
59:59 Kloza to dokázal! Udržel čisté konto a Eagles vyhrává!
59:40 Neskutečné, co teď Kowalík netrefil! Ten klučina byl sám na brankové čáře, ale jeho pokus šel mimo tři tyče z brankové čáry!
59:05 Přerov nechce odjet s nulou. Vše poslal do útoku. Orlová pod tlalkem.
58:15 Vyloučen hráč #14 Jan Urban družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za hrubost
58:15 Vyloučen hráč #15 Tobiáš Pavliš družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za hrubost
58:15 Kluci si teď na pivo asi nezajdou. Hrubost pro oba.
57:57 Urban se snažil někoho najít před bránou, ale tam bylo přehuštěno.
57:20 Cech musel vyběhnout proti sprintujícími Smilovskému.
56:52 Louda předvedl sólo přes celé hřiště, dostal se až k Cechovi, ale jeho svatyni přestřeluje.
56:37 Smilovského pokus po zemi se nevešel mezi tři tyče.
56:18 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 4:0
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #89 Jiří Šrámek bez asistence (4:0)
56:18 Přerovská obrana teď udělala obrovský fatál a Šrámek tváří v tvář Cechovi proměnuje.
55:40 Kloza chytá střelu Běhalovi, který byl sám před ním!
55:14 Kowalík sám před Klozou, ale míček nedokázal zvednout nahoru.
54:48 Kloza chytá gólovku Kubalíkovi!
54:23 Kubalík dostával přihrávku zpoza brány, ale Bečka tenhle úmysl přečetl.
54:06 Pokus Pavliše neměl gólové parametry.
53:15 Už to vypadalo, že pokus Šrámka zapadne za záda Cecha, ale nestalo se tak, sviňa gravitace.
52:40 Cech si připisuje zákrok proti střele Džuriny.
51:39 Cech rukama chytá střelu Konkolského k tyči.
51:00 Timeout FBC MSEM Přerov
51:00 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 3:0
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #77 Tomáš Bečka, asistoval #3 Martin Tököly (3:0)
51:00 A Tokoly s Bečkou si navlas zopakovali stejnou situaci, akorát z druhého křídla.
50:39 Bečka netrefuje sám před Cechcem prostor na vzdálenější tyči!
50:18 Budnik neuspěl nadvakrát proti Klozovi.
50:10 Orlová vysunula svůj press a Přerov teď má problémy, Eagles chce výrazněji odskočit.
48:27 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 2:0
48:27 Kus odvedené práce od Tokolyho, který utekl po pravém křídle, oběhnul obránce a našel před bránou volného Bečku, který jen nastavil čepel a usměrnil míček za záda Cecha.
47:37 Kubalík se dostal k volnému míčku, ale v poslední chvíli ji přizvedl mimo tři tyče Urban.
47:02 Konkolský nevyzral na Cecha střelou z úhlu.
46:45 Tomáš Milerský z levého křídla vyslal pumelici, ale jeho projektil by vypálil díru do zadního mantinelu za bránou Cecha.
46:11 Přerov kombinuje na své polovině a hledá místo skrz obranu domácích.
45:18 Ceh našel v rukou tvrdou střelu Loudy.
45:15 Přerov v plném počtu.
44:55 Hnila s Kubalíkem získávají cenné vteřiny za bránou Klozy.
44:03 Ceh chytá tvrdou střelu Smilovského!
43:39 Orlová opět rozehrávala volný úděr na úrovni malého brankovišti, ale Kříž trefil jen pupek Kubalíka.
43:15 Vyloučen hráč #11 Ondřej Kowalik družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za blokování florbalky
43:15 Orlová dostane druhou možnost, do zakončení se probíjel Šrámek, ale se závorou přispěchal Kowalík a odsedí si dvě minuty.
42:58 Přerov v plném počtu.
42:51 Tomáš Milerský přestřeluje bránu Cecha.
42:30 Orlová rozehrávala standarku na úrovni malého brankoviště, ale Hnila blokuje střelu do prázdné.
41:55 Orlová kombinuje u velkého brankoviště, ale nemůžou najít skulinu.
40:58 Vyloučen hráč #71 Martin Kubalík družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za sekání
40:58 Kryštof táhl útok po levém křídle, kdy přiběhnul Kubalík, sesekal ho a tak nás tu navštíví.
40:05 Kovalík se dostal hned do šance, ale Kloza si připisuje zákrok.
40:01 Buly třetí třetiny vyhrává Přerov.
40:00 Dnešní utkání sleduje 26 diváků! Děkujeme.
39:45 Tomáš MIlerský zastavuje průnikovku Foldyny.
39:19 Ceh zasahruje proti umětěné střele Kříže k tyči.
38:46 Hra je teď kouskovaná drobnými fauly. Hraje se převážně v rozích.
37:15 Plevovi blokují střelu tahem směr brána.
36:06 Tokoly byl ve vzduchu v momentě, kdy dostal přihrávku od Smilovského, v dráze přihrávky ale byla ještě jedna hůl obránců z Přerova, která změnila směr přihrávky.
35:25 Kloza si vyjel, tak ho Brauner zkoušel přelobovat, ale jeho pokus skončil za branou.
35:07 Pavliš blokuje střelu Toma Milerského směr kasa.
33:38 Kloza nohou zasahuje proti průnikovce Běhala, který hledal Bělušku, který by zametal do prázdné brány!
33:08 Orlová kombinuje na své polovině a Přerov čeká. Nikdo nechce udělat chybu.
32:15 Urban promáchnul sám před bránou v obrovské příležitosti.
31:31 Prudká bomba Loudy šla těsně nad horní tyč Cechovi brány.
30:10 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 1:0
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #10 Lukáš Milerský, asistoval #2 Tomáš Milerský (1:0)
30:10 A Tomáš Milerský se dočkal! Po skrumáži před bránou našel míček Lukáš Milerský, který posunul k bráchovi a posílají Orlovou do vedení!
30:02 Tomáš Milerský přestřeluje sám před Cehem!
28:45 Konkolský je dnes guru obrany, Přerov už už se chystal do přečíslení, ale přiběhl Konkolský, řekl tudy né kluci, míček je můj a získám ho čistě, získal ho čistě a u míčku Orlová.
28:00 V poslední možné chvíli přizvedli střelu Smilovského, který už stál sám před Cehem!
27:18 Tomáš Milerský jen přeběhnul nahrávku Šrámka zpoza brány.
26:08 Tomáš Milerský dával nabídku před Ceha, ale tam nikdo z jeho spoluhráčů nebyl.
25:01 Konkolský z první nemířil mimo tři tyče, k míčku se dostal ještě Džurina, ale jeho pokus zblokovali obránci Přerova.
24:24 Neskutečná individuální šance Krmáška, bohužel Adam zakončuje mimo tři tyče.
24:04 Ceh musel zasahovat proti střele Plevy.
23:36 Konkolský teď jako Libero postavený před Klozou a získává míček do své moci.
22:36 Kubalík chtěl pálit tahem z dobré pozice, ale míček mu utekl.
21:48 Ceh ramenem proti nebezpečné střele Bečky!
21:31 Běhal se zkoušel vytočit zpoza brány, ale nedokázal míček zasunout za brankovou čáru.
20:33 Kloza chytá dorážku Ševčíka.
20:01 Úvodní buly vyhrává Přerov.
20:00 Střely po druhé třetině: 9:7
20:00 Střely po první třetině: 7:9
19:26 Ceh nemusel zasahovat proti střele Džuriny.
19:17 Hnila přizvedl Bečkovi střelu nad branku.
18:49 Smilovský je jak nepolapitelné turbo, vybojoval tolik ztracených míčku, že by mi všechny prsty nestačily.
18:14 Tokolyho pumelice nešla mimo tři tyče. Škoda.
17:48 Šrámek vybojoval ztracený míček a Eagles rozehrává v rohu.
16:28 Kloza zachraňuje po situaci, kdy Přerov šel na dva na jednoho, ale střelu Braunera u tyčky vyčapal.
16:06 Budnikova střela od polovina nenešla místo určení. Stav neměnný.
15:20 Plevovi chyběli milemetry, aby tečoval střelu Krmáška za záda Ceha!
15:00 Orlová vysunula svůj press, ale skulinku né a né najít.
14:03 Malina pálil z hranice velkého brankoviště, ale trefuje jen Loudu postaveného před Klozou.
13:08 Kříž si nabíhal na přihrávku Šrámka, ale první jmenovaný ji dostal na paty.
12:33 Kryštof sám na pravém křídle trefuje jen Bělušku, který pomohl teď Cehovi před obrženou brankou.
11:51 K volnému Foldynovi před bránou se málem dostal míček, ale Konkolský jeho směr vychýlil.
10:37 Hořecký měl víc jak polovinu prázdné brány, ale trefuje jen boční síť.
09:17 Lajna bratří Milerských a Šrámka teď dělá Přerova paseky, ale Přerov se zuby nehty ubránil.
08:43 Přerov se sportovně přiznal a míček tak má Orlová.
08:20 Tomáš Milerský trefuje jen před sebou postaveného Malinu.
07:24 Konkolský předvedl dobrý obranný návrat a získává míček pro Eagles.
05:58 Louda jako superman zastavil průnikovku Kubalíka.
05:16 Tokoly sám před brankáře pouze do ramena Ceha!
04:58 Ceh nadvakrát si poradil s pokusy Šrámka.
04:06 Na zápas se přišel podívat i nejproduktivnější hráč Orlové, momentálně zraněný, Adam Kučera. Přejeme brzké uzdravení a návrat.
03:30 Kryštofova střela tahem udělala Cehovi problémy, ale ten si poradil.
03:11 Konkolský zastavil protiútok Přerova a může táhnout útok Orlové.
02:37 Brauner pálí vedle tyčky Klozy.
02:10 Ceh chytá dalekonosnou střelu Loudy.
01:44 Přerov kombinuje na své polovině, Orlová vyčkává.
00:57 Bečka vystoupil proti střele Hořeckého tahem.
00:49 První šanci si připsal Kubalík, ale razítkuje pouze mantinel za bránou.
00:01 Úvodní buly vyhrává Orlová!
00:00 FBC Přerov: Přerov se aktuálně nachází dva místa pod Orlovou. Nejproduktivnějším hráčem je s 13 body Adam Budnik.
00:00 Eagles Orlová: Orlovou momentálně sráží početná marodka a zranění. I přesto musíme vyzdvihnout tým, že bojujeme každý zápas. Nejproduktivnějším hráčem je Adam Kučera s 19 body.
00:00 Dobrý podvečer, Vítejte u onlajnu mezi domácími Eagles a hosty z Přerova.