0:20
    Michaela KUBEČKOVÁ
    (Buczek)

FBS Olomouc - 1. SC TEMPISH Vítkovice 0:20
branky: 1. Barbora Husková, 2. Siti Nurhaliza Khairul Anuar, 9. Sára Seevaldová, 12. Siti Nurhaliza Khairul Anuar, 15. Denisa Ferenčíková, 20. Lucie Suchánková, 24. Zuzanna Krzywak, 25. Barbora Husková, 28. Lucie Šebestová, 31. Barbora Husková, 31. Vlaďka Maděrová, 32. Denisa Ferenčíková, 34. Ivana Šupáková, 45. Denisa Ferenčíková, 47. Lucie Cholinská, 48. Barbora Husková, 51. Dominika Buczek, 51. Lucie Suchánková, 52. Siti Nurhaliza Khairul Anuar, 56. Michaela Kubečková; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 110; zásahy brankářů: Lenka Kubíčková 8, Pavla Lišková 7 - Petra Klečková 9; po třetinách: 0:6, 0:7, 0:7
60:00 Komentář as. trenérky Aleny Sklenářové: Výsledek byl krutější než jsme čekaly a než si holky zasloužily. Postupně totiž začly plnit, co měly a makaly až do konce utkání. Většinu akcí jsme zvládly znemožnit, ale každá naše chyba byla potrestána. Děkujeme soupeři za kvalitně podaný výkon a mnoho zkušeností.
60:00 Komentář trenéra hostů Tomáše Martiníka: Opět jsme dobře začali, chytili tempo a brzy rozhodli. Jsem rád, že jsme zápas odehráli v pozitivním naladění a celou dobu zůstali soustředění s chutí hrát florbal. Děkujeme soupeřkám za zápas a těšíme se za týden na tatranskou výzvu.
60:00 Střely na branku celkem: FBS Olomouc - 9, 1. SC TEMPISH Vítkovice - 35.
60:00 Střely na branku ve 3. třetině: FBS Olomouc - 2, 1. SC TEMPISH Vítkovice - 9.
58:55 Reimerová zavezla míček na útočnou polovinu, ale dlouho ho tam neudržela.
55:22 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:20
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #4 Michaela Kubečková, asistoval #8 Dominika Buczek (0:20)
52:55 Suchánková B. šla do výběhu, jenže dvojice hráček ji nepustila ke střele.
51:23 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:19
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #88 Siti Nurhaliza Khairul Anuar, asistoval #10 Denisa Ferenčíková (0:19)
51:23 Anuar kompletuje hattrick.
50:29 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:18
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #68 Lucie Suchánková, asistoval #99 Alexandra Glasová (0:18)
50:12 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:17
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #8 Dominika Buczek, asistoval #44 Lucie Šebestová (0:17)
49:05 Lišková si sebrala odražený míček.
48:00 Klečková po delší době zasáhla do utkání.
47:21 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:16
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #26 Barbora Husková, asistoval #48 Eliška Planková (0:16)
47:02 Lišková pokryla střelu z první.
46:09 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:15
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #18 Lucie Cholinská, asistoval #22 Sára Seevaldová (0:15)
45:48 Lišková vyhazovala na Němcovou do protiútoku, jenže míček si sebrala Planková na polovině.
44:33 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:14
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #10 Denisa Ferenčíková, asistoval #25 Ivana Šupáková (0:14)
44:33 Ferenčíková kompletuje hattrick střelou pod ruku.
43:01 Kylarová se položila do střely a odklonila ji mimo branku.
42:15 Reimerová střílela pouze do bránící hráčky.
41:21 Lišková vyrazila střelu od mantinelu.
40:00 Střely na branku v 2. třetině: FBS Olomouc - 4, 1. SC TEMPISH Vítkovice - 13.
39:20 Lišková znovu dobře zasáhla proti táhlé střele hostů.
38:18 Anuar mohla dovršit hattrick, jenže trefila Liškovou do masky.
38:00 Domácí znovu vyhazují míček daleko od vlastní branky.
37:35 Lišková předvedla dobrý zákrok proti střele ze středu hřiště.
37:12 Suchánková L. střílela pouze do boční síťky.
36:20 Planková pálila bez přípravy vysoko nad.
35:30 Klečková po delší době předvedla zákrok.
34:00 Suchánková B. zastavila střelu a následně vyhodila míček na polovinu soupeře.
33:26 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:13
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #25 Ivana Šupáková, asistoval #77 Zuzanna Krzywak (0:13)
32:34 Theimerová střílela bez přípravy nad branku Liškové.
31:42 Lišková se ještě ani neohřála v brance domácích a už musela dvakrát lovit míček z branky.
31:41 Timeout FBS Olomouc
31:41 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:12
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #10 Denisa Ferenčíková, asistoval #77 Zuzanna Krzywak (0:12)
30:44 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:11
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #50 Vlaďka Maděrová, asistoval #22 Sára Seevaldová (0:11)
30:22 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:10
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #26 Barbora Husková, asistoval #4 Michaela Kubečková (0:10)
30:22 Střídání brankáře. Nový brankář #23 Pavla Lišková družstva FBS Olomouc
29:44 Suchánková B. zablokovala střelu na středu hřiště.
28:26 Reimerová zkusila štěstí ze standardky, ale Klečková byla připravená.
27:16 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:9
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #44 Lucie Šebestová, asistoval #4 Michaela Kubečková (0:9)
27:05 Hosté střílely pouze do tyče.
26:24 Hotsé kontrolují míček na polovině soupeře.
24:11 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:8
24:11 Akci až do prázdné branky zakončila Husková.
23:48 Planková zastavila protiútok Oháňkové dobrým obranným zákrokem.
23:02 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:7
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #77 Zuzanna Krzywak, asistoval #88 Siti Nurhaliza Khairul Anuar (0:7)
20:53 Tečovaná střela Buczekové skončila v rohu.
20:20 Střela Huskové skončila v rohu hřiště.
19:43 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #68 Lucie Suchánková bez asistence (0:6)
19:43 Suchánková L. se dostala k míčku a upravila skóre první třetiny na 0:6.
18:59 Kubíčková musela znovu zasahovat.
17:48 Kubíčková pěkným zákrokem vychytala tutový gól.
17:08 Grufíková vyvezla míček k polovině hřiště, ale ejí nahrávka nebyla přesná a míček získaly hráčky hostů.
15:41 Reimerová si naběhla na výhoz Kubíčkové, ale rychle přišla o míček proti dvojici hráček Vítkovic.
14:55 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #10 Denisa Ferenčíková, asistoval #44 Lucie Šebestová (0:5)
14:55 Ferenčíková využila přesilovku pěknou střelou pod ruku.
14:18 Vyloučen hráč #9 Veronika Rozenbergová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
13:38 Suchánková se dostala na střed, jenže v poslední chvíli jí míček sjel z čepele.
12:56 Kylarová střílela vysoko nad branku Klečkové.
11:46 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #88 Siti Nurhaliza Khairul Anuar, asistoval #77 Zuzanna Krzywak (0:4)
11:46 Anuar mířila přesně do odkryté branky a hosté vedou už o 4 branky.
11:32 Kubíčková nadvakrát zneškodnila šanci hostů.
10:36 Cholinská střílela pouze do břevna.
09:20 Kubíčková musela zasahovat proti střele z velkého úhlu.
08:09 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #22 Sára Seevaldová, asistoval #18 Lucie Cholinská (0:3)
08:09 Po delší odmlce se trefuje Seevaldová.
07:25 Huskové nesedla střela a míček proskákal kolem branky.
06:39 Kubíčková vklidu chytila střelu od mantinelu.
05:31 Oháňková prošla dvě hráčky, jenže její střela byla zablokována bránící hráčkou.
05:08 Šupákové se nepovedla přihrávka o mantinel a míček skončil za mantinelem. Rozehrávají domácí.
03:40 Grufíková zablokovala střelu na hranici malého brankoviště.
02:30 Klečková musela zasahovat proti střele domácích.
01:38 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:2
01:38 Anuar trochu se štěstím úřekonala Kubíčkovou.
00:37 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #26 Barbora Husková, asistoval #8 Dominika Buczek (0:1)
00:37 Hustová se do toho opřela a tvrdou ranou z první posílá svůj tým do vedení.