• 60 59:07
    2
    Filip TUROŇ

FBC Ossiko Třinec - SK K2 Prostějov 7:10
branky: 4. Filip Sikora, 5. Filip Turoň, 13. Lukáš Marthaus, 28. Jan Mieszek, 36. Dominik Kupczak, 46. Marcel Galuszka, 55. Tomáš Sikora - 10. Jakub Krnáč, 16. Marek Maťcha, 17. Michal Vašut, 18. Marek Maťcha, 30. Josef Ťuik, 43. Jan Hél, 46. Libor Čmela, 53. Jan Smička, 57. Jan Smička, 59. Michal Vašut; rozhodčí: Radek Vybíhal - Jiří Večerek; vyloučení: 4:6; využití: 3:1; diváků: 75; zásahy brankářů: Jan Gawryš Piško ?, Michal Franek ?, Jan Gawryš Piško ? - Jan Weidinger ?; po třetinách: 3:4, 2:1, 2:5
60:01 Komentář domácího trenéra Jiřího Kajfosze: 'Zápas jsme nezvládli. Prostějov vyhrál díky zkušenosti svých hráčů. Daleko více než prohra mě mrzí zranění Honzy Piška, které dle mého názoru celý zbytek zápasu ovlivnilo. Soupeři gratuluji a Honzovi přeji brzké uzdravení. Děkuji fanouškům, kteří nakonec i zafandili.'
60:01 Komentář trenéra hostí pana Fojta: Utkání jsme začali vlažně, čehož soupeř dobře využil. Postupem času jsme si zvykli na hru domácích i na hřiště. V závěru jsme asi víc chtěli. Díky soupeři za zápas a přejeme hodně štěstí v Play-off.
59:07 Vyloučen hráč #17 Filip Turoň družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za bránění ve hře
58:03 GÓL SK K2 Prostějov! 7:10
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #3 Michal Vašut, asistoval #46 Zdeněk Fojt (7:10)
56:46 GÓL SK K2 Prostějov! 7:9
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #26 Jan Smička, asistoval #45 Jakub Krnáč (7:9)
54:31 GÓL FBC Ossiko Třinec! 7:8
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #21 Tomáš Sikora, asistoval #35 Jan Mieszek (7:8)
52:58 Vyloučen hráč #7 Marek Maťcha družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za blokování florbalky
52:40 GÓL SK K2 Prostějov! 6:8
47:45 Hra se teď odehrává ve velkém tempu. Nahoru a dolů...
45:27 GÓL FBC Ossiko Třinec! 6:7
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #86 Marcel Galuszka, asistoval #16 Lukáš Tomiczek (6:7)
45:27 Třinec odpovídá na dvě rychlé branky hostů. Galuszka trefuje krásně míček ze vzduchu!
45:01 GÓL SK K2 Prostějov! 5:7
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #87 Libor Čmela, asistoval #24 Jan Novák (5:7)
42:12 GÓL SK K2 Prostějov! 5:6
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #97 Jan Hél, asistoval #87 Libor Čmela (5:6)
41:10 Vyloučen hráč #86 Marcel Galuszka družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za špatné střídání
40:12 Na začátek třetiny vytahuje Franek skvělý zákrok!
39:59 Střely domácích: 16 Střely hostujícíh: 8
36:33 Vyloučen hráč #87 Libor Čmela družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za sekání
35:50 GÓL FBC Ossiko Třinec! 5:5
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #22 Dominik Kupczak, asistoval #97 Jan Szmek (5:5)
35:50 Kupczakova narozeninová dorážka končí gólem!
32:51 Dobrá střela Martynka, ale pouze do helmy gólmana.
31:38 Vyloučen hráč #93 Milan Fojt družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za sekání
29:56 GÓL SK K2 Prostějov! 4:5
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #49 Josef Ťuik, asistoval #46 Zdeněk Fojt (4:5)
29:28 Střídání brankáře. Nový brankář #94 Jan Gawryš Piško družstva FBC Ossiko Třinec
29:28 Střídání brankáře. Nový brankář #88 Michal Franek družstva FBC Ossiko Třinec
29:28 Zápas je přerušen z důvodu zranění domácího gólmana...
27:15 GÓL FBC Ossiko Třinec! 4:4
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #35 Jan Mieszek, asistoval #14 Vladimír Hloužek (4:4)
27:15 Mieszkovi se sice střela nepovedla podle představ, ale je to gool!
26:26 Třinec si teď vytváří dost šancí, ale netrefuje bránu.
22:27 Vyloučen hráč #49 Josef Ťuik družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za držení
21:25 Třinec hosty k ničemu nepouští.
20:01 Vyloučen hráč #17 Filip Turoň družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za nesportovní chování
19:59 Střely domácích:9 Střely hostujícíh:12
17:04 Prostějov využil slabší chvilky Třince.
17:03 GÓL SK K2 Prostějov! 3:4
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #7 Marek Maťcha, asistoval #97 Jan Hél (3:4)
16:44 GÓL SK K2 Prostějov! 3:3
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #3 Michal Vašut, asistoval #97 Jan Hél (3:3)
15:42 GÓL SK K2 Prostějov! 3:2
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #7 Marek Maťcha, asistoval #87 Libor Čmela (3:2)
15:17 Třinečtí hráči předvedli dobrý důraz před Prostějovskou bránou. Vstřelili i branku, která ale nebyla uznána...
12:53 Vyloučen hráč #23 Michał Martynek družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za nedovolené vrážení
12:36 Piško vytáhl nádherný zákrok.
12:12 GÓL FBC Ossiko Třinec! 3:1
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #68 Lukáš Marthaus, asistoval #16 Lukáš Tomiczek (3:1)
12:12 Lukáš na Lukáše a gól!
11:42 Galuszka přestřeluje.
10:42 Vyloučen hráč #45 Jakub Krnáč družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za sekání
09:23 GÓL SK K2 Prostějov! 2:1
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #45 Jakub Krnáč, asistoval #46 Zdeněk Fojt (2:1)
09:23 Ale teď se jim akce povedla.
08:23 Prostějov velkou střeleckou šanci promarňuje.
04:52 GÓL FBC Ossiko Třinec! 2:0
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #17 Filip Turoň, asistoval #15 Tomáš Janovský (2:0)
04:52 Po nádherné křižné nahrávce Janovského střílí Turoň do poloprázdné brány gól.
03:42 GÓL FBC Ossiko Třinec! 1:0
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #87 Filip Sikora, asistoval #35 Jan Mieszek (1:0)
03:42 Mieszek našel volného Filipa Sikoru před bránou, který se hned z první nemýlil.
03:04 Vyloučen hráč #3 Michal Vašut družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za hrubost
01:21 Kupczak se hezky uvolnil, ale k zakončení se už nedostal.
00:01 Úvodní buly vyhrávají domácí.