• 57 56:10
    2
    Lukáš TÄUBER

Florbal Primátor Náchod - FbC Plzeň 6:7
branky: 8. František Donaj, 10. Miloš Macháček, 26. František Donaj, 39. Václav Grulich, 44. Miloš Macháček, 51. Václav Grulich - 7. Adam Tlapák, 19. Michael Brabec, 24. Vít Malý, 26. Václav Zábran, 29. Tomáš Němeček, 37. Václav Zábran, 51. Tomáš Němeček; rozhodčí: Petr Herman - Daniel Nejedlo; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 67; zásahy brankářů: Brandon Bulis 27 - Pavel Novotný 25; po třetinách: 2:2, 2:4, 2:1
65:00 Komentář trenéra hostů (V. Michálka): Dnešní zápas jsme odmakali jako jeden tým do poslední minuty. Bohužel, nás srážely individuální chyby, kterých bylo opravdu dost. Ale jsem vděčný za každý těžký zápas, který nás posouvá o kus dál. Děkuji soupeři, rozhodčím i divákům, kteří si tento zápas zaplatili.
60:00 Komentář trenéra domácích (T. Třešňáka): Opět vyrovnané utkání, ze kterého nemáme ani bod. Pokud budeme neustále opakovat stejné chyby, tak body mít nebudeme. Díky soupeři za těžké utkání a fanouškům za podporu.
59:09 Téra vytáhl míček z brankové čáry!
57:32 Náchod střílí z každé šance, ale ne a ne to tam spadnout
56:11 Náchod si zahraje přesilovku a má ideální šanci vyrovnat
56:10 Vyloučen hráč #85 Lukáš Täuber družstva FbC Plzeň na 2 minuty za blokování florbalky
55:06 Donaj obešel celou plzeňskou obranu, ale míček si hodil moc daleko a už nezvládl zakončit
53:16 Téra skvělým zákrokem zabránil hostům, aby odskočili o dvě branky
51:43 Bulis vyráží další střelu
50:33 GÓL FbC Plzeň! 6:7
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #70 Tomáš Němeček, asistoval #39 Václav Zábran (6:7)
50:11 A máme vyrovnáno!
50:10 GÓL Florbal Primátor Náchod! 6:6
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #37 Václav Grulich bez asistence (6:6)
48:09 Plzeňskou rozehrávku z rohu zlikvidoval Téra
46:24 Macháček střílel z těžké pozice, branku však netrefil pouze o pár centimetrů
45:32 Donaj hezky prošel přes hostujícího kapitána, ale zakončit už nedokázal
44:50 Bulis skvěle vychytal samostatný únik jednoho z útočníků Plzně
43:22 Náchod opět snižuje! Tentokrát se trefil Macháček
43:21 GÓL Florbal Primátor Náchod! 5:6
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #24 Miloš Macháček, asistoval #68 David Cejnar (5:6)
42:30 Plzeňským se nedaří dostat přes střední pásmo
41:04 Dalekonosná střela Marka Čížka letěla těsně vedle brány
40:57 Po rychlém ošetření jednoho z plzeňských hráčů může hra pokračovat
40:01 Úvodní bule pro Náchod
40:00 Střely ve druhé třetině: Náchod 9, Plzeň 13
38:34 Náchod po hezké souhře snižuje na 4:6!
38:33 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:6
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #37 Václav Grulich, asistoval #19 Jan Čečetka (4:6)
37:36 Hra je velmi vyhrocená, můžeme vidět spoustu osobních soubojů
36:53 GÓL FbC Plzeň! 3:6
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #39 Václav Zábran, asistoval #69 Vojtěch Lapuník (3:6)
35:50 Plzeň má velké problémy s náchodskými protiútoky
33:52 Bulis stále drží svůj tým
32:40 Hraje se hodně nahoru-dolu, nedá se říct, který tým hraje lépe
30:42 Náchod kombinuje na vlastní polovině a jen težko se jim daří dostat na tu plzeňskou
29:15 Tuto třetinu zatím střelecky dominuje FBC Plzeň
28:49 GÓL FbC Plzeň! 3:5
27:31 Grulich skvěle zvládl ubránit protiútok a hned poslal svoje spoluhráče do útoku
25:44 Náchod se ale jen tak lehce nedá a František Donaj snižuje na 3:4
25:43 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #51 František Donaj, asistoval #93 Aleš Kaválek (3:4)
25:21 Jen minutu z Cejnarova trestu ubránili náchodští a Plzeň už vede o 2 góly
25:20 GÓL FbC Plzeň! 2:4
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #39 Václav Zábran bez asistence (2:4)
24:20 Vyloučen hráč #68 David Cejnar družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za blokování florbalky
23:34 GÓL FbC Plzeň! 2:3
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #81 Vít Malý z trestného střílení (2:3)
22:38 Bulis teď likviduje plzeňské šance jednu za druhou
21:46 Další skvělý zákrok náchodského golmana Bulise
20:28 Macháček ve velké šanci bohužel netrefil míček
20:00 Střely v první třetině: Náchod 10, Plzeň 9
19:27 Jeden z plzeňských útočníků se ocitl sám před brankářem, ale branku netrefil
18:36 GÓL FbC Plzeň! 2:2
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #30 Michael Brabec, asistoval #62 Matěj Vošta (2:2)
18:00 Hosté už hrají v plném počtu
17:06 Náchod už v přesilové hře vystřelil nejméně pětkrát
16:00 Vyloučen hráč #69 Vojtěch Lapuník družstva FbC Plzeň na 2 minuty za hrubost
09:08 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #24 Miloš Macháček, asistoval #51 František Donaj (2:1)
07:17 Skvěle sehraná rozehrávka Náchoda nám přinesla vyrovnávací branku!
07:16 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:1
06:40 Náchodská rozehrávka zatím funguje velmi dobře, gól však nepřinesla
06:03 GÓL FbC Plzeň! 0:1
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #61 Adam Tlapák, asistoval #30 Michael Brabec (0:1)
05:32 Donaj netrefil branku z akce 2 na 1
04:23 Cejnar poslal soupeře za mantinel a vybojoval tím míček
02:44 První střelu už zaznamenal i Náchod
01:24 První střelu zápasu vychytal Bulis bez problému
00:01 Úvodní bule pro Plzeň
00:00 Vítáme Vás u on-line přenosu z 6. kola Národní ligy- východ. V Plechárně se utkají domácí Florbal Náchod a hostující FBC Plzeň.