2
  • 59 58:58
    Praha 10

Wizards DDM Praha 10 - T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 4:5
branky: 20. Martin Lazárek, 27. Martin Lazárek, 44. Vojtěch Mikoláš, 55. Adam Kulík - 15. Patrik Kovářík, 30. Matěj Kodl, 32. Karel Horký, 33. Daniel Škoula, 35. Karel Horký; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 58; zásahy brankářů: Lukáš Vávra 22 - Martin Kohout 26; po třetinách: 1:1, 1:4, 2:0
60:00 Komentář trenéra domácích : Těžký zápas v tempu, rozhodl důraz soupeře před naší bránou. Děkujeme soupeři a divákům, příjemný zbytek neděle.
60:00 Komentář trenéra hostů Michala Kuberta : Na začátek sezóny slušné utkání, týmová obětavost rozhodla a přinesla nám tři body. Kluci dřeli a chtěli moc vyhrát. Soupř nedal kůži zadarmo a snažil se o drama. Děkujeme všem v hale a přejeme dobrou noc.
58:58 Timeout Wizards DDM Praha 10
58:39 Vyloučen hráč #22 Martin Lazárek družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za sekání
54:38 GÓL Wizards DDM Praha 10! 4:5
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #1 Adam Kulík, asistoval #23 Jan Heller (4:5)
49:58 zbývá posledních 10 minut zápasu, tudíž se atmosféra patřičně přiostřuje.
45:35 Trestné střílení družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr neproměnil #56 Petr Duchek.
43:08 GÓL Wizards DDM Praha 10! 3:5
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #19 Vojtěch Mikoláš, asistoval #22 Martin Lazárek (3:5)
37:40 Vyloučen hráč #17 Martin Kohout družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za držení
37:03 Domácím se zatím nedaří soupeře zamknout na své půli.
36:22 Vyloučen hráč #34 Pavel Dvořák družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za nedovolené vrážení
34:31 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 2:5
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #50 Karel Horký, asistoval #88 Matěj Kodl (2:5)
32:45 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 2:4
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #59 Daniel Škoula, asistoval #11 Tomáš Vlček (2:4)
31:54 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 2:3
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #50 Karel Horký, asistoval #72 Jakub Uhřík (2:3)
30:13 Vyloučen hráč #24 Jiří Giptner družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za nedovolené vrážení
29:46 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 2:2
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #88 Matěj Kodl, asistoval #50 Karel Horký (2:2)
26:36 GÓL Wizards DDM Praha 10! 2:1
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek, asistoval #19 Vojtěch Mikoláš (2:1)
26:36 Hráč týmu domácích Martin Lazárek dostal přihrávku na mantinel, ladně se uvolnil, dostal se do střelecké šance a vtřílí svůj druhý gól.
23:12 Hra je čím dál tím ve větším týmu, oba týmy se chtějí ujmout vedení.
19:44 GÓL Wizards DDM Praha 10! 1:1
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek, asistoval #25 Karel Smutný (1:1)
19:44 Tým Wizards využívá výhodu odloženého vyloučení a v početní výhodě srovnává stav na 1:1.
17:03 Hra se přelevá ze strany na stranu, více na balónku je však tým hostí.
14:55 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 0:1
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #52 Patrik Kovářík bez asistence (0:1)
07:06 Tým hostí je momentálně aktivnější.
03:11 Vyloučen hráč #25 Karel Smutný družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za hra rukou