2

1

3.

FBC ZŠ Uničov - Zlín Lions 6:5pn
branky: 5. Michal Dohnal, 47. Daniel Zmrzlý, 57. Lukáš Chuděj, 59. Michal Dohnal, 60. Michal Dohnal, N Michal Dohnal - 7. Jiří Štěpánek, 17. Jakub Žáček, 22. Jiří Štěpánek, 43. Michal Kundrata, 58. Jiří Štěpánek; rozhodčí: Stanislav Kosek - Václav Killar; vyloučení: 1:4; využití: 1:1; diváků: 67; zásahy brankářů: Jan Hublar 15 - Jaroslav Bartík 28; po třetinách: 1:2, 0:1, 4:2, 0:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva Zlín Lions hráč #13 Jiří Štěpánek , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC ZŠ Uničov hráč #61 Lukáš Chuděj , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Zlín Lions hráč #95 Michal Kundrata , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC ZŠ Uničov hráč #48 Michal Dohnal a vstřelil rozhodující gól (6:5).
1 Nájezd na branku provedl z družstva Zlín Lions hráč #41 Michael Kořének a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC ZŠ Uničov hráč #9 Josef Veselík a vstřelil gól.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Vyjádření trenéra domácích: ' Mise splněna. Štastné dva body. Konečně jsem měl dobrou ruku na nájezdy. Děkuji soupeři za utkání.'
65:00 Vyjádření trenéra hostů: 'První dvě třetiny se nám dařilo hrát velmi dobře i v oslabené sestavě. Bohužel jsme na konci třetí třetiny svým nedůrazem v naší obranné polovině vrátili soupeře do hry a na konci už jsme neměli dost sil. Děkuji soupeři za zápas.'
65:00 Střely v prodloužení. Uničov - 2. Zlín - 1.
64:22 Chuděj promáchnul před Bartíkem.
62:04 Hejl to zkusil z poloviny. Bartík chytá.
61:53 Uničov na míčku.
60:53 Obrovská šance Chuděje končí vedle.
60:00 Střely ve třetí třetině. Uničov - 11. Zlín - 6.
59:20 GÓL FBC ZŠ Uničov! 5:5
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #48 Michal Dohnal, asistoval #61 Lukáš Chuděj (5:5)
58:40 Timeout Zlín Lions
58:40 GÓL FBC ZŠ Uničov! 4:5
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #48 Michal Dohnal, asistoval #68 Jakub Zámečník (4:5)
57:42 Timeout FBC ZŠ Uničov
57:42 GÓL Zlín Lions! 3:5
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 Jiří Štěpánek, asistoval #95 Michal Kundrata (3:5)
57:42 Studená sprcha pro domácí.
56:21 GÓL FBC ZŠ Uničov! 3:4
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #61 Lukáš Chuděj, asistoval #17 Jakub Charvát (3:4)
56:21 Uničov se dostává na rozdíl jedné branky. Charvát pěkně našel volného Chuděje a ten neměl problém trefit branku.
56:10 Zmrzlý střílí nad branku Bartíka.
53:58 Domácím už mnoho času nezbývá.
51:22 Zlín předvedl gesto fair-play a nedopustil vyloučení Zmrzlého.
48:25 Po střele Zámečníka zůstane domácí tým na míčku.
46:20 GÓL FBC ZŠ Uničov! 2:4
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #12 Daniel Zmrzlý, asistoval #9 Josef Veselík (2:4)
46:20 Nic moc akce ale Zmrzlý konečně prostřeluje Bartíka.
45:37 Vyloučen hráč #99 Jakub Žáček družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání
45:37 Uničov dostává další šanci v přesilové hře.
44:55 Zlín se nikam nemusí tlačit a taky tomu přizpůsobuje svoji hru.
42:53 GÓL Zlín Lions! 1:4
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #95 Michal Kundrata bez asistence (1:4)
42:53 Další chybu už hosté využívají.
42:31 Domácí tým dělá jednu chybu za druhou.
40:52 Zákrok Hublara proti střele Kundraty.
40:15 Hejl uhasil hrubku Macha.
40:00 Střely ve druhé třetině. Uničov - 9. Zlín - 6.
38:23 Domácí tým má sice tlak. Na branku hostujícího brankáře toho ale moc neprojde.
37:15 Zlín bude rozehrávat z vlastní poloviny.
34:40 Bartík svoji branku zaklel. Tentokrát vychytal skvělým zákrokem Zámečníka.
33:26 Další zákrok Bartíka.
30:57 Hublar vyhodil míček na Charváta. Ten svůj únik na Bartíka neproměnil. Brankář hostů dneska podává velmi dobrý výkon.
28:48 Zlín v plném počtu.
28:37 Zmrzlý vysoko nad.
27:39 Tragédie domácích v nájezdech pokračuje. Zmar a bída jinak se to nazvat nedá.
27:38 Trestné střílení družstva FBC ZŠ Uničov neproměnil #10 Adam Čundrle.
27:38 Uvidíme strašáka domácího týmu. Trestné střílení.
26:48 Vyloučen hráč #13 Jiří Štěpánek družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání
26:48 Další přesilovka pro domácí po sekeře Štěpánka.
26:20 Kořének pálí nad Hublarovu branku.
25:10 Veselík dneska nemá svůj den. Jeho střely netrefují Bartíkovu branku.
24:38 Zlín v plném počtu. Domácímu týmu to dneska nejde.
22:38 Vyloučen hráč #81 Jaroslav Lovecký družstva Zlín Lions na 2 minuty za bránění ve hře
22:38 Po faulu Loveckého uvidíme další přesilovku pro domácí,
21:11 GÓL Zlín Lions! 1:3
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 Jiří Štěpánek, asistoval #77 Filip Horník (1:3)
21:11 Dvě vteřiny před koncem přesilovky přichází střela z dálky od Štěpánka a ten prostřeluje Hublara.
20:10 Zlín má stále výhodu přesilové hry.
20:01 Buly pro Uničov.
20:00 Střely po první třetině. Uničov - 11. Zlín - 7.
19:46 Hublar ze svého repertoáru vytáhl pěkný zákrok.
19:13 Vyloučen hráč #83 Martin Macho družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za nedovolené vrážení
19:13 Hosté si zahrají po faulu domácího Macha také první přesilovku.
19:00 Probíhá poslední minuta první části.
16:19 GÓL Zlín Lions! 1:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #99 Jakub Žáček, asistoval #95 Michal Kundrata (1:2)
16:19 Osamocený Žáček neměl problém s tím aby trefil prázdnou branku.
16:05 Hejlova 'puma' proletěla kolem branky Bartíka.
14:51 Kundratova střela končí za mantinelem.
12:10 Další zákrok hostujícího brankáře po střele Zámečníka.
11:05 Hejl dobře zachytil rozehrávku hostů a hned vystartoval s Charvátem na branku Zlína. Bartík byl pozorný a s klidem si poradil.
09:38 Sudí Kosek píská faul na Dohnala. Na míčku bude domácí tým.
08:13 Uničov měl několik nadějných šancí. Veselík to dostal třikrát do dobré příležitosti. Branka z toho bohužel nebyla.
06:38 GÓL Zlín Lions! 1:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 Jiří Štěpánek, asistoval #32 Jaroslav Bartík (1:1)
06:38 Zlín v oslabení vyrovnává. Štěpánek po drzém průniku prostřeluje Hublara.
06:13 Vyloučen hráč #18 Tadeáš Volf družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání
05:49 Uničov si zahraje přesilovku. Následuje výhoda.
04:17 GÓL FBC ZŠ Uničov! 1:0
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #48 Michal Dohnal, asistoval #7 Zdeněk Marčon (1:0)
04:17 Dohnal doklepl za Bartíkova záda střelu Marčoně.
03:55 První střela také na Hublara.
03:05 První střela na Bartíka od obránce Macha. Brankář hostů byl připravený na jeho pokus.
02:30 Na hřiště se vrací první lajna i s matadorem Hejlem.
02:04 Do dobré příležitosti se právě řítil Zmrzlý. Bohužel se mu nepodařilo zakončit.
01:23 Na palubovce se zatím nic zajímavého nestalo. Jen Hrad přišel jako vždycky pozdě.
00:01 Úvodní buly zápasu pro Uničov. Veselík si poradil.
00:00 Hosté ze Zlína mají z posledních šesti zápasů plných 18 bodů. I proto mohou nastoupit do dnešního utkání v klidu a bez nervů.
00:00 Domácí tým už by konečně potřeboval naplno bodovat. Povede se to i bez hvězdného hráče #86 Valigury?
00:00 Vítejte u dnešního textového přenosu z 21. kola Divize – skupiny E mezi domácím Uničovem a hosty ze Zlína.