5:3
    Jiří ŠRÁMEK
    ()

Wizards DDM Praha 10 - Florbal Primátor Náchod 5:3
branky: 5. Jan Svoboda, 6. Adam Kulík, 30. Karel Smutný, 44. Jiří Šrámek, 57. Jiří Šrámek - 18. Jan Světlík, 39. Jan Světlík, 44. Jan Světlík; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; diváků: 36; zásahy brankářů: Lukáš Vávra 22 - Brandon Bulis 28; po třetinách: 2:1, 1:1, 2:1
60:00 Vyjádření trenéra mužstva hostí: Ve spoustě situací zlepšený výkon, který bohužel zastínili hrubé individuální chyby, nedisciplinovanost a neproměňování šancí. Soupeř byl v těhcto ohledech lepší utkání vyrovnané utkání vyhrál. Co jsme hráli za soutěž loni už neplatí a body nám nepřinese. Musíme pokorně pracovat dál.
60:00 Vyjádření vedoucího mužstva domácích: Děkujeme soupeři za zápas. Mohl být rozhodnut mnohem dříve, ale to bychom museli dávat šance a nedělat blbosti. Někteří naši hráči však ještě dodnes neopustili pubertu. Děkujeme i divákům, organizátorům. Příjemný večer.
60:00 Střely celke: Wizards - Náchod 33:25
60:00 Střely ve třetí třetině: Wizards - Náchod 13:11
59:12 Náchodští zatlačili domácí a nebezpečně střílí ze všech stran
58:11 Šrámkova fatalní chyba, kterou naštěstí pro domácí nevyužili hráči Náchoda ve svůj prospěch
56:46 GÓL Wizards DDM Praha 10! 5:3
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #56 Jiří Šrámek bez asistence (5:3)
56:46 Šrámek doklepává do odkryté klece a zvyšuje na 5:3
55:41 Vyloučen hráč #15 Jiří Juhász družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení
55:02 Ondra Policar zběsile napadá obranu soupeře
54:24 Pěkná individualní akce Smutného končí střelou do bloku Náchoda
53:19 Vávrův další výborný zákrok proti nebezpečné střele Náchoda
52:08 Přesilová hra nepřinesla žádné výraznější šance
49:47 Vyloučen hráč #17 Jiří Vlček družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení
49:40 Heller nepromněnil 1000% šanci
48:31 Freestyle v podání Martina Lazárka, tato parádička však trefila jen dobře postaveného gólmana
47:41 Heller si krásně stáhl balon na brankovišti, ale v poslední fázi mu ujel balon
46:22 Policar poslal balon na Lazárka, který svojí střelou nikterak neohrozil soupeřovu bránu
43:55 GÓL Wizards DDM Praha 10! 4:3
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #56 Jiří Šrámek, asistoval #22 Martin Lazárek (4:3)
43:55 Lazárek na Šrámka, který neomylně proměňuje
43:39 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #90 Jan Světlík bez asistence (3:3)
43:39 Kronďák namazal Světlíkovi a ten se nemýlil
41:57 Běhal dosprintoval balon letící do rohu a následně poslal přihrávku přesně mezi dvojici Wizardských hráčů
40:11 Lazárkova kolmice doputovala pouze k soupeři
40:00 Střely ve druhé třetině: Wizards - Náchod 12:8
39:57 Wizards se ubránili tlaku soupeře a vyhazují pryč ze svého obranného pásma
39:16 Policar dopravil balon do sítě, bohužel pro domácí až po hvizdu sudích
38:40 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #90 Jan Světlík, asistoval #93 Aleš Kaválek (3:2)
38:13 Trestné střílení družstva Florbal Primátor Náchod neproměnil #93 Aleš Kaválek.
36:00 Ondra Policar nevyužil samostatný únik, skóre se nemění.
35:27 Běhal hezky obehrál soupeře, ale bohužel už nestihl zakončit
34:00 Policar na Nováka a ten střílí pouze do golmana hostí
32:54 Světlíkovu šanci výborně vychytal golman Vávra
32:10 Wizards na balonu, ale šance ne a ne přijít.
29:55 GÓL Wizards DDM Praha 10! 3:1
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #25 Karel Smutný, asistoval #13 Petr Krob (3:1)
29:55 Po krásné přihrávce Kroba zvyšuje náskok Wizards Karel Smutný na rozdíl dvou branek
14:30 Hráčům Wizards zatím přesilová hra moc nevychází
13:46 Vyloučen hráč #15 Jiří Juhász družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za blokování florbalky
05:18 GÓL Wizards DDM Praha 10! 2:0
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #18 Adam Kulík, asistoval #23 Jan Heller (2:0)
05:18 Kulík důrazně dotlačil po Hellerově přihrávce míček do sítě
04:47 GÓL Wizards DDM Praha 10! 1:0
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #78 Jan Svoboda, asistoval #56 Jiří Šrámek (1:0)
04:47 Svoboda i přes blokujícího hráče dostává míč do sítě
04:08 Krásná akce dua Lazárek - Novák, bohužel pro domácí nekončí gólem
03:02 Šrámkova střela se nevešla mezi tři tyče
02:08 Šrámek přibrzdil útok hostí
01:00 První šanci Wizards zneškodňují obránci Náchoda v poklidu
00:01 Úvodní buly pro domácí tým