60
  • 60 59:13
    Olomouc

FBS Olomouc - K1 Florbal Židenice 2:4
branky: 39. Lenka Ryšavá, 40. Eva Barvíková - 8. Eva Urbášková, 22. Eva Urbášková, 46. Andrea Dernerová, 59. Eva Urbášková; rozhodčí: Patrik Mik - Martin Petřík; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 82; zásahy brankářů: Lenka Kubíčková 19 - Lenka Remešová 21; po třetinách: 0:1, 2:1, 0:2
60:00 Komentář as. trenérky domácích Aleny Sklenářové: V opatrném začátku soupeř potrestal naše chyby. Před 2. přestávkou jsme dokázaly vsítit 2 slepené šatňáky. Do poslední části ale nastoupil soupeř s větší chutí a vrátil vedení na svou stranu, což si pak i před koncem pojistil. Naše hráčky dnes odvedly dobré nasazení, body si dnes ale nakonec odváží Židenice díky většímu důrazu v soubojích. Děkujeme soupeři a přejeme šťastnou cestu.
60:00 Komentář trenérky hostů Petry Prouzové: Lepší prověrku jsme si nemohli přát a těší mě, že jsme obstáli. V první třetině jsme si počínali v koncovce až příliš bohurovně, v závěru druhé dvacetiminutovky jsme soupeře pustili do hry, přesto nás to nezlomilo, hráčky to ustály v hlavách a došly si pro tři body. I taková utkání nás posouvají dál. Olomouc to odjezdila poctivě a přeju jim zdárný průběh další části sezony.
60:00 Střely na branku celkem: FBS Olomouc - 23, K1 Florbal Židenice - 32.
60:00 Střely na branku ve 3. třetině: FBS Olomouc - 9, K1 Florbal Židenice - 10.
59:30 Barvíková trefila pouze bránící hráčku.
59:14 Domácí to zkouší v 6 bez Kubíčkové.
59:13 Timeout FBS Olomouc
58:33 GÓL K1 Florbal Židenice! 2:4
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #24 Eva Urbášková, asistoval #22 Barbora Sedláčková (2:4)
58:33 Urbášková kompletuje hattrick a hosté odskakují na rozdíl dvou gólů.
58:31 Kubíčková předvedla dobrý zákrok proti střele z první od mantinelu.
56:42 Peterková se dostala do samostatného úniku, položila si Remešovou, ale ta ještě v leže stačila vyrazit její střelu.
56:06 Dernerová přestřelila branku Kubíčkové.
52:38 Zemanová získala míček u mantinelu, ale dokázala trefit pouze nohy bránící hráčky.
51:18 Reimerová vybojovala míček, prošla přes tři hráčky a až čtvrtá jí dokázala zastavit odebráním míčku.
50:35 Indrová nepustila Barvíkovou ke střele.
50:01 Utkání pokračuje.
50:00 Dochází k výměně stran.
49:25 Peterková vyhrála sprinterský souboj se Staňkovou, následně ztratila míček a dokonce faulovala.
48:24 Drápalová sekla Kubíčkovou ve snaze dorazit míček. Volný úder pro domácí.
47:55 Hosté trpělivě kombinují na půlce.
47:04 Kubíčková vyrazila střelu z blízky.
46:17 Hosté kombinují na půlce a střídají za hry.
45:32 GÓL K1 Florbal Židenice! 2:3
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #88 Andrea Dernerová, asistoval #4 Zuzana Hubáčková (2:3)
44:53 Remešová vyrazila střelu Suchánkové.
44:02 Peterková zablkovala střelu na půlce.
43:35 Rychlý přechod do protiútoku pokazila ztrátou míče Zemanová.
42:20 Pejzlová zabránila přihrávce před branku.
41:23 V 10. minutě dojde k výměně stran z důvodu kapající vody ze střechy do jednoho z brankovišť.
40:52 Kubíčková chytila střelu ze středu.
40:00 Střely na branku v 2. třetině: FBS Olomouc - 8, K1 Florbal Židenice - 10.
39:29 Barvíková měla možnost přidat třetí gól, jenže v situaci byla pozdě a míček jí ujel do rohu.
39:05 GÓL FBS Olomouc! 2:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #27 Eva Barvíková, asistoval #21 Kateřina Peterková (2:2)
39:05 Domácí dvěma góly během 30 sekund vyrovnávají stav utkání.
38:45 Kubíčková dobře zasáhla proti šanci soupeřek.
38:35 GÓL FBS Olomouc! 1:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #41 Lenka Ryšavá, asistoval #21 Kateřina Peterková (1:2)
36:56 Kubíčková vyrazila nához z rohu a Peterková střílela z protiútoku nad branu Remešové.
36:15 Dernerová pálila mimo.
35:46 Barvíková ztratila míček u mantinelu, Kubíčková musela zasahovat proti nepříjemné střele.
34:45 Němcová dobře vystřelila do horní části branky, ale Remešová byla pozorná a střelu vyrazila.
34:14 Urbášková vybojovala míček v útočném rohu, ale nepodařilo se jí příhrát před branku.
33:19 Nečasová zachytila přihrávku domácích, jenže do útoku se nedostala, protože jí Barvíková povalila na zem. Standardka pro hosty na půlce.
32:23 Pařízková dobře zaklekla do střely.
31:44 Suchánková to zkusila ze vzduchu, jenže střela jí nesedla a míček proletěl kolem branky.
30:43 Drápalová zachytila přihávku před vlastní branku a hnala se do protiútoku. Hosté se nedopracovali k zakončení.
29:55 Suchánková nepustila soupeřku ke střele.
29:03 Hosté v plném počtu.
28:28 Remešová vyrazila před sebe a Suchánková dorážela, bohužel pro domácí vysokou holí. Rozehrávají hosté.
28:17 Domácí už kombinují v přesilovkovém rozestavení.
27:55 Hosté nepůjčí míček soupeři a ukrajují tak vteřinky z oslabení.
27:03 Vyloučen hráč #79 Martina Valehrachová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za blokování florbalky
26:53 Pěknou kombinaci hostů se snažila na dlouhou hokejku zakončit Sedláčková B., jenže míček měla daleko a ke střele nedošlo.
26:12 Reimerová vybojovala standardku v útočném rohu.
23:55 Remešová vyrazil střelu Palinkové z půlky.
23:16 Sedláčková B. trefila pouze boční síťku.
21:39 GÓL K1 Florbal Židenice! 0:2
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #24 Eva Urbášková, asistoval #15 Šárka Staňková (0:2)
21:39 Hosté dobrým napadáním získali míček a Urbášková se trefila přesně do horního růžku.
20:20 Přihrávka Barvíkové na obsazenou Suchánkovou neměla úspěch.
20:00 Střely na branku v 1. třetině: FBS Olomouc - 6, K1 Florbal Židenice - 12
19:42 Ztečovaná střela Palinkové nakonec prošla až k Remešové, le neměla dostatečnou razanci a neohrozila ji.
19:21 Peterková faulovaal za brankou hostů. Standardka pro hosty.
19:05 Ryšavá trefila pouze bráníí hráčku do zad.
17:54 Urbášková netrefila vzdušnou přihrávku ideálně a míček skončil nad brankou.
17:35 Hosté se postupným útokem dostali až za branku domácích, jenže ke střele a ohrožení Kubíčkové nedošlo.
16:33 Kubíčková vklidu chytila takovou propagační střelu od mantinelu.
15:55 Pejzlová opět dobře vystoupila proti hráčce, na kterou mířila přihrávka, a odebrala jí míček.
15:21 Suchánková chtěla dvakrát odpálit míček, jenže dvakrát trefila svoji spoluhráčku stojící metr od ní.
14:03 Kubíčková bez problémů chytla střelu od mantinelu.
13:15 Hosté v plném počtu.
12:38 Hubáčková se snažila držet míček za brankou domácích, ale brzy o něj přišla.
12:04 Domácí ztratili míček na útočné polovině.
11:36 Střela Reimerové těsně minula branku.
11:15 Vyloučen hráč #88 Andrea Dernerová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání
10:45 Pejzlová dobře vystoupila z obrany a překazila rozehrávku hostů.
10:30 Ztráta míčku za domácí brankou vedla k nepovedené střele hostů.
10:00 Přízemní střela Zemanové proletěla kolem branky do rohu.
09:42 Pejzlová zablokovala střelu.
09:38 Suchánková raději odpálila míček za mantinel.
09:22 Hra se přelévá ze strany na stranu.
07:25 GÓL K1 Florbal Židenice! 0:1
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #24 Eva Urbášková, asistoval #39 Martina Indrová (0:1)
07:25 Po chybném obsazení hráček se před brankou ocitla osamocená Urbášková, která proměnila přihrávku od Indrové v úvodní gól zápasu.
07:02 Suchánková vybojovala míček na středu a následně byla faulována. Rozehrávají domácí.
05:25 Suchánková pálila z výběhu, ale její střela proletěla těsně kolem vzdálenější tyčky.
04:51 Kubíčková vklidu chytila střelu ze střední vzdálenosti.
04:08 Sedláčková B. promáchla před odkrytou brankou.
03:17 Utkání zatím bez větší šance.
01:40 Pařízková stříella pouze do první hráčky před sebou a hosté tak měli možnost jít do samostatného úniku, jenže Hubáčková branku přestřelila.
01:23 Zemanová vybojovala míček na půlce a Reimerová ho zavezla do útočného rohu, kde byla faulována.
00:10 Hosté kombinují na vlastní polovině.