4:6
    Adéla BOČANOVÁ
    (Poláková)

Bulldogs Brno - FbŠ Bohemians 4:6
branky: 22. Michaela Žáková, 26. Pavlína Bačová, 39. Pavlína Bačová, 43. Nikola Domonkosová - 4. Hana Poláková, 7. Hana Poláková, 10. Adéla Cukrová, 31. Romana Bačová, 39. Hana Poláková, 49. Adéla Bočanová; rozhodčí: Martin Hudeček - Pavel Rochovanský; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; diváků: 110; zásahy brankářů: Sabina Dvořáčková 14, Markéta Hošek Marková 7 - Martina Lerchová 33; po třetinách: 0:3, 3:2, 1:1
60:00 Komentář trenéra domácích Rudolfa Škubala: Velice dobrý zápas z naší strany, po hrůzostrašném začátku jsme byli vyrovnaným soupeřem a v některých fázích i lepším. Bohužel nás srazila nízká produktivita a 'dětské' chyby. Teď víme, že můžeme hrát vyrovnané zápasy i s takovými týmy jako jsou Bohemians.
60:00 Komentář trenéra hostí Tomáše Grigara: Nejprve musím ocenit výkon soupeře, který dokázal celý zápas aktivně a efektivně napadat. Jsme rádi, že odvážíme tři body, ale jednoduché to nebylo. Ukázali jsme opět týmovou sílu a jdeme se připravit na nedělní těžké utkání.
60:00 Střely celkem: BULL: 37, FbŠ: 26
60:00 Střely po 3. třetině: Bulldogs Brno 8, Fbš Bohemians 6.
59:42 Buldočky měly na mále, Marková vše vychytala.
53:02 Hyksová v šanci před malým brankovištěm.
50:37 Bačová P. na zemi, po přerušení odchází po svých.
48:54 GÓL FbŠ Bohemians! 4:6
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #94 Adéla Bočanová, asistoval #17 Hana Poláková (4:6)
48:54 Hosté využívají přesilové hry k navýšení skóre. 4:6.
48:11 Vyloučen hráč #77 Anna Bachratá družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
48:01 Výhoda hostí po faulu Bachraté.
43:10 Žáková na Detkovou, ta trefuje gólmanku.
42:34 GÓL Bulldogs Brno! 4:5
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #92 Nikola Domonkosová, asistoval #78 Pavlína Bačová (4:5)
42:34 Domonkosová střílí do prázdné a snižuje na 4:5.
41:17 Děkujeme 110 fanouškům, kteří si našli čas a podpořili naše holky osobně!
40:00 Střely po 2. třetině: Bulldogs Brno 15, Fbš Bohemians 10.
38:52 GÓL FbŠ Bohemians! 3:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #17 Hana Poláková bez asistence (3:5)
38:52 Gól hostí na sebe nenechal dlouho čekat, Poláková zvyšuje na 3:5.
38:40 GÓL Bulldogs Brno! 3:4
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #78 Pavlína Bačová, asistoval #4 Petra Hložanková (3:4)
38:40 Z přesilovky uběhla sekunda a Bulldogs snižují ze standardní situace.
38:39 Vyloučen hráč #25 Karla Batíková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za držení
37:18 Bachratá posílá Chaloupkovou za mantinel.
36:45 Hosté oslabení ubránili.
34:43 Vyloučen hráč #37 Julie Chaloupková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za hrubost
34:43 Chaloupková zákrokem za hranou pravidel daruje domácím přesilovou hru.
34:10 Střídání brankáře. Nový brankář #11 Markéta Hošek Marková družstva Bulldogs Brno
33:53 Hosté kombinují v útočném pásmu, zatím bez výraznější šance.
32:30 Vyloučen hráč #87 Romana Bačová družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za bránění ve hře
30:57 GÓL FbŠ Bohemians! 2:4
Vlastní branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #87 Romana Bačová (2:4)
29:31 Žáková zkouší téměř z nulového úhlu, tentokrát to nevyšlo.
25:24 GÓL Bulldogs Brno! 2:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #78 Pavlína Bačová, asistoval #27 Aneta Koláčková (2:3)
25:24 Bačová P. poslala obránkyni na párek a bez problému zakončuje. Krásný gól, Pájo.
24:32 Bulldogs kombinují v útočném pásmu, bez zakončení.
23:13 Reischlová střílí ze středu, domácí kolektivně blokují.
21:42 GÓL Bulldogs Brno! 1:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #8 Michaela Žáková, asistoval #4 Petra Hložanková (1:3)
21:42 Žáková nekompromisně zakončuje do vinglu a buldočky snižují na 1:3.
21:19 Dvořáčková na poslední chvíli chytá nebezpečný míček.
20:23 Buldočky ve velké šanci.
20:01 Buly v režii hostujících.
20:00 Střely po 1. třetině: Bulldogs Brno 14, Fbš Bohemians 11.
19:19 Bačová P. si to prokličkovala sama před bránu, krásnou střelou z blízka zkouší zakončit, Lerchová ale čte její úmysly správně.
16:49 Žáková střelou z otočky testuje Lerchovou, ta je v klidu, míč letí mimo.
15:33 Na hale panuje bouřlivá atmosféra, fanoušci jsou slyšet, snad jim to vydrží do konce utkání.
14:01 Hyksová ve velké šanci, mimo.
13:32 Minářová se po střetu těžce zvedá ze země, snad bude v pořádku.
12:58 Zlámalovou nikdo nehlídal před bránou, ta střílí, Dvořáčková chytá.
12:19 Stará orazítkovala tyčku domácích.
09:24 GÓL FbŠ Bohemians! 0:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #3 Adéla Cukrová, asistoval #23 Natálie Bartošová (0:3)
09:24 Bachratá namazala Minářové před bránou, ta z první na Cukrovou a Bohemians rázem vedou o tři góly.
07:46 Vaníčková sama před bránou, Dvořáčková má pokryto.
06:52 GÓL FbŠ Bohemians! 0:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #17 Hana Poláková, asistoval #94 Adéla Bočanová (0:2)
06:52 Nedáš, dostaneš. Bednářová ohrozila Lerchovou, ta vyráží, šance se chopily hráčky Bohemians a Poláková skóruje.
05:29 Žáková vyráží míček hráčce hostí a jde sama na bránu, gólmanka chytá.
04:26 Vyloučen hráč #71 Kateřina Bednářová družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za bránění ve hře
03:09 GÓL FbŠ Bohemians! 0:1
03:09 Střelou po zemi mezi nohy Dvořáčkové se trefuje Poláková.
02:01 Bačová P. v obrovské šanci, golmanka chytá.
01:45 Žáková střílí ze středu do masky golmanky.
01:22 Bekendovou střelou zkouší Bednářová, Lerchová vyráží.
00:21 Poláková ohrožuje bránu domácích, Dvořáčková vyráží.
00:01 Úvodní buly pro tým Fbš Bohemians.
00:00 Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Hudeček a Pavel Rochovanský.
00:00 Vítejte u online přenosu z 2. kola Extraligy žen. Domácí Bulldogs hostí Bohemians.