53
  • 53 52:24
    Olomouc

Crazy girls FBC Liberec - FBS Olomouc 1:6
branky: 2. Pavla Bárková - 8. Pavla Pejzlová, 25. Martina Pejzlová, 33. Tereza Reimerová, 36. Tereza Reimerová, 37. Lenka Ryšavá, 48. Barbora Suchánková; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 60; zásahy brankářů: Kateřina Dvořáková 21 - Lenka Kubíčková 23; po třetinách: 1:1, 0:4, 0:1
60:00 Komentář trenéra domácích(Tomáš Jakubík): První zápas v nové sezoně s nově složeným týmem. Utkání hodnotím pozitivně, můžeme se z něho totiž vzít strašně moc věcí na kterých se dá pracovat aby jsme ve zbytku sezony mohli být lepším a více nebezpečným týmem. Holkám děkuji za bojovnost kterou ukázali. Děkuji soupeřům a přeji šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář trenérky hostí(Alena Sklenářová): Po úvodní nervozitě jsme začaly proměňovat naše šance. Využíváním volných prostor a postupně získanou převahou jsme navýšily skóre. Zlomový okamžik byly 3 rychlé góly po půlce zápasu. Blahopřeji naší gólmance za zasloužené ocenění. Děkujeme soupeři za výkon a přínosné první utkání nové sezóny.
60:00 Nejlepší hráčky dnešního utkání: Liberec: Kateřina Svobodová ; Olomouc: Lenka Kubíčková
60:00 Střely celkem: Liberec: 24 ; Olomouc: 27
60:00 Střely po třetí třetině: Liberec: 8 ; Olomouc: 8
59:25 Liberec se snaží vstřelit branku, zatím se nedaří.
59:01 Probíhá poslední minuta dnešního zápasu.
55:58 Se střelou Vlachové měla Kubíčková problém, střelu pouze vyrazila.
55:00 Dnešní utkání sleduje 60 diváků.
54:24 Hostující golmanka si v klidu počkala na střelu a bez problémů jí zlikvidovala.
52:24 Timeout FBS Olomouc
52:12 Domácí nevyužili početní výhodu.
50:36 Liberec hraje přesilovou hru.
50:11 Vyloučen hráč #8 Barbora Pařízková družstva FBS Olomouc na 2 minuty za držení
49:17 Kubíčková chytá v klidu střelu Svobodové.
47:12 GÓL FBS Olomouc! 1:6
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #5 Barbora Suchánková, asistoval #9 Veronika Rozenbergová (1:6)
47:12 Pomalá ale přesná střela končí za zády Dvořákové.
46:18 Rumlová měla hodně času a prostoru na svoji střelu, zamířila ale vysoko nad bránu.
45:48 Pořád se hraje florbal nahoru dolu.
43:07 Střela Rumlové z půlky musela Kubíčková vyrážet.
40:01 Bule pro Olomouc.
40:00 Střely po druhé třetině: Liberec: 8 ; Olomouc: 11
39:01 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
36:48 Střela Rondošové měla dobré parametry, skončila jen těsně vedle brány.
36:04 GÓL FBS Olomouc! 1:5
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #50 Lenka Ryšavá, asistoval #82 Andrea Palinková (1:5)
36:04 Opět branka z dorážky.
35:28 GÓL FBS Olomouc! 1:4
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #24 Tereza Reimerová, asistoval #82 Andrea Palinková (1:4)
35:28 Dorážka Reimerové pod nohou končí za brankovou čarou.
34:08 Bárková obešla olomouckou hráčku a dostala se ke střele, trefila pouze masku Kubíčkové.
32:34 GÓL FBS Olomouc! 1:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #24 Tereza Reimerová, asistoval #8 Barbora Pařízková (1:3)
32:17 Faťunová se opět dostala do gólové šance, nechybělo moc a míček skončil v brance.
30:25 Liberec dokázal ubránit oslabení.
29:44 Olomouc si vytváří dobré příležitosti, ale žádnou zatím nedokázala proměnit v gól.
28:20 Vyloučen hráč #4 Michaela Kučerová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za špatné střídání
26:45 Liberecké holky špatně rozehrály trestný úder a byl z toho protiútok Olomouce.
24:44 GÓL FBS Olomouc! 1:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #44 Martina Pejzlová, asistoval #24 Tereza Reimerová (1:2)
24:44 Olomouc na dvakrát dostala míček za záda Dvořákové.
23:58 Pěkná akce Liberce bohužel nekončí brankou.
21:31 Svobodová se dostala až před Kubíčkovou, ale míček se jí nepodařilo protlačit za brankovou čáru.
20:49 Střela Bárkové pouze do bloku.
20:00 Střely po první třetině: Liberec: 6 ; Olomouc: 8
19:20 Suchánková krásně čistě sebrala míček Bárkové.
19:10 Probíhá poslední minuta první třetiny.
19:04 Trestné střílení družstva FBS Olomouc neproměnil #5 Barbora Suchánková.
19:04 Špatná rozehrávka Liberce končí trestným střílením.
17:14 Olomoucká hráčka si může připsat na svoje konto plusové body za úspěšný blok.
15:24 Olomouc na míčku , snaží se dostat ke střele, ale domácí jim to nechtějí dovolit.
10:54 Faťunová opět v gólové příležitosti, tentokrát o kousek minula bránu.
08:53 Faťunová se dostala do gólové akce, kterou Kubíčková dokázala zneškodnit.
07:56 GÓL FBS Olomouc! 1:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #15 Pavla Pejzlová, asistoval #10 Jitka Oháňková (1:1)
07:56 Tentokrát se dokázaly prosadit. Krásná akce Olomouce skončila gólem.
06:11 Olomouc se také umí dostat do dobrých příležitostí, které zatím nedokázal proměnit.
04:27 Hra nahoru dolu.
03:05 Bárková teď střelu pouze do rukou hostující golmanky.
01:22 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 1:0
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #40 Pavla Bárková bez asistence (1:0)
01:22 Bárková otevírá stav dnešního zápasu střelou nad levé rameno Kubíčkové.
00:01 Úvodní bule pro Olomouc.