• 60 59:42
    6:3
    ()

Panthers Praha - Florbal Primátor Náchod 6:3
branky: 10. Radek Šťovíček, 13. Petr Škoda, 20. Marco Lombino, 41. Dominik Hudec, 58. Marco Lombino, 60. Radek Šťovíček - 5. Marek Čížek, 32. David Cejnar, 44. Jan Světlík; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 4:3; využití: 0:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Martin Hruška 27 - Brandon Bulis 25; po třetinách: 3:1, 0:1, 3:1
60:00 Komentář trenéra hostů (Tomáš Třešňák):'Místo parádního výkonu ve fungl nové hale jsme dnes podali špatný výkon. Od začátku jsme dělali všechno špatně a dnes si nezasloužili vyhrát. Přes týden se dáme dohromady protože umíme hrát daleko lépe. Díky soupeři za lekci a zápas.
60:00 Komentář asistenta trenéra domácích (Miloslav Mattes):'Velmi běhavé utkání se šťastným koncem a především díky naprostu vynikajícímu výkonu golmana Hrušky bereme 3 body. Děkujeme soupeři za férový zápas.'
60:00 Střely celkem: Panthers 29 - Náchod 30
60:00 Střely ve 3. třetině: Panthers 9 - Náchod 12
59:59 Dnešní utkání sledovalo 40 diváků.
59:42 GÓL Panthers Praha! 6:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #20 Radek Šťovíček bez asistence (6:3)
59:26 Timeout Panthers Praha
59:20 Vypadá to, že Panthers si již dojdou pro své první 3 body.
57:43 Lombino teď napravil svůj hřích a prosazuje se alespoň do branky bez okupanta.
57:36 GÓL Panthers Praha! 5:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #60 Marco Lombino bez asistence (5:3)
57:00 Timeout Florbal Primátor Náchod
56:57 Trestné střílení družstva Panthers Praha neproměnil #60 Marco Lombino.
56:57 Lombino neproměnil své druhé trestné střílení po faulu na Krůška.
56:14 Utkání bude ještě velké drama, o výsledku totiž není ještě zdaleka rozhodnuto.
54:46 Obraně soupeře teď zavání lajna hráčů tvořící krásnou posloupnost: 4,5,6.
53:00 Rybka teď i při pádu ohrozil Bulise.
51:15 Krásný signál z rohu teď předvedl Daněk s Kolářem, bohužel branku nevstřelili.
50:20 Svoboda obstřeluje Hruškovu branku, pořád neúspěšně.
48:48 Vyloučen hráč #28 Patrik Míka družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
48:48 Trenér mladých pantherských nadějí teď odpyká trest za sekání.
48:02 Hruška teď zajímavým způsobem odrazil balonek mimo branku.
47:00 Lombino teď zkoušel z první poslat balonek na Hradce, kdyby na něj ten pass došel byl by to jistý gól. Chytl ho ovšem náchodský bek.
45:25 Hruška teď perfektně zalepil střelu Svobody.
44:52 Lombino ani Hradec nyní nedokázali ani na 2x poslat balonek do sítě soupeře.
43:23 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #90 Jan Světlík, asistoval #93 Aleš Kaválek (4:3)
43:23 Krásně teď zavěsil Světlík a zmenšuje tak náskok Panthers.
41:55 Rybka teď vyložil v rohu hráče s číslem 13, asi mu přineslo smůlu.
41:32 Na hrací ploše je i milovník publika Pavel Daněk.
40:39 Neuvěřitelně teď vymetl Hudec pavučinku v pravém horním rohu Bulisovy branky.
40:12 GÓL Panthers Praha! 4:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #73 Dominik Hudec, asistoval #60 Marco Lombino (4:2)
40:00 Střely na branku v 2. třetině: Panthers 10 - Náchod 10
38:53 Panthers nyní nabídli soupeři pár šancí, Náchod je ovšem nevzužívá.
37:33 Marhefka trefuje tyč! Velká škoda pro domácí.
36:32 Panthers teď mají mírnou převahu, nedokážou však proměnit svoje šance.
35:21 Hradec v dobré šanci neuspěl.
33:45 Jak Hruška, tak Bulis, předvádí v brankách famózní výkony.
32:57 Po druhé brance Náchoda se hraje nahoru dolu.
31:34 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #68 David Cejnar, asistoval #51 František Donaj (3:2)
31:11 Náchod dnes nemá v zakončení příliš štěstí.
29:45 Nadějná střela Škody skončila v rukavicích brankáře hostí.
29:05 Ani tato výhoda se jim nepodařila využít.
28:02 Bohužel pro domácí si musí opět vystačit se hrou proti 4.
27:30 Panthers mohou využít přesilové hry 5 na 3.
27:05 Vyloučen hráč #23 Marek Svoboda družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hra na zemi
25:39 Vyloučen hráč #13 Martin Čečetka družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za blokování florbalky
25:00 Již druhý odvolaný gól Panthers Praha, domácím se to jistojistě nelíbí.
24:02 Skvělý zákrok Hrušky!
23:34 Náchod nastřeluje opět tyč.
22:54 Kýblovi zachutnala přestávková nálož muziky a jeho taneční kreace hodnotíme desítkou.
22:25 Začátek druhé třetiny je stejně opatrný jako začátek té předchozí.
21:51 Škoda, mladík Škoda přestřelil.
20:41 Panthers přežívají úvodní tlak Náchoda.
20:00 Střely na branku: Panthers 10 - Náchod 8
19:07 GÓL Panthers Praha! 3:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #60 Marco Lombino z trestného střílení (3:1)
19:07 Vyloučen hráč #60 Marco Lombino družstva Panthers Praha na 2 minuty za nesportovní chování
19:07 Marco Lombino přišel, vstřelil nájezd a odešel na trestnou za nejspíše kontroverzní oslavu gólu.
17:27 Panthers zatím zuby nehty drží jednobrankový náskok i v oslabení.
16:57 Vyloučen hráč #20 Radek Šťovíček družstva Panthers Praha na 2 minuty za opakované přestupky
16:25 Rybka vyzkoušel brankáře hostů z půlky.
16:07 Donaj stříli do rohu.
14:25 Krásný gól Koláře ze standardní situace, bohužel ale neplatí a bude se rozehrávat znovu
13:22 Světlík rozezněl tyč Hruškovy svatyně.
13:01 Zelinka neproměnil vyloženou šanci, po přihrávce Koláře.
12:29 GÓL Panthers Praha! 2:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #25 Petr Škoda, asistoval #88 Jiří Ptáčník (2:1)
12:00 Panthers přežili obrovský tlak soupeře.
10:00 Vyloučen hráč #73 Dominik Hudec družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení
10:00 I Náchod bude mít výhodu přesilové hry.
09:15 GÓL Panthers Praha! 1:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #20 Radek Šťovíček, asistoval #60 Marco Lombino (1:1)
08:10 Panthers nyní velmi tláčí svého soupeře, ovšem v koncovce jsou stále impotentní.
06:42 Na hřišti už jsou vidět emoce.
06:01 Rybka nyní hasil protiútok jako za mlada.
05:21 Krůšek nyní v domnění, že vstřelil gól, nastřelil pouze tyč. Stav proto nadále zůstává stejný.
04:50 GÓL Florbal Primátor Náchod! 0:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #22 Marek Čížek, asistoval #90 Jan Světlík (0:1)
04:50 Panthers se nyní v přesilové hře nedohodli a Náchod z jejich chyby těží první brankou v zápase.
04:14 Vyloučen hráč #85 Rostislav Verner družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání
03:56 Uvidíme i první vyloučení.
03:17 Lombino nyní ukázkově vybídl Šťovička ke střele, ten byl ale faulován.
02:24 Ptáčník blokuje střelu z mezikruží.
01:11 Do útočného pásma se dostává i Náchod.
00:38 Lombino vybojoval faul v rohu soupeře.
00:01 Úvodní buly pro domácí Panthers Praha.