• 60 59:53
    2
    Martin JANEČEK

FBC Ossiko Třinec - Zlín Lions 11:4
branky: 3. Lukáš Marthaus, 4. Jan Mieszek, 20. Marcel Galuszka, 24. Filip Turoň, 26. Dominik Kupczak, 29. Filip Turoň, 30. Lukáš Tomiczek, 33. Michał Martynek, 38. Tomáš Sikora, 49. Marcel Galuszka, 58. Jan Mieszek - 2. Martin Kelíšek, 10. Martin Kelíšek, 21. Jiří Štěpánek, 47. Michal Kundrata; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Dominik Pustówka; vyloučení: 4:8; využití: 3:1; diváků: 66; zásahy brankářů: Jan Gawryš Piško ? - Martin Vičánek ?; po třetinách: 3:2, 6:1, 2:1
60:00 Komentář trenéra domácích Jiřího Kajfosze: 'Zápas absolutně bez šťávy, nebavilo mě to.'
60:00 Komentář trenéra hostí Kořénka: Do první třetiny jsme vstoupili docela dobře. Vytvořili jsme si spoustu šancí, bohužel jsme je většinou spálili. Druhá třetina se nám vůbec nepovedla a nedokázali jsme ubránit kříže soupeře. Poté nám soupeř odskočil. A do třetí třetiny jsme vstoupili s tím, že s tím něco zkusíme udělat a začali jsme lépe bránit. Soupeř se poté nedostal už do tolika šancí. Soupeři děkuji za utkání.
59:53 Vyloučen hráč #43 Martin Janeček družstva Zlín Lions na 2 minuty za zvedání florbalky
58:38 Vyloučen hráč #95 Michal Kundrata družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání
57:08 GÓL FBC Ossiko Třinec! 11:4
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #35 Jan Mieszek, asistoval #14 Vladimír Hloužek (11:4)
57:08 3 doteky a gól.
54:44 Timeout FBC Ossiko Třinec
54:44 Vyloučen hráč #17 Filip Turoň družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za sekání
54:18 Trestné střílení družstva FBC Ossiko Třinec neproměnil #27 Jan Fiedor.
51:10 Vyloučen hráč #24 Martin Kelíšek družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání
50:11 Hra na hřišti se přiostřuje.
49:38 Vyloučen hráč #74 Michal Badura družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za hrubost
49:38 Vyloučen hráč #81 Jaroslav Lovecký družstva Zlín Lions na 2 minuty za hrubost
48:36 GÓL FBC Ossiko Třinec! 10:4
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #86 Marcel Galuszka, asistoval #23 Michał Martynek (10:4)
47:04 Vyloučen hráč #44 Jakub Vořechovský družstva Zlín Lions na 2 minuty za hrubost
46:31 GÓL Zlín Lions! 9:4
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #95 Michal Kundrata, asistoval #24 Martin Kelíšek (9:4)
45:22 Vyloučen hráč #22 Dominik Kupczak družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za hrubost
44:20 Hra je zatím vyrovnaná.
40:00 Vyloučen hráč #26 Lukáš Chalabala družstva Zlín Lions na 2 minuty za zdržování hry
39:59 Střely hosté: 12 Střely domácí: 17
39:25 Jevanečkyy po krásné akci Třince zvoní tyčka.
37:57 GÓL FBC Ossiko Třinec! 9:3
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #21 Tomáš Sikora, asistoval #35 Jan Mieszek (9:3)
37:57 Třinec si dnes stálé drží 100% bilancí v přesilovkách.
36:52 Vyloučen hráč #91 Petr Šesták družstva Zlín Lions na 2 minuty za nedovolené vrážení
32:03 GÓL FBC Ossiko Třinec! 8:3
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #23 Michał Martynek, asistoval #17 Filip Turoň (8:3)
32:03 Ossiko svou klasickou akci v přesilové hře přidává na skóre.
29:55 GÓL FBC Ossiko Třinec! 7:3
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #16 Lukáš Tomiczek, asistoval #47 Jan Janáč (7:3)
28:30 GÓL FBC Ossiko Třinec! 6:3
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #17 Filip Turoň, asistoval #27 Jan Fiedor (6:3)
27:49 Domácí mají přesilovou hru pod kontrolou.
26:09 Vyloučen hráč #16 Lukáš Tomiczek družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za hra rukou
25:04 Třinec je nyní aktivnějším týmem a může z toho těžit.
25:03 GÓL FBC Ossiko Třinec! 5:3
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #22 Dominik Kupczak, asistoval #27 Jan Fiedor (5:3)
23:01 GÓL FBC Ossiko Třinec! 4:3
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #17 Filip Turoň, asistoval #35 Jan Mieszek (4:3)
20:33 GÓL Zlín Lions! 3:3
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 Jiří Štěpánek bez asistence (3:3)
20:20 Třinec se chopil míčku.
19:59 Střely hostují: 12 Střely domácí: 12
19:50 GÓL FBC Ossiko Třinec! 3:2
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #86 Marcel Galuszka, asistoval #35 Jan Mieszek (3:2)
17:12 Třinec je více na míčku. Zlínští mají šance jen po třineckých chybách.
11:51 Krásná třinecká akce, která měla hlavu a patu. Avšak jí chybělo lepší zakončení.
09:57 GÓL Zlín Lions! 2:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #24 Martin Kelíšek, asistoval #11 Jakub Zdráhal (2:2)
09:25 Piško vytahuje ze své sbírky nádherný zákrok.
05:11 Zlín dobře blokuje střelecké šance domácích.
03:07 GÓL FBC Ossiko Třinec! 2:1
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #35 Jan Mieszek, asistoval #86 Marcel Galuszka (2:1)
02:05 GÓL FBC Ossiko Třinec! 1:1
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #68 Lukáš Marthaus, asistoval #47 Jan Janáč (1:1)
02:05 Marthaus si při rozehrávce zbíhá na střed a dává vyrovnávající gól.
01:36 GÓL Zlín Lions! 0:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #24 Martin Kelíšek bez asistence (0:1)
01:36 Zlín využívá svou první gólovou šanci.
00:01 Úvodní vhazování vyhrál Zlín.