4:9
    Lukáš RAJGL
    (Habrnál)

FbC KOVO KM Frýdek-Místek - 1. FBK Eagles Orlová 4:9
branky: 15. Filip Matějka, 34. Filip Matějka, 34. Matěj Gilar, 58. Lukáš Rajgl - 11. Adam Kučera, 14. Tomáš Milerský, 28. Adam Kučera, 29. Lukáš Louda, 31. Martin Tököly, 32. Denis Smilovský, 35. Tomáš Bečka, 38. Adam Krmášek, 39. Denis Smilovský; rozhodčí: Radek Vybíhal - Martin Kotala; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 89; zásahy brankářů: Tomáš Petr 36 - Filip Kloza 12, Martin Siřinek 8; po třetinách: 1:2, 2:7, 1:0
60:00 Komentář vedoucího mužstva Vladana Sukač: Děkujeme divákům a soupeři za dnešní zápas. Pro nás další zápas, kde náš mladý tým získavá zkušenosti a připravujeme se na příští sezonu. Bohužel nás stále trápi koncovka.
60:00 Komentář trenéra Orlové, Lukáše Loudy: První dvě třetiny florbal, třetí třetinu to byl takový boj, dohrávání soupeřů a nahánění kadaských bodů bez úspěchu. Děkuji svým hráčům za nasazení a za úspěšný zápas. Děkuji
60:00 Poměr střel na bránu v třetí třetině byl 9:9.
57:56 GÓL FbC KOVO KM Frýdek-Místek! 4:9
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil #75 Lukáš Rajgl, asistoval #98 Tomáš Habrnál (4:9)
57:17 O výsledku už je jasno a oba týmy už dohrávají spíše z povinnosti.
53:49 Krása třetin minulých se nám ze hry nějak vytratila. Ani góly a dokonce ani střely už moc nevidíme.
49:49 Teď jsme sledovali spíše boj o míček, než práci s míčkem a touhu dát branku.
47:04 Hosté hrají v plném počtu.
45:04 Vyloučen hráč #4 Jan Lukáš družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za hrubost
44:49 Parádní Petrův zákrok. Sledoval křižnou přihlávku a v letu zachytil prudkou střelu.
43:18 U míčku se drží Orlová. Žeby to Frýdek už vzdal?
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #69 Martin Siřinek družstva 1. FBK Eagles Orlová
40:00 Ve druhé třetině byl poměr střel na bránu 7:19.
39:21 Kučera už si z Frýdku vyloženě střílí. Vypadá to, že si dal za úkol střílet jen pomocí Matrixových triků.
38:30 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 3:9
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #5 Denis Smilovský, asistoval #88 Adam Kučera (3:9)
37:16 Hosté hrají v plném počtu.
37:11 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 3:8
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #44 Adam Krmášek bez asistence (3:8)
36:17 Matějkova střela jen těsně míjela levý horní růžek brány.
35:16 Vyloučen hráč #3 Martin Tököly družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za opakované přestupky
34:32 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 3:7
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #77 Tomáš Bečka, asistoval #5 Denis Smilovský (3:7)
33:51 GÓL FbC KOVO KM Frýdek-Místek! 3:6
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil #41 Matěj Gilar, asistoval #17 Martin Juroš (3:6)
33:03 GÓL FbC KOVO KM Frýdek-Místek! 2:6
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil #69 Filip Matějka, asistoval #17 Martin Juroš (2:6)
33:03 Matějka si teď trochu zaběhal, ale odměnou mu bylo vstřelení druhého gólu.
31:17 Timeout FbC KOVO KM Frýdek-Místek
31:17 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 1:6
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #5 Denis Smilovský, asistoval #77 Tomáš Bečka (1:6)
30:45 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 1:5
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #3 Martin Tököly, asistoval #2 Tomáš Milerský (1:5)
28:37 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 1:4
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #32 Lukáš Louda, asistoval #88 Adam Kučera (1:4)
27:45 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 1:3
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #88 Adam Kučera, asistoval #7 Radek Jantoš (1:3)
27:45 Jantoš vystřelil z dálky a Kučera dorazil míček odražený od zadního mantinelu.
26:10 Orlová více střílí na bránu. Dokonce i z hroších pozic. Naproti tomu domácí se střelou hodně vyčkávají a šetří.
25:13 Petr předvedl opět několik zákroků za sebou.
22:02 Kučera opět nebezpečný před bránou, ale tentokrát to naštěstí nevyšlo dle jeho představ.
20:00 V první třetině byl počet střel na bránu v poměru 8:17.
18:26 Hra je ke konci třetiny již pomalejší.
15:06 Tomáš Petr dnes předvádí neuvěřitelnou podívanou.
14:42 GÓL FbC KOVO KM Frýdek-Místek! 1:2
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil #69 Filip Matějka z trestného střílení (1:2)
14:08 Hra je velmi vyrovnaná a žádný z týmů nemá momentálně převahu.
13:10 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 0:2
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #2 Tomáš Milerský, asistoval #88 Adam Kučera (0:2)
10:51 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 0:1
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #88 Adam Kučera, asistoval #77 Tomáš Bečka (0:1)
10:43 Kučera promarnil jedinečnou příležitost, kdy běžel sám na bránu.
07:58 Nádherný Petrův zákrok, když zneškodnil akci dva na nikoho.
06:17 Frýdek se drží více u míčku, ale ještě si nevypracoval příležitost ke střele.
03:45 První střelu na bránu musel zpracovávat Petr,
01:15 Frýdek sice prohrál úvodní buly, ale první minutu se držel u míčku a vytvářel tlak na soupeře.