• 60 59:08
    5
    Štěpán ČUDA

FbC Plzeň - TJ Turnov 7:3
branky: 15. Václav Zábran, 22. Filip Nový, 30. Filip Nový, 33. Jan Šůs, 41. Vojtěch Lapuník, 57. Václav Zábran, 59. Tomáš Němeček - 36. Pavel Sekyra, 37. Vojtěch Palatínus, 47. Pavel Sekyra; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 1:2 + Štěpán Čuda 5; využití: 2:1; diváků: 55; zásahy brankářů: Pavel Novotný 18 - Jan Král 28; po třetinách: 1:0, 3:2, 3:1
60:00 Komentář Václava Michálka, trenéra FBC Plzeň:' Dnes jsme konečně mohli hrát florbal, první třetina byla hodně oťukávací, ale od druhé jsme už věděli, jak na soupeře a dařilo se nám v zisku míčků. Výjimečně se nám dnes povedly přesilovky. Děkuji soupeři, rozhodčím a hlavně divákům
60:00 Komentář Antonína Palatínuse, trenéra TJ Turnov: 'Domácí dnes vyhráli naprosto zaslouženě. K vítězství jim gratuluji.'
59:59 Střely ve třetí třetině: FbC Plzeň - 11, TJ Turnov 7.
59:58 Plzeň poráží Turnov 6:3! Velmi dobrý výkon domácích a zasloužená výhra. Dnes plzeňským vyšlo opravdu vše.
59:08 Vyloučen hráč #22 Štěpán Čuda družstva TJ Turnov na 5 minuty za nedovolené vrážení
59:08 Naprosto zbytečný zákrok Štěpána Čudy rozhodčí po právu ocenil pěti trestnými minutami.
58:59 GÓL FbC Plzeň! 7:3
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #70 Tomáš Němeček, asistoval #81 Vít Malý (7:3)
58:59 Prázdnou branku trefuje a Němeček. Plzeň si tohle již utéct nenechá.
58:39 Potřetí Matěcha. Další zákrok pro dnes skvělého Novotného.
58:13 Matěcha pro změnu do Brabce.
57:39 Vojtěch Palatínus nad.
57:25 Matěcha mimo.
57:19 Timeout TJ Turnov
57:07 Ano. Král zůstává na střídačce.
57:06 Vošta napálil břevno. Vzápětí si Turnov bere oddechový čas. Půjdou hosté ihned do šesti?
56:49 GÓL FbC Plzeň! 6:3
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #39 Václav Zábran, asistoval #81 Vít Malý (6:3)
56:49 Přesilovkovou souhru zužitkoval Václav Zábran. Domácí jsou blízko třem bodům, ale bude to ještě drama.
56:30 Voštova střela zblokována Sekyrou.
55:39 K veliké nespokojenosti Antonína Palatínuse posílají sudí Turnov do čtyř. Nutno říci, že tady byl ve hře i samostatný nájezd. Přesilovka je však v tento moment pro domácí možná ještě příhodnější.
55:05 Kuneš z brejku mimo. Pojišťující gól by se Plzni hodil.
54:26 Důležitý blok Brabce! Grmolec měl na čepeli branku.
51:57 Filip Nový útočil na hattrick. Kéž by vystřelil dříve.
50:40 Na hřišti se přiostřuje. Strašidelnou sekerou zahrál Hrůza. Rozhodčím tento moment zůstal skryt.
49:50 Kunešovi teď v rozhodujícím momentě utekl balonek.
48:00 Jaromír Täuber teď na poslední chvíli zblokoval Palatínusovu střelu z bezprostřední blízkosti.
46:48 GÓL TJ Turnov! 5:3
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #91 Pavel Sekyra, asistoval #10 Vojtěch Palatínus (5:3)
46:48 Na 5:3 snižuje Pavel Sekyra.
46:25 Turnovští postupně střídají. Plzeň je zkouší napadat, ale neúspěšně.
45:30 Tři proti jednomu teď šli domácí. Němeček vzal celou akci na sebe, což dělat neměl. Rozehrávají hosté.
44:10 Čuda si na Novotného nepřišel.
43:30 Matěchova střela z otočky pouze nad.
41:49 Turnov se prezentuje svou typickou hrou. Dlouhý balon po mantinelu do rohu a odsud do předbrankového prostoru. Plzeňská obrana odolává.
41:12 Voštu v tutovce vychytal Král.
40:33 GÓL FbC Plzeň! 5:2
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #69 Vojtěch Lapuník, asistoval #81 Vít Malý (5:2)
40:33 Opravdu lahůdkovou asistenci si připisuje Vít Malý. Devadesát procent Lapuníkova gólu jde za ním. I druhá přesilová hra byla tedy využita.
39:59 Střely ve druhé třetině: FbC Plzeň 13, TJ Turnov 8.
39:48 Vyloučen hráč #19 Jan Hausmann družstva TJ Turnov na 2 minuty za špatné střídání
39:48 Laciné oslabení pro Turnov. Potrestán je za hru v šesti.
39:01 'Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny,' pravil hlasatel. Má pravdu.
38:44 Hrůzovu táhlou střelu vykopl za mantinel Stelzer.
37:22 Jak je dobré hrát s hlavou nahoře nyní pocítil Vošta. Stromu se nestačil vyhnout. V utkání však, zdá se, bude pokračovat.
36:41 GÓL TJ Turnov! 4:2
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #10 Vojtěch Palatínus, asistoval #91 Pavel Sekyra (4:2)
36:41 Hosté jsou na koni. Důrazný Vojtěch Palatínus přetlačil Štejra a přidává druhý gól.
36:03 Florbalový kouzelník Malý ztratil míček v nebezpečném prostoru a hosté mohli ihned přidat druhý gól.
35:35 GÓL TJ Turnov! 4:1
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #91 Pavel Sekyra, asistoval #17 Štěpán Matěcha (4:1)
35:35 Pavel Sekyra opět potvrdil pověst střelce, když krásnou střelou přesně trefil horní růžek plzeňské svatyně.
35:00 Hosté mají na hřišti velkou ofenzivní sílu. Domácí zatím drží čisté konto.
34:28 Vyloučen hráč #15 Vojtěch Kuneš družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání
34:28 Prvním vyloučeným hráčem utkání se stává Vojtěch Kuneš. Dvě minuty za sekání. Vrátí se turnovští do utkání?
33:02 Další horká chvilka pro Krále. Jeho nepovedený výhoz jen tak tak nepotrestal Lapuník. Střela do prázdné branky skončila na boční síti.
32:31 GÓL FbC Plzeň! 4:0
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #23 Jan Šůs bez asistence (4:0)
32:31 Jan Šůs teď proběhl středem hřiště a z poměrně velké dálky překvapil Krále střelou po zemi. Rozdíl je již čtyřbrankový.
31:40 Roman Buchta Polák poslal čistým hitem Matěchu k zemi. Hraje se dál, rozhodčí jeho tvrdou hru jako nedovolenou neposoudil.
29:54 GÓL FbC Plzeň! 3:0
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #21 Filip Nový, asistoval #55 Lukáš Täuber (3:0)
29:54 Trestuhodně osamocený Filip Nový svým druhým gólem v utkání zvyšuje již na tříbrankový rozdíl.
29:40 Aktivní Lapuník předložil Zábranovi do další velké šance. tentokrát jejich souhra gólem nekončí. Zábran skákající balonek nedokázal usměrnit za Králova záda.
28:33 Skvělé střídaní Michaela Brabce. Jen tyč ho dělila od gólu.
27:40 Po Hrůzově křižné nahrávce zahrozil Emil Hejduk. Novotný opět pozorný.
26:33 Blíží se polovina zápasu a Turnov se stále nedokázal gólově prosadit. To je pro mladý plzeňský celek velmi pozitivní ukazatel.
24:30 Buchtovu střelu z dálky Král viděl a pravou rukou zneškodnil.
22:16 Sekyra z nebezpečné standartní situace pouze do břevna.
21:37 GÓL FbC Plzeň! 2:0
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #21 Filip Nový bez asistence (2:0)
21:37 Přesto domácí navyšují své vedení. Povedenou střelou se blýskl Filip Nový. 2:0.
21:34 Turnov v náporu.
20:34 Z rohu si až do předbrankového prostoru naběhl Vojtěch Palatínus. Jeho následný pokus bez větších obtíží chytá Novotný.
19:59 Střely v první třetině: FbC Plzeň 10, TJ Turnov 6.
19:09 Hra se přelévá ze strany na stranu. V poslední minutě první třetiny se do útoku hnal Tomášek, po něm i bratři Palatínusové. Bez efektu.
16:30 Domácí v tlaku. Na vysoký míček si počkal Vošta a střelou z první překvapil všechny přítomné. O půl minuty později tentýž hráč trefuje bližší tyč Královy branky.
15:40 Jistota v obraně Buchta svým stylem hry připomíná Romana Poláka z Dallasu. Vybojuje míček, rozehraje a jde střídat.
14:22 GÓL FbC Plzeň! 1:0
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #39 Václav Zábran, asistoval #69 Vojtěch Lapuník (1:0)
14:22 Vojta Lapuník zahrál nešťastníkovi Hrůzovi na housle a předložil míček Zábranovi, pro kterého již nebylo problémem nabídnutou šanci využít. Domácí jdou do vedení.
13:33 Nespokojený Antonín Palatínus odchází střídat. FbC dokázalo nejnebezpečnější zbraň zelených pohlídat.
11:40 Obrovskou chybu při střídání mohl a měl potrestat Korych. Novotný celou situaci skvěle předvídal a skočil útočníkovi pod nohy, čímž zachránil svůj celek od inkasované branky.
11:03 Nyní se hra velice přerušuje a stále se rozehrává u domácí brány.
10:05 Lapuník teď rovnou dvakrát na hostujícího golmana, ten je zatím neomylný.
09:13 Střelba na bránu je prozatím velice vyrovnaná.
06:00 Nepřesnost v rozehrávce domácích a hosté jsou na míčku. Ne však na dlouho. Hra je zatím velmi vyrovnaná a prim hrají pozorné obrany.
03:40 V prvních šancích plzeňští. Vošta i Täuber nebezpečně stříleli, ale skóre se nemění.
00:01 Úvodní buly vyhrávají domácí.
00:00 Domácí v minulém kole zvítězili na půdě nováčka z Benešova poměrem 4:2 a potvrdili tak své domácí vítězství 13:2 nad Bivojem Litvínov.
00:00 Krásné nedělní odpoledne dámy a pánové. Vítejte u online přenosu 4. kola Národní ligy skupiny zápas z plzeňské MSH Lokomotiva, kde se utká 5. a 7. tým tabulky. Utkání začíná v 15 hodin a 45 minut.