• 58 57:54

Libor ČMELA
    osobní trest

SK K2 Prostějov - Zlín Lions 2:6
branky: 37. Libor Čmela, 48. Zdeněk Fojt - 15. Pavel Balusek, 16. Michael Kořének, 24. Pavel Balusek, 46. Martin Kelíšek, 47. Martin Janeček, 56. Martin Janeček; rozhodčí: Stanislav Kosek - Jaromír Kubáč; vyloučení: 1 + Libor Čmela OS:0; využití: 0:0; diváků: 36; zásahy brankářů: Martin Přibyl 17 - Martin Bobál 13; po třetinách: 0:2, 1:1, 1:3
60:00 Komentář trenéra domácích: Soupeř dnes vytěžil z minima maximum a nám se poslední doubou nedaří v koncovce. Přejeme soupeři šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář trenéra hostů: Začíná se nám dařit proměnovat šance a na soupeře jsme se dobře připravili, pro nás je Prostějov velmi těžký soupeř, protože je agresivní v napadání. Děkujeme soupeři za zápas.
57:54 Vyloučen hráč #87 Libor Čmela družstva SK K2 Prostějov - osobní trest
57:54 Vyloučen hráč #87 Libor Čmela družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za nesportovní chování
55:15 GÓL Zlín Lions! 2:6
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #43 Martin Janeček, asistoval #77 Filip Horník (2:6)
47:54 GÓL SK K2 Prostějov! 2:5
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #46 Zdeněk Fojt, asistoval #45 Jakub Krnáč (2:5)
46:04 GÓL Zlín Lions! 1:5
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #43 Martin Janeček, asistoval #3 Pavel Balusek (1:5)
45:25 GÓL Zlín Lions! 1:4
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #24 Martin Kelíšek, asistoval #74 Michal Baroň (1:4)
36:38 GÓL SK K2 Prostějov! 1:3
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #87 Libor Čmela, asistoval #97 Jan Hél (1:3)
23:12 GÓL Zlín Lions! 0:3
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #3 Pavel Balusek, asistoval #43 Martin Janeček (0:3)
15:23 GÓL Zlín Lions! 0:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #41 Michael Kořének, asistoval #13 Jiří Štěpánek (0:2)
14:45 GÓL Zlín Lions! 0:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #3 Pavel Balusek, asistoval #26 Lukáš Chalabala (0:1)