8:7
    Markéta PRONTEKEROVÁ
    ()

FbŠ Bohemians - Tatran Střešovice 8:7
branky: 16. Hana Poláková, 17. Adéla Bočanová, 18. Eliška Reischlová, 36. Eliška Reischlová, 47. Hana Poláková, 48. Hana Poláková, 53. Hana Poláková, 55. Adéla Bočanová - 1. Karolína Vachušková, 20. Karolína Vachušková, 23. Tereza Bystrianská, 26. Karolína Vachušková, 36. Barbora Zabavská, 49. Veronika Kopecká, 56. Markéta Prontekerová; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 110; zásahy brankářů: Daniela Kreisingerová 15 - Eliška Drbalová 22; po třetinách: 3:2, 1:3, 4:2
60:00 Komentář trenéra domácích Tomáše Grigara: Jsme rádi za tři body, které si myslím byly zasloužené. Loni byly problémem třetí třetiny teď spíše vstupy do třetin. Čeká nás ještě stále dost práce především v založení. Gratulace juniorkám do Brna ke třem bodům a divákům za podporu. Dneska dobrý týmový výkon.
60:00 Komentář trenéra hostí Roberta Nováka: Zápas jsme si prohráli samy díky neproměňování šancí a individuálním chybám. Máme co zlepšovat, děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Střely na branku ve 3. třetině: Bohemians 8, Tatran 8
59:28 Zabavská v obrovské šanci na středu, Kreisingerová neskutečně chytá maskou.
59:01 Tatran v 6
59:00 Poslední minuta
58:28 Poláková sama na bránu, Drbalová však její kličku vystihla.
57:44 Tatran rychle získal míček zpět a rozehrává.
57:31 Bohemka rozehrává z útočného rohu.
57:16 Střela Vachuškové zblokována.
57:00 Poslední 3 minuty 3. třetiny
55:59 GÓL Tatran Střešovice! 8:7
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #8 Markéta Prontekerová bez asistence (8:7)
55:59 Po laciné ztrátě se z brejku prosazuje dnes velmi aktivní Prontekerová.
55:50 Bohemka zkušeně na míčku nechává Tatran běhat.
55:21 Následný protiútok Tatranu končí zblokovanou střelou nad.
55:11 Kadidlová teď nádherně vymotala obranu Tatranu.
55:00 Dnešní utkání sleduje 110 diváků, děkujeme
54:47 Zabavská přestřeluje.
54:38 Timeout Tatran Střešovice
54:38 GÓL FbŠ Bohemians! 8:6
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #94 Adéla Bočanová, asistoval #17 Hana Poláková (8:6)
54:38 Vzápětí však už byla úspěšná!
54:30 Bočanová sama ze strany, nicméně klička do bekhendu ke gólu nevedla.
53:52 Reischlová se uvolňovala na střed, Tatran ji však dokázal zblokovat.
53:26 Další velká šance Tatranu ze standardky, opět jen do zdi.
52:40 GÓL FbŠ Bohemians! 7:6
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #17 Hana Poláková, asistoval #94 Adéla Bočanová (7:6)
52:40 Bočanová si naběhla na střed, z první sklepla na Polákovou a ta trefuje odkrytý roh branky Drbalové.
52:10 Košvancová to zkoušela z dálky, ovšem vedle.
51:27 Standardka Tatranu končí jen brejkem Vaníčkové.
51:00 Tatran aktivním napadáním účinně narušuje postupný útok Bohemky.
50:02 Pokračuje rychlý svižný florbal z obou stran, kdo dnes dorazil na Děkanku, určitě udělal správně.
49:06 Vrátná perfektním předskočením získala míček, předložila Polákové, ta jen do boční síťky.
48:34 Poláková střelou z první jen těsně míjí branku Drbalové.
48:01 GÓL Tatran Střešovice! 6:6
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #23 Veronika Kopecká, asistoval #64 Natálie Houžvičková (6:6)
48:01 Po krosu Houžvičkové se střelou z první po zemi trefuje Kopecká.
47:37 Vyloučen hráč #41 Eliška Císařová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nedovolené vrážení
47:01 GÓL FbŠ Bohemians! 6:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #17 Hana Poláková bez asistence (6:5)
47:01 V předbrankovém prostoru se svým typickým způsobem prosazuje Hanka Poláková. Domácí si berou zpět své vedení, dnes se diváci opravdu ani chvíli nenudí.
46:02 GÓL FbŠ Bohemians! 5:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #17 Hana Poláková, asistoval #68 Kristýna Andrlová (5:5)
45:46 Vzápětí na druhé straně Prontekerová našla volnou Vachuškovou, ta nedokázala dostat skákavý míček do sítě.
45:27 Prudkou střelu Vrátné vyráží Drbalová do zámezí.
44:54 Po tvrdém souboji Polákové s Machkovou rozehrává Tatran.
44:27 Ve velké šanci na středu osamocená Vachušková, tentokrát však své brankové konto nerozšířila.
44:03 Valná hromada v rohu, kde se na sebe naskládaly 4 hráčky. Následuje vhazování.
43:37 Želízková si položila Kresingerovou, následně ji však již nedokázala bekhedem přehodit.
43:36 Trestné střílení družstva Tatran Střešovice neproměnil #29 Lucie Želízková.
43:36 Po faulu na Prontekerovou následuje trestné střílení.
43:02 Střela Toulové z dálky vedle.
42:00 Po střele Prontekerové míček skákal v brankovišti Bohemky, nakonec však dokázala situaci vyřešit.
41:37 Vrátná ztratila míček při rychlém protiútoku, na druhé straně vzápětí nebezpečná střela Prontekerové jen do bloku.
41:20 Obě družstva již hrají jen na 2 pětky.
40:42 Tatran vstoupil do 3. třetiny lépe a zatím se hraje jen na polovině domácích.
40:00 Pořádná bitva pokračuje a to nejen na hřišti, ale i v hledišti, kde se bubeníci opravdu činí a jsou neustále slyšet.
40:00 Střely na branku ve 2. třetině: Bohemians 10, Tatran 6
39:44 Dalekonosný pokus Císařové Drbalová vytahuje konečky prstů.
39:26 Útočný faul Polákové a oboustranné střídání.
38:45 Bohemka by ještě do přestávky ráda srovnala a tlačí na soupeře.
37:52 Nebezpečná dorážka Vrátné bekhendem, ovšem vedle.
36:57 Následnou standardku Tatran nevyužil a trefuje jen zeď.
36:54 Nebezpečný závar Tatranu končí faulem Bohemky.
35:42 GÓL FbŠ Bohemians! 4:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #10 Eliška Reischlová, asistoval #11 Andrea Kadidlová (4:5)
35:42 Domácí rychle odpovídají prudkou střelou Reischlové.
35:22 GÓL Tatran Střešovice! 3:5
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #44 Barbora Zabavská, asistoval #6 Karolína Vachušková (3:5)
35:22 Vachušková našla zpětným krosem Zabavskou a ta trefuje z první o tyč.
34:51 Po tvrdém souboji se nyní Malecká jen těžce zvedá a je viditelně otřesena.
34:32 Malecká neskutečným krosem našla Kopeckou, ta z první střílí vedle.
33:53 Toulová výborně předskočila Bystrianskou a získává míček pro domácí.
33:21 Bočanová dobře našla Vrátnou, té však střela sjela
32:15 Vaníčková zachytila rozehrávku Tatranu, Minářová trefuje jen břevno.
31:45 Klokanky dobře blokují tatranské pokusy
30:54 Několik ztrát z obou stran na středu hřiště, Tatran zklidňuje hru a střídá.
29:10 Rychlý protiútok Bohemky tažený Polákovou končí velkou šancí, nikoliv však gólem.
28:52 Lajna Tatranu vedená Denisou Billou teď zamkla Bohemku na celé střídání.
27:42 Bohemka teď opět propadla v útoku, nicméně velké šance Tatranu z protiútoku brankou nekončí.
27:17 Po přihrávce Želízkové nebezpečně nahazuje Malecká, následné dorážky končí faulem Tatranu.
26:42 Sledujeme bitvu o každý metr hřiště.
25:38 GÓL Tatran Střešovice! 3:4
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #6 Karolína Vachušková, asistoval #8 Markéta Prontekerová (3:4)
25:38 Prontekerová výborně vypresovala v rohu a předložila Vachuškové na střed.
25:07 Rychlý protiútok Tatranu končí zblokovanou střelou Prontekerové.
24:12 Reischlová pěkná střela z osy hřiště, bohužel jen do středu branky.
22:44 GÓL Tatran Střešovice! 3:3
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #5 Tereza Bystrianská, asistoval #70 Liana Matěvosova (3:3)
22:44 Matěvosova dlouhým skákavým míčkem překonala obranu domácích a Bystrianská ze vzduchu perfektně trefuje na zadní tyč.
21:11 Kadidlová v pěkně šanci vzápětí na druhé straně, dnes jí to zatím nelepí.
20:51 Z následné rozehrávky z rohu ve velké šanci Bystrianská.
20:43 Zblokovaná střela Prontekerové.
20:01 Úvodní buly tentokrát pro Bohemku.
20:00 První třetina nabídla perfektní podívanou, hraje se velkém pohybu, spousta šancí i branek. Uvidíme, co si pro nás hráčky nachystaly do další části.
20:00 Střely na branku v 1. třetině: Bohemians 12, Tatran 8
19:47 Osvědčená spolupráce klokanek Poláková Bočanová tentokrát míčkem v síti nekončí.
19:07 GÓL Tatran Střešovice! 3:2
19:07 Machková vytáhla rychle míček z obrany a přes Prontekerovou se dostal až k Vachuškové, která snižuje.
17:34 Zelenobílí jsou při chuti, v další velké šanci Poláková, jen těsně vedle tyčky.
17:11 GÓL FbŠ Bohemians! 3:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #10 Eliška Reischlová, asistoval #70 Jessica Zlámalová (3:1)
17:11 Bohemka jde do trháku, po rozehrávce z rohu se trefuje Eliška Reischlová.
16:53 GÓL FbŠ Bohemians! 2:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #94 Adéla Bočanová, asistoval #14 Eliška Vrátná (2:1)
16:53 Tak to byla lahůdka. Kresingerová dlouhým výhozem našla Polákovou na levém mantinelu, ta shodila na střed na Vrátnou, která posunula Bočanové do prázdné brány.
15:40 GÓL FbŠ Bohemians! 1:1
15:40 Podobný gól jako vstřelil Tatran. Rychlé přenesení po mantinelu, Bočanová však místo střely našla ještě lépe postavenou Polákovou a ta zakončila do odkryté branky.
15:27 Nebezpečná střela Polákové byla sražena.
14:35 Prontekerová ve snaze o dorážku místo míčku trefuje jen domácí obránkyni do hole.
14:07 Další útočný faul Tatranu.
13:52 Tatran teď dobře vypresoval míček, Matěvosova však míjí branku.
13:27 Machková ze standardky trefuje jen zeď.
13:15 Obrovské šance na obou stranách, nejprve Vachušková, poté Poláková, hala bouří.
11:57 Další střely Bohemky v přesilovce, Drbalová zatím svůj tým drží.
11:35 Další velká šance Polákové z brankoviště.
11:05 Nebezpečná střela Zlámalové.
10:43 Vyloučen hráč #6 Karolína Vachušková družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost
10:15 Želízková sama před Kresingerovou, ta však její pokus o kličku vystihla.
10:00 Domácí začali do hry zapojovat i třetí formaci.
09:53 Napadání Tatranu končí útočným faulem.
09:30 Bočanová vybízela vzduchem Kadidlovou ke skórování, ta však promáchla.
08:22 Houžvičková nebezpečná střela z křídla, Prontekerová se k dorážce už přes důraznou obranu domácích nedostala.
07:39 Tatran v plném počtu.
06:48 Standardka z velkého brankoviště pro Bohemku, nevyužita.
06:03 Pěkná střela Reischlové z první v přesilovce, Drbalová se stihla přesunout.
05:39 Vyloučen hráč #5 Tereza Bystrianská družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
04:51 První lajna zelenobílých teď zamkla na celé střídání Tatran a vytvořila si několik střeleckých příležitostí.
04:03 Domácí začaly na 2 lajny, hosté na 3 formace.
03:18 Oba týmy aktivně napadají, sledujeme atraktivní utkání.
02:34 Protiútok Reischlové a Kadidlové v situaci 2na1 končí střelou mimo tyče.
02:15 Vachušková je při chuti, střelou z otočky těsně míjí branku Bohemians.
01:32 Ve velké šanci Kopecká, domácí brankářka zachraňuje.
00:22 GÓL Tatran Střešovice! 0:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #6 Karolína Vachušková, asistoval #44 Barbora Zabavská (0:1)
00:22 Tak to byl rychlý vstup do utkání. Presink Bohemky překonala Zabavská dlouhou přihrávkou po mantinelu a Vachušková střelou z první otevírá skóre dnešního utkání.
00:01 Úvodní buly vyhrál Tatran
00:00 Úvod dnešního utkání proběhl ve slavnostní atmosféře, když byla oceněna Hana Poláková za 300 vstřelených branek v základní části Extraligy žen a Adéla Bočanová za 200 vstřelených branek v základní části Extraligy žen.
00:00 Přejeme příjemné odpoledne z Děkanky, vítěz dnešního utkání se posune v tabulce do TOP4, takže o zápletku máme od začátku postaráno.