12:6
    Martin KUBALÍK
    (Budník)

FBC MSEM Přerov - FBK Jeseník 12:6
branky: 14. Tomáš Hořecký, 17. Adam Budník, 21. Michal Bělaška, 31. Michal Ďopan, 34. Jan Běhal, 39. Filip Brauner, 40. Dalibor Koutný, 42. Michal Bělaška, 52. Dalibor Koutný, 53. Michal Ďopan, 54. Jan Běhal, 59. Martin Kubalík - 18. Lukáš Kubáň, 19. Ondřej Stavianis, 23. Martin Příhoda, 27. Martin Příhoda, 37. Lukáš Ďopan, 46. David Pišek; rozhodčí: Karel Pavelka - Vladislav Tuček; vyloučení: 2:3 + Libor Procházka OS; využití: 2:1; diváků: 23; zásahy brankářů: Zdeněk Raška 20 - Patrik Vondrka 14; po třetinách: 2:2, 5:3, 5:1
60:00 Komentář vedoucího hostů: Hodně budeš někde. FK flex olee, eskeree
59:59 Komentář trenéra domácích: Zápas nám naštěstí v první třetině zachránil Zdenál v brance. Jeseník mě nemile překvapil protože půlku zápasu nás opravdu trápil. Oproti minulému zápasu se jejich výkon opravdu zlepšil. Pak mu ale došel dech a naši důchodci, pak dá se říci, zápas rozhodli. Děkuji soupeři za utkání.
59:59 Počet střel v poslední třetině: domácí - 10 hosté - 7
58:22 GÓL FBC MSEM Přerov! 12:6
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #71 Martin Kubalík, asistoval #88 Adam Budník (12:6)
54:46 Vyloučen hráč #42 Martin Příhoda družstva FBK Jeseník na 2 minuty za držení
53:59 GÓL FBC MSEM Přerov! 11:6
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #10 Jan Běhal, asistoval #37 Michal Ďopan (11:6)
52:47 GÓL FBC MSEM Přerov! 10:6
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #37 Michal Ďopan bez asistence (10:6)
52:47 Vyloučen hráč #69 Libor Procházka družstva FBK Jeseník - osobní trest
52:47 Vyloučen hráč #69 Libor Procházka družstva FBK Jeseník na 2 minuty za hrubost
51:13 GÓL FBC MSEM Přerov! 9:6
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #21 Dalibor Koutný, asistoval #37 Michal Ďopan (9:6)
45:20 GÓL FBK Jeseník! 8:6
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil #18 David Pišek, asistoval #9 Marek Viterna (8:6)
41:20 GÓL FBC MSEM Přerov! 8:5
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #87 Michal Bělaška, asistoval #15 Tobiáš Pavliš (8:5)
39:59 Střely ve druhé části domácí - 10 hosté - 9
39:39 GÓL FBC MSEM Přerov! 7:5
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #21 Dalibor Koutný, asistoval #10 Jan Běhal (7:5)
38:25 GÓL FBC MSEM Přerov! 6:5
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #23 Filip Brauner, asistoval #88 Adam Budník (6:5)
36:01 GÓL FBK Jeseník! 5:5
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil #74 Lukáš Ďopan, asistoval #42 Martin Příhoda (5:5)
33:02 GÓL FBC MSEM Přerov! 5:4
32:02 Vyloučen hráč #10 Tibor Hendrych družstva FBK Jeseník na 2 minuty za sekání
30:39 GÓL FBC MSEM Přerov! 4:4
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #37 Michal Ďopan, asistoval #21 Dalibor Koutný (4:4)
26:19 GÓL FBK Jeseník! 3:4
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil #42 Martin Příhoda, asistoval #9 Marek Viterna (3:4)
24:09 Vyloučen hráč #88 Adam Budník družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za sekání
22:51 GÓL FBK Jeseník! 3:3
20:48 GÓL FBC MSEM Přerov! 3:2
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #87 Michal Bělaška, asistoval #88 Adam Budník (3:2)
19:59 Střely v první části: domácí - 6 hosté - 10
18:10 GÓL FBK Jeseník! 2:2
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil #21 Ondřej Stavianis, asistoval #10 Tibor Hendrych (2:2)
17:48 GÓL FBK Jeseník! 2:1
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil #19 Lukáš Kubáň, asistoval #42 Martin Příhoda (2:1)
17:01 Vyloučen hráč #21 Dalibor Koutný družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za sekání
16:07 GÓL FBC MSEM Přerov! 2:0
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #88 Adam Budník, asistoval #23 Filip Brauner (2:0)
13:14 GÓL FBC MSEM Přerov! 1:0
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #7 Tomáš Hořecký, asistoval #10 Jan Běhal (1:0)
00:20 V prvních vteřinách zápasu se z našeho kapitána Matěje Ševčíka stala zmatená lesní včela.