(Žáček)
  • 59 58:19
    Zlín

Zlín Lions - FBC ORCA KRNOV 7:8
branky: 12. Michal Baroň, 25. Jakub Žáček, 27. Pavel Balusek, 48. Michal Kundrata, 52. Michal Baroň, 58. Jaroslav Lovecký, 59. Michal Baroň - 9. Tomáš Zakopčan, 11. Jaromír Filip, 14. Tomáš Zakopčan, 16. Ondřej Miškov, 18. Jaromír Filip, 32. Jaromír Filip, 47. Jaromír Filip, 56. Ondřej Miškov; rozhodčí: Jiří Obalil - Jakub Cigl; vyloučení: 4:3; využití: 0:0; diváků: 11; zásahy brankářů: Jaroslav Bartík 15 - René Frydrych 19; po třetinách: 1:5, 2:1, 4:2
60:00 Komentář trenéra domácích: Do dnešního zápasu jsme vstoupili s velkým respektem k soupeři, ale zároveň jsme chtěli vyhrát. Bohužel jsme vstoupili do 1. třetiny nedůrazně a soupeř nám odskočil. Ve 2. a 3. třetině jsme hráli to, co jsme chtěli, ale opět nás trápila střelba.
60:00 Komentář trenéra hostí: Zlín hrál florbal, my jsme přijeli pro 3 body, cíl jsme splnili, zbytek byla hrůza. Děkuji soupeři, divákům a rozhodčím za utkání.
59:59 Střely celkem: Zlín 26 - Krnov 23
58:40 Domácí opět zkouší bez gólmana.
58:19 Timeout Zlín Lions
58:19 GÓL Zlín Lions! 7:8
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #74 Michal Baroň, asistoval #99 Jakub Žáček (7:8)
58:18 Baroň kompletuje hattrick a snižuje tak na rozdíl jediné branky.
57:51 Domácí v 6.
57:42 GÓL Zlín Lions! 6:8
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #81 Jaroslav Lovecký, asistoval #18 Tadeáš Volf (6:8)
56:46 Baroň sám proti Frydrychovi neproměnil.
55:14 Vyloučen hráč #18 Tadeáš Volf družstva Zlín Lions na 2 minuty za bránění ve hře
55:14 Volf poslal hráče hostí na mantinel, Krnov tedy čeká další přesilovka.
55:09 GÓL FBC ORCA KRNOV! 5:8
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #22 Ondřej Miškov, asistoval #31 Jan Šulavík (5:8)
53:50 Žáček ze středu trefil pouze obránce
52:48 Vyhrocený souboj končí hrou 4 na 4
52:42 Vyloučen hráč #95 Michal Kundrata družstva Zlín Lions na 2 minuty za hrubost
52:42 Vyloučen hráč #82 Dominik Fňukal družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za hrubost
52:14 Branková konstrukce teď přála domácím.
51:31 GÓL Zlín Lions! 5:7
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #74 Michal Baroň, asistoval #26 Lukáš Chalabala (5:7)
51:31 Baroň backhandem překonal Frydrycha.
48:43 Fňukal zůstává ležet na zemi, snad to nebude nic vážného.
47:23 GÓL Zlín Lions! 4:7
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #95 Michal Kundrata, asistoval #74 Michal Baroň (4:7)
47:23 Baroň naservíroval Kundratovi míček před odkrytou bránu.
46:13 GÓL FBC ORCA KRNOV! 3:7
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #91 Jaromír Filip, asistoval #22 Ondřej Miškov (3:7)
46:05 Frydrych vyběhl skoro až na polovinu hřiště, aby odkopl Janečkovi míček.
44:49 Krnov hraje přesilovku 5 na 3
44:48 Vyloučen hráč #81 Jaroslav Lovecký družstva Zlín Lions na 2 minuty za blokování florbalky
44:24 Vyloučen hráč #26 Lukáš Chalabala družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání
43:02 Zlín drží míček pod kontrolou
40:00 Střely po druhé třetině: Zlín 8 - Krnov 7
35:18 Zápas se začíná přiostřovat, Žáček přišel o svou hůl.
33:40 Balusek střílí vysoko nad.
31:53 GÓL FBC ORCA KRNOV! 3:6
31:53 Zlín inkasuje již 2. gól při přesilovce, když se opět prosadil Filip.
30:14 Vyloučen hráč #82 Dominik Fňukal družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za vysoká florbalka
30:14 A máme tu další přesilovku Zlína.
27:15 Vondřejc překvapil Frydrycha střelou z dálky.
26:40 GÓL Zlín Lions! 3:5
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #3 Pavel Balusek, asistoval #88 Jan Vondřejc (3:5)
24:38 GÓL Zlín Lions! 2:5
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #99 Jakub Žáček, asistoval #26 Lukáš Chalabala (2:5)
24:38 Žáček kličkou nejprve obehrál obránce, poté ukázkovou střelou vymetl pavučiny z krnovské brány.
22:59 Domácí se snaží kombinovat na útočné polovině
20:00 Střely po první třetině: Zlín 13 - Krnov 9
17:57 GÓL FBC ORCA KRNOV! 1:5
17:57 Filip přidává již druhou branku v tomto utkání.
17:21 Kundratova střela zblokována obráncem.
15:27 GÓL FBC ORCA KRNOV! 1:4
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #22 Ondřej Miškov, asistoval #81 Dominik Menzel (1:4)
15:27 Miškov se ocitl sám před Bartíkem a proměnil.
15:01 Balusek z dobrého střeleckého úhlu míjí odkrytou bránu.
14:13 Krnov při odloženém vyloučení navyšuje svůj náskok.
13:28 GÓL FBC ORCA KRNOV! 1:3
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #52 Tomáš Zakopčan, asistoval #22 Ondřej Miškov (1:3)
11:44 GÓL Zlín Lions! 1:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #74 Michal Baroň, asistoval #3 Pavel Balusek (1:2)
11:44 Baroň předvedl krásnou stahovačku před brankou a snižuje.
11:07 Krnov v plném počtu.
10:40 Domácí kombinují na útočné polovině.
10:13 GÓL FBC ORCA KRNOV! 0:2
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #91 Jaromír Filip, asistoval #31 Jan Šulavík (0:2)
10:13 Filip se prosazuje ve vlastním oslabení.
09:06 Vyloučen hráč #89 Adam Blaho družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za bránění ve hře
08:17 GÓL FBC ORCA KRNOV! 0:1
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #52 Tomáš Zakopčan, asistoval #14 Filip Fňukal (0:1)
08:16 A máme tu první gól hostí.
06:05 Brankář hostí Frydrych po několika nepříjemných střelách stále s čistým kontem.
02:07 Kundrata ze středu těsně minul.