• 63 62:17
    4:3
    (Sekyra)

TJ Turnov - ASK Orka Čelákovice 4:3p
branky: 18. Vojtěch Palatínus, 34. Vojtěch Palatínus, 53. Jan Grmolec, 63. Vojtěch Palatínus - 9. Jan Kolář, 35. Ondřej Špalek, 46. Petr Němeček; rozhodčí: Tomáš Miksánek - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 80; zásahy brankářů: Jan Král 20 - Lukáš Pezl 23; po třetinách: 1:1, 1:1, 1:1, 1:0
65:00 Ukončení prodloužení
62:18 Komentář trenéra domácích Antonína Palatínuse: Souhlasím z kolegou, byl to hezký a vyrovnaný zápas. My se musíme vyhnout herním výpadkům a držet se své hry po celý zápas. Díky soupeři za utkání, divákům za podporu a zdravíme početný turnovský lazaret.
62:18 Komentář trenéra hostů, Michala Schwana : Dnes jsme byli svědky kvalitního a vyrovnaného utkání. Rozhodovaly maličkosti jako je proměňování šancí a dodržování taktických pokynů. V prodloužení poté rozhodla kvalita soupeře. Těšíme se na odvetu. Hrálo se v pěkném florbalovém prostředí, za to díky divákům a pořadatelům.
62:17 GÓL TJ Turnov! 4:3
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #10 Vojtěch Palatínus, asistoval #91 Pavel Sekyra (4:3)
62:17 Střely v prodloužení: TJ Turnov - 1 ASK Orka Čelákovice - 0
62:17 V. Palatínus si vzal opět slovo a svým třetím gólem kompletuje hattrick a ukončuje tento zápas.
61:57 Míček mířil do odkryté turnovské branky, ale Matěcha mu řekl velmi důrazně NE!
61:02 Po ztrátě spěchal Matěcha na střídačku a do branky se vrací Král.
60:39 Turnov odvolává gólmana a zkusí štěstí 4 na 3.
60:01 Začalo nám prodloužení, ve kterém bude pokračovat velmi krátká početní výhoda domácích hráčů.
60:00 Zahájení prodloužení
59:59 Střely ve třetí třetině: TJ Turnov - 13 ASK Orka Čelákovice - 9
59:59 Základní hrací doba je u konce a bude následovat pětiminutové prodloužení, které se hraje systémem 3 na 3.
59:09 Troufám si říct, že nejdůležitější a nejhezčí zákrok večera je na světě. Král neuvěřitelně vytěsnil střelu hostujícího útočníka.
58:06 Vyloučen hráč #12 Kryštof Bučok družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za blokování florbalky
58:06 Velká šance v podobě přesilové hry pro domácí celek, který nemusí nikam spěchat jelikož početní převaha bude trvat až do případného prosloužení.
57:06 E. Hejduk a další z jeho dnešních bloků.
56:20 Další pohotový zákrok Krále, díky jemuž je skóre stále vyrovnané.
54:48 Matěchova střela z voleje pouze do boční síťky.
52:23 GÓL TJ Turnov! 3:3
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #39 Jan Grmolec, asistoval #10 Vojtěch Palatínus (3:3)
52:23 A máme srovnáno! Střelu V. Palatínuse vyrazil Pezl pouze před sebe a na následnou Grmolcovu dorážku už byl krátký.
51:22 Velká příležitost pro domácí v podobě standartní situace ze vzdálenosti velkého brankoviště končí střelou Sekyry a následného zákroku Pezla.
50:58 Domácí hráči jsou nyní hodně rozčarováni několika rozhodnutími, které se turnovštím hráčům nezdají správná.
48:30 Chtěl bych se omluvit hostujícím fanouškům a brankářům. Samozřejmě chytá celý zápas Lukáš Pezl, jelikož jak jsem byl o přestávce informován, tak Vojtěch Nockin se zranil při rozchytání.
47:45 Matěcha nyní neuspěl se svou dělovkou. Střelu mířící do horního růžku branky zastavila Pezlova ruka.
45:54 Domácí se ještě snažili reklamovat hru vysokou holí, ale moc platné jim to nebylo. Rozhodčí svůj názor nemění.
45:53 GÓL ASK Orka Čelákovice! 2:3
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #85 Petr Němeček, asistoval #26 Michal Němeček (2:3)
45:53 Bratři (teda doufám :D) Němečkové se nyní postarali o gól, kterým Orka znovu překlápí stav utkání na svou stranu.
44:59 Doutnáč ve velikánské příležitosti trestuhodně přestřeluje.
44:14 Nyní si Král pohlídal únik a následnou střelu Novotného.
43:02 Nebezpečná akce domácích gólem nekončí.
42:26 Hra nabírá na obrátkách, k vidění je protiútok za protiútokem.
41:56 Matěchovi se nyní nelíbil výrok rozhodčích, ale jejich slovo je svaté a ani domácí kapitán s tím nic neudělá.
40:48 Backhandový pokus hostujícího hráče plachtí vysoko nad Královu branku.
40:01 Úvodní buly poslední třetiny pro domácí celek.
39:59 Střely ve 2. třetině: TJ Turnov - 7 ASK Orka Čelákovice - 9
39:59 Skončila nám druhá třetina, která končí jako ta první. Po bleskově využité přesilové hře domácích Orka srovnala krok a skóre je znovu vyrovnané.
39:00 Čeká nás poslední minuta druhé třetiny.
38:53 Omlouvám se za tichou chvilku, mám menší problémy s internetovým připojením, ale vše bude dopsáno.
37:56 Dnes nám do haly zavítalo skvělých 66 diváků, děkujeme.
36:01 E. Hejduk si hned připisuje 2 velmi důležité obranné zákroky.
35:26 Na hřišti se dnes poprvé objevuje náš juniorský talent - Emil Hejduk.
34:01 GÓL ASK Orka Čelákovice! 2:2
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #9 Ondřej Špalek, asistoval #27 Jan Kolář (2:2)
34:01 S hosty inkasovaný gól neudělal vůbec nic a Spalek během ani ne půl minuty srovnává stav utkání.
33:39 GÓL TJ Turnov! 2:1
33:39 Opravdu bleskově využitá přesilová hra domácího mužstva, takhle by měla vypadat každá přesilová hra.
33:36 Vyloučen hráč #8 Jakub Doutnáč družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za vysoká florbalka
33:36 Domácí se dožadují trestného střílení, ale budou to 'pouze' dvě trestné minuty pro hostujícího hráče.
32:55 Trenér domácích, Záleský, dal nyní hlasitě najevo svou nespokojenost s rozehrávkou.
32:29 Nebezpečná střela hostujícího kapitána.
31:45 Král skvělým zákrokem napravuje další zaváhání svých spoluhráčů při rozehrávce.
30:15 A. Palatínus z pozice posledního hráče chyboval při rozehrávce, ale své zaváhání vzápětí napravil skvělým obranným zákrokem.
28:05 Matěcha nyní vybojoval míček na polovině hřiště a o střelu se pokusil Sekyra. Hostující obrana si připisuje další úspěšný blok.
27:16 Další střela od Hrůzy a další střela nad.
26:39 Turnovští kombinují na útočné polovině.
26:09 Skvělý Král podržel nyní Turnov.
25:33 Po tom co byl Šmída zablokován, zkusil své štěstí Hrůza. Ten ovšem mířil nad.
24:43 Možnost protiútoku pro hostující celek zhatil Šelbický.
24:23 Matěchova střela zablokována.
23:42 Kramelova střela vysoko nad.
22:37 Hostující celek v plném počtu, žádná další zajímavá akce nenastala.
21:02 Skvělý zákrok Nockina po střele Matěchy.
20:37 Vyloučen hráč #26 Michal Němeček družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za hrubost
20:37 Nevybíravý zákrok Němečka je oceněn dvěmi trestnými minutami.
20:01 Byla zahájena 2. třetina a u míčku jsou domácí hráči.
19:59 Střely v 1. třetině: TJ Turnov - 6 ASK Orka Čelákovice - 5
19:59 A máme tu konec 1. třetiny, která skončila smírně 1:1 po gólech Koláře a V. Palatínuse.
19:58 Akce vypadala nebezpečně, ale ve finální fázi se Kramelovi nepovedla střela.
19:57 Standartní situace pro Orku.
19:00 Začíná poslední minuta 1. třetiny. Dočkáme se ještě gólu?
18:55 Turnovští kombinují na vlastní polovině.
17:22 GÓL TJ Turnov! 1:1
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #10 Vojtěch Palatínus, asistoval #89 Vojtěch Hrůza (1:1)
17:22 Krásná akce domácích s ještě hezčím zakončením od V. Palatínuse.
16:11 Velká šance Orky v přesilové hře, sražená střela jednoho z hráčů končí na břevně.
15:45 Na zemi zůstává ležet Matěcha, který si žádá lékařské ošetření.
14:45 Matěcha zachytil křižný pas a vydal se do protiútoku. Byl vytlačen obráncem do rohu, kde alespoň šetřil čas.
14:27 Vyloučen hráč #39 Jan Grmolec družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání
14:27 První vyloučení je na světě, Grmolec si pomohl sekerou, která neunikla očím rozhodčích.
12:45 Pauza zřejmě nepomohla ani neuškodila ani jednomu týmu, hra běží v tempu v jakém skončila.
11:54 Šmída nyní zariskoval u své branky, naštěstí hostující hráč si pomohl faulem.
10:51 Časomíra opravena, jedeme dál.
10:50 Velké problémy s časomírou nyní kouskujou hru.
09:16 Hrůza se snažil napravit svůj předchozí kiks, Jeho střela mířila těsně nad.
08:26 Turnovu dnes vázne rozehrávka. Nyní chyboval Hrůza a jeho chybu potrestal individuální akcí Kolář.
08:16 GÓL ASK Orka Čelákovice! 0:1
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #27 Jan Kolář, asistoval #12 Kryštof Bučok (0:1)
07:06 Matěcha svou prudkou střelou od půlky hřiště nadělal Nockinovi malé problémy.
06:37 Nebezpečná střela A. Palatínuse skončila na břevně hostující branky.
06:05 Po chybné rozehrávce Šelbického se do samostatného úniku dostal Kolář, z blízkosti přestřelil.
05:21 Přečíslení Orky zakončoval Tichý mimo.
04:11 Doutnáčova střela z výběhu byla sražena mimo Královu klec.
03:19 Po střele Tichého se pokoušel o dorážku Novotný. Turnovská obrana byla však důsledná a malér nedopustila.
02:23 Prudkou střelu turnovského kapitána kryje Nockin.
02:06 Hrůza napravil své zaváhání při rozehrávce.
01:12 Orka si vytváří úvodní tlak.
00:35 První nához Turnova a ve velké šanci se ocitl V. Palatínus. Z voleje ovšem minul.
00:01 Úvodní buly pro hostující celek.
00:00 Hostující celek se může pyšnit skvělou formou, po dvou výhrách se totiž nacházejí na špici tabulky. Domácí po úvodní výhře nad nováčkem z Benešova a následné prohře s Náchodem jsou uprostřed tabulky.
00:00 Krásný příjemný podvečer. Vítám Vás u online přenosu ze zápasu 3 kola Národní ligy - západ mezi domácím týmem TJ Turnov a hostujícím celkem, kterým dnes bude ASK Orka Čelákovice.