16:4
    Adam KLIMEŠ
    (Macháček)

FBS Olomouc - FbC KOVO KM Frýdek-Místek 16:4
branky: 9. Adam Klimeš, 12. Adam Klimeš, 24. Jan Schneider, 29. Daniel Tichý, 37. Tomáš Skoupil, 40. Adam Klimeš, 42. Igor Macháček, 45. Igor Macháček, 45. Dominik Pavel Palásek, 48. Igor Macháček, 53. Tomáš Prchla, 55. Jan Schneider, 55. Tomáš Skoupil, 56. Adam Klimeš, 59. Jan Schneider, 59. Adam Klimeš - 8. Radim Klimecký, 40. Václav Štěrba, 41. Tomáš Blažek, 51. Filip Matějka; rozhodčí: Martin Müller - Michal Nehera; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Michael Hruška 9 - David Raab 12, Vilém Zámečník 2; po třetinách: 2:1, 4:1, 10:2
60:00 Komentář trenéra domácích Karla Stehlíka: Konečně zápas jaký si Olomouc zaslouží pravidelně, kluci ze sebe konečně setřásli křeč z posledních zápasů a doufám, že se nám stejný výkon podaří opakovat i zítra. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00 Střely na branku v celkem: FBS Olomouc - 30, FbC KOVO KM Frýdek-Místek - 13.
60:00 Střely na branku ve 3. třetině: FBS Olomouc - 13, FbC KOVO KM Frýdek-Místek - 6.
58:54 GÓL FBS Olomouc! 16:4
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #91 Adam Klimeš, asistoval #15 Igor Macháček (16:4)
58:37 Zámečník vychytal Klimeše.
58:16 GÓL FBS Olomouc! 15:4
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #4 Jan Schneider, asistoval #9 Šimon Borik (15:4)
58:16 Schneider dobrou střelou k tyči překonal Zámečníka.
57:19 Hruška po delší době zasahuje.
55:45 GÓL FBS Olomouc! 14:4
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #91 Adam Klimeš, asistoval #22 Dominik Pavel Palásek (14:4)
54:50 Timeout FbC KOVO KM Frýdek-Místek
54:50 GÓL FBS Olomouc! 13:4
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #11 Tomáš Skoupil, asistoval #9 Šimon Borik (13:4)
54:09 GÓL FBS Olomouc! 12:4
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #4 Jan Schneider, asistoval #47 Bohdan Kopelec (12:4)
54:09 Schneider si naběhl před branku a napodruhé dostal míček za Zámečníkova záda.
52:12 GÓL FBS Olomouc! 11:4
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #71 Tomáš Prchla bez asistence (11:4)
52:12 Prchla si dorazil svoji střelu.
50:52 GÓL FbC KOVO KM Frýdek-Místek! 10:4
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil #69 Filip Matějka, asistoval #31 Antonín Godiš (10:4)
50:52 Matějka se trefil přesne do šibenice a nedal tak Hruškovi šanci.
50:05 Prchla zakončil nepřesně akci 3 na 2.
49:40 Hruška po delší době zasahuje.
47:51 GÓL FBS Olomouc! 10:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #15 Igor Macháček, asistoval #91 Adam Klimeš (10:3)
47:51 Macháček měl lehkou úlohu, když střílel do odkryté branky.
46:57 Klimecký střílel nad Hruškovu branku.
45:05 Zámečník dobrým přesunem likvidoval střelecký pokus Borika O.
44:44 GÓL FBS Olomouc! 9:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #22 Dominik Pavel Palásek, asistoval #15 Igor Macháček (9:3)
44:00 GÓL FBS Olomouc! 8:3
44:00 Střídání brankáře. Nový brankář #21 Vilém Zámečník družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek
42:05 Borik O. v úniku zkoušel na dlouhou ruku přehodit Raaba, ale netrefil branku.
41:45 GÓL FBS Olomouc! 7:3
40:24 GÓL FbC KOVO KM Frýdek-Místek! 6:3
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil #90 Tomáš Blažek, asistoval #65 Martin Klieščik (6:3)
40:00 Střely na branku v 2. třetině: FBS Olomouc - 10, FbC KOVO KM Frýdek-Místek - 3.
39:49 GÓL FBS Olomouc! 6:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #91 Adam Klimeš bez asistence (6:2)
39:24 GÓL FbC KOVO KM Frýdek-Místek! 5:2
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil #10 Václav Štěrba, asistoval #69 Filip Matějka (5:2)
39:14 Raab si připisuje další zákrok.
38:15 Hruška T. neprošel přes obránce u mantinelu.
37:36 Tečovaná střela skončila vysoko nad Raabovou brankou.
36:27 GÓL FBS Olomouc! 5:1
36:27 Skoupil si dobře seběhl před branku a lehce usměrnil Borikovu přihrávku za Raabova záda.
35:43 Raab rukou vyrazil střelu od matinelu.
35:11 Hosté stříleli ze standardky pouze do domácí zdi.
34:42 Klimeš pálil bez přípravy mimo branku.
33:15 Blažek obral Tichého o míček a následně si obhodil dalšího domácího hráče.
31:34 Raab se štěstím vychytal Doubkovu schovanou střelu od půlky.
30:59 Vyloučen hráč #20 Ondřej Borik družstva FBS Olomouc na 2 minuty za bránění ve hře
30:54 Vyloučen hráč #69 Filip Matějka družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání
30:32 Odložené vyloučení pro Frýdek. Domácí ve výhodě v 6.
29:55 Palásek pálil bez přípravy ze středu, ale Raab byl pozorný a míček chytil mezi nohy.
28:10 GÓL FBS Olomouc! 4:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #12 Daniel Tichý, asistoval #20 Ondřej Borik (4:1)
28:10 Borik O. získal míček za brankou soupeře a našel volného Tichého,který přesně zakončil do prázdné části branky.
27:21 Domácí kombinují na vlastní polovině.
25:48 Hruškovi T. sjela střela od mantinelu.
25:03 Kopelec se zorientoval ve skrumáži před Raabovou brankou a zkoušel dorážet. Raab byl pozorný a jeho pokus vyrazil mimo.
23:55 GÓL FBS Olomouc! 3:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #4 Jan Schneider, asistoval #15 Igor Macháček (3:1)
23:55 Schneider napřáhl na půlce a svou střelou bez přípravy propálil všechno co mu stálo v cestě.
22:18 Krhovják pálil do prvního.
20:17 Hosté ztratili míček na půlce, ale potom ho získali zase zpět.
19:26 Kopelec trefil boční síťku.
18:44 Macháček si odskočil a trefil nahrávku od Klimeše, ale hosté dobře zaklekli a střelu odvrátili.
18:19 Raab dobrým přesunem vychytal Soupilovu tvrdou střelu.
17:22 Borik O. z první netrefil odkrytou branku.
16:55 Matějka trefil tyč.
16:12 Hruška vyrazil střelu ze střední vzdálenosti.
15:02 Matějkova jedovka těsně minula branku.
13:58 Raab ramenem vyrazil Klimešovu dobrou střelu.
13:32 Hosté kombinují na vlastní polovině.
11:44 GÓL FBS Olomouc! 2:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #91 Adam Klimeš, asistoval #9 Šimon Borik (2:1)
11:44 Klimeš se trefil přesně do odkryté branky.
11:29 Vyloučen hráč #26 Radim Klimecký družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání
11:00 Hruška vyrazil střelu od mantinelu.
10:29 Akci 2 na 1 po získaném míčku zakončoval Kopelec. Raab vyrazil.
09:35 Raab zlikvidoval Kopelcovu střelu.
08:27 GÓL FBS Olomouc! 1:1
07:50 GÓL FbC KOVO KM Frýdek-Místek! 0:1
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil #26 Radim Klimecký, asistoval #65 Martin Klieščik (0:1)
07:50 Klimecný dostal míček za Hruškova záda a poslal tak svůj tým do vedení.
07:22 Doubek s problémy odvrátil útok hostů.
06:20 Kopelec zastavil akci soupeře odpálením míčku. Hosté jsou u míčku za svojí brankou a rozvíjí útočnou akci.
04:45 Doubkova pumelice z půlky proletěla těsně kolem tyčky.
04:02 Raab zakročil proti šanci domácích.
03:47 Smiga trefil tyčku Hruškovy branky.
02:20 Krhovják pokazil nahrávku, ale stihl míček doběhnout a zamezil tak šanci hostů jít do protiútoku.
01:11 Borik O. přestřelil Raabovu branku.
00:33 Domácí vysoko napadají a znepříjemňují tak hostům rozehrávku.