59
  • 59 58:56
    2

FbC Asper Šumperk - FBC ZŠ Uničov 9:2
branky: 2. Jan Mannl, 3. Ondřej Mrázek, 5. Daniel Venouš, 5. Petr Matěj, 24. Jan Mannl, 30. Jiří Trávníček, 32. Michal Vařeka, 33. Petr Matěj, 50. Jan Mannl - 37. Jakub Zámečník, 43. Lukáš Chuděj; rozhodčí: Lukáš Axmann - Radek Šiška; vyloučení: 4:2; využití: 1:1; diváků: 45; zásahy brankářů: Martin Malínek 14 - Adam Doušek 14; po třetinách: 4:0, 4:1, 1:1
60:00 Ondřej Mrázek, trenér Šumperka: 'Super koncentrovaný začátek. Po odskočení trošku opadla motivace být agresivní v zakončení. Děkujeme soupeři i rozhodčím za férové utkání.'
60:00 Nejlepší hráč domácích: Martin Malínek Nejlepší hráč hostů: Adam Doušek
60:00 Zásahy brankářů: Martin Malínek (Šumperk): 14 Adam Doušek (Uničov): 14
60:00 Lukáš Jemelka, trenér Uničova: 'Dneska zasloužená prohra. Domácí tym je trošku jinde. Gratuluji.'
60:00 střely ve třetí třetině - 7:5
58:56 Vyloučen hráč #66 Štěpán Maixner družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za hrubost
54:50 Asper kontroluje hru na míčku a Uničov k ničemu nepouští
49:20 I Šumperk využívá svou přesilovou hru
49:10 GÓL FbC Asper Šumperk! 9:2
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #7 Jan Mannl, asistoval #4 Michal Šíma (9:2)
48:30 Vyloučen hráč #9 Josef Veselík družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za sekání
42:20 GÓL FBC ZŠ Uničov! 8:2
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #61 Lukáš Chuděj, asistoval #17 Jakub Charvát (8:2)
42:20 Uničov po krásné akci snižuje náskok Šumperku , na domácích borcíchale není znát nějáká nervozita
40:01 Třetí třetina začne ještě hrou 4 na 4
40:00 střely ve druhé třetině - 10:5
38:35 Po strkanici před Uničovskou brankou uvidíme hru 4 na 4
38:31 Vyloučen hráč #86 Jiří Valigura družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za hrubost
38:31 Vyloučen hráč #4 Michal Šíma družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za hrubost
36:11 GÓL FBC ZŠ Uničov! 8:1
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #68 Jakub Zámečník, asistoval #7 Zdeněk Marčon (8:1)
36:11 Uničov rychle využívá přesilové hry a snižuje na 8:1
35:50 Máme tu další přesilovou hru Uničova
32:39 GÓL FbC Asper Šumperk! 8:0
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #69 Petr Matěj, asistoval #4 Michal Šíma (8:0)
31:45 GÓL FbC Asper Šumperk! 7:0
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #87 Michal Vařeka, asistoval #13 Ondřej Mrázek (7:0)
30:20 Zdá se že jsem to zakřikl .... Šumperk dává další gól a ujímá se vedení 6:0
29:52 GÓL FbC Asper Šumperk! 6:0
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #18 Jiří Trávníček, asistoval #88 Daniel Venouš (6:0)
29:10 Nyní se nám hra poněkud uklidnila a díváme se spíše na opatrný florbal kde je více Asper na míčku
23:56 GÓL FbC Asper Šumperk! 5:0
22:05 Viděli jsme pár střel na Šumperskou bránu , gól však nepadl a tak Asper ubránil oslabení a hra pokračuje pět na pět
20:10 Druhá třetina začíná přesilovou hrou Uničova
20:00 střely po první třetině - 6:6
19:59 Vyloučen hráč #66 Štěpán Maixner družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za sekání
12:10 Ačkoliv má Asper více ze hry , tak v hale Šumperského Gymnázia se zatím více ozívají hostující fanoušci
04:29 Šumperk se po krásné akci ujímá vedení již 4:0
04:28 GÓL FbC Asper Šumperk! 4:0
04:09 GÓL FbC Asper Šumperk! 3:0
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #88 Daniel Venouš, asistoval #13 Ondřej Mrázek (3:0)
02:14 GÓL FbC Asper Šumperk! 2:0
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #13 Ondřej Mrázek, asistoval #18 Jiří Trávníček (2:0)
01:09 GÓL FbC Asper Šumperk! 1:0
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #7 Jan Mannl, asistoval #69 Petr Matěj (1:0)
01:09 Asper se ujímá v úvodu hned vedení po střele Matěje a doražky Mannla