• 60 59:35
    9:11
    ()

FBK Jeseník - Zlín Lions 9:11
branky: 1. Martin Příhoda, 6. David Pišek, 23. Marek Viterna, 30. Martin Příhoda, 33. Martin Rokyta, 40. David Pišek, 53. Zbyněk Slováček, 56. Martin Příhoda, 60. Lukáš Ďopan - 3. Michal Kundrata, 4. Patrik Svoboda, 10. Pavel Balusek, 19. Martin Janeček, 21. Michal Baroň, 29. Martin Janeček, 37. Pavel Balusek, 40. Michal Kořený, 40. Martin Kelíšek, 57. Michal Kundrata, 60. Patrik Svoboda; rozhodčí: Karel Pavelka - Vladislav Tuček; vyloučení: 0:4; využití: 1:1; diváků: 154; zásahy brankářů: Patrik Vondrka 11 - Jaroslav Bartík 16; po třetinách: 2:4, 4:5, 3:2
59:59 Komentář trenéra domácích . Tak teď už jen na žízeň.
59:59 Komentář trenéra Zlína: Dnes jsme vstoupili do utkání dobře , ve druhé třetině jsme měli 10 minutový výpadek, ve velkém finále jsme udrželi vítězství , pro nás strašně důležité 3 body . Děkujeme Jeseníku za utkání.
59:35 GÓL Zlín Lions! 9:11
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #97 Patrik Svoboda bez asistence (9:11)
59:28 GÓL FBK Jeseník! 9:10
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil #74 Lukáš Ďopan, asistoval #56 Zbyněk Slováček (9:10)
58:49 Vyloučen hráč #24 Martin Kelíšek družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání
56:00 Timeout FBK Jeseník
56:00 GÓL Zlín Lions! 8:10
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #95 Michal Kundrata, asistoval #26 Lukáš Chalabala (8:10)
55:27 GÓL FBK Jeseník! 8:9
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil #42 Martin Příhoda, asistoval #18 David Pišek (8:9)
53:34 Vyloučen hráč #81 Jaroslav Lovecký družstva Zlín Lions na 2 minuty za bránění ve hře
52:58 GÓL FBK Jeseník! 7:9
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil #56 Zbyněk Slováček, asistoval #19 Lukáš Kubáň (7:9)
44:01 Vyloučen hráč #18 Tadeáš Volf družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání
39:57 GÓL FBK Jeseník! 6:9
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil #18 David Pišek, asistoval #9 Marek Viterna (6:9)
39:30 Vyloučen hráč #81 Jaroslav Lovecký družstva Zlín Lions na 2 minuty za hra bez florbalky
39:13 GÓL Zlín Lions! 5:9
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #24 Martin Kelíšek, asistoval #99 Jakub Žáček (5:9)
39:01 GÓL Zlín Lions! 5:8
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #87 Michal Kořený, asistoval #74 Michal Baroň (5:8)
36:30 GÓL Zlín Lions! 5:7
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #3 Pavel Balusek bez asistence (5:7)
32:32 GÓL FBK Jeseník! 5:6
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil #11 Martin Rokyta, asistoval #18 David Pišek (5:6)
29:46 GÓL FBK Jeseník! 4:6
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil #42 Martin Příhoda z trestného střílení (4:6)
28:02 GÓL Zlín Lions! 3:6
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #43 Martin Janeček, asistoval #26 Lukáš Chalabala (3:6)
22:13 GÓL FBK Jeseník! 3:5
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil #9 Marek Viterna, asistoval #21 Ondřej Stavianis (3:5)
20:54 Trestné střílení družstva FBK Jeseník neproměnil #9 Marek Viterna.
20:15 GÓL Zlín Lions! 2:5
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #74 Michal Baroň, asistoval #95 Michal Kundrata (2:5)
18:48 GÓL Zlín Lions! 2:4
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #43 Martin Janeček, asistoval #95 Michal Kundrata (2:4)
09:37 GÓL Zlín Lions! 2:3
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #3 Pavel Balusek, asistoval #95 Michal Kundrata (2:3)
05:42 Po dvou chybách Píška si Dááááávid spravuje chuť a srovnámá skóre utkání na 2:2
05:36 GÓL FBK Jeseník! 2:2
03:58 GÓL Zlín Lions! 1:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #97 Patrik Svoboda bez asistence (1:2)
02:52 GÓL Zlín Lions! 1:1
00:03 GÓL FBK Jeseník! 1:0
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil #42 Martin Příhoda bez asistence (1:0)
00:03 Plísňák hned po buly . Jedeme Jeseník