9:4
    Adam DRASTICH
    (Vondruška)

FC Bučis Team - TJ Turnov 9:4
branky: 6. Jakub Černý, 10. Matěj Nykl, 13. Petr Brautferger, 15. Jakub Černý, 36. Tomáš Matoulek, 54. Šimon Pavlíček, 58. Šimon Pavlíček, 59. Tomáš Mudra, 60. Adam Drastich - 14. Tomáš Vitásek, 16. Tomáš Vitásek, 26. Emil Hejduk, 50. Štěpán Matěcha; rozhodčí: Jan Drška - Jiří Meisner; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 42; zásahy brankářů: Marek Galajda 17 - Jan Král 23; po třetinách: 4:2, 1:1, 4:1
60:00 počet střel domácích 11 a očet střel hostí 8
60:00 komentář trenéra domácích Jana Zahalky: Vynikající zápas z obou stran, soupeř byl velmi blízko vyrovnání, rozhodovaly maličkosti. Brankový rozdíl neodpovídá vyrovnanosti zápasu a ovlivnila ho hra soupeře v šesti až na konci zápasu. Vyzdvihl bych především týmový výkon a konečně rři body z domácího zápasu s těžkým soupeřem.
60:00 komentář trenéra hostů Antonína Palatínuse: Bučis ukázal, že není na špici tabulky náhodou. Přesto si myslím, že jsme nebyli horším týmem, ale srazili nás hrubé individuální chyby, které soupeř využil. Kvůli tomu je vítězství soupeře zasloužené Díky za zápas, těšíme se na odvetu.
59:42 GÓL FC Bučis Team! 9:4
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #4 Adam Drastich, asistoval #29 Jakub Vondruška (9:4)
58:18 GÓL FC Bučis Team! 8:4
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #27 Tomáš Mudra, asistoval #77 Petr Brautferger (8:4)
58:18 domácí hráč Tomáš Mudra trefil další prázdnou bránu a zvyšuje tak skore
58:05 hosté opět v power play
57:43 GÓL FC Bučis Team! 7:4
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #16 Šimon Pavlíček, asistoval #99 Jakub Černý (7:4)
57:43 prázdnou bránu konečně trefil domácí hráč Šimon Pavlíček
57:00 domácí 3x netrefili prázdnou bránu
56:40 hosté jsou v power play
54:46 Timeout TJ Turnov
54:16 domácí hráč Tomáš Veselý zaklekl před střelou a zabránil tak golu hostujících
53:14 GÓL FC Bučis Team! 6:4
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #16 Šimon Pavlíček, asistoval #4 Adam Drastich (6:4)
52:00 Při trestném střílení hostujícímu hráči s čislem 88 Antonínu Palatínusovi sjel míček dozadu a proto neproměnil
51:50 Trestné střílení družstva TJ Turnov neproměnil #88 Antonín Palatínus.
49:12 GÓL TJ Turnov! 5:4
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #17 Štěpán Matěcha, asistoval #88 Antonín Palatínus (5:4)
46:10 brankář Jan Král skvěle chytá a drží tak svůj tým
45:05 domácí hráč Sandner byl ve výborné pozici na gol, ale bohužel zacinkala jen boční tyč
43:30 utkání začíná být lehce vyhrocené
42:38 Vyloučen hráč #69 Tomáš Vitásek družstva TJ Turnov na 2 minuty za hrubost
40:00 počet střel domácích 10 a počet střel hostí 7
39:07 Vyloučen hráč #59 Tomáš Veselý družstva FC Bučis Team na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
35:32 GÓL FC Bučis Team! 5:3
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #8 Tomáš Matoulek, asistoval #46 Matěj Nykl (5:3)
35:32 z půlky hřiště střílí domácí Tomáš Matoulek precizní gol
34:22 hráč Brautferger si dal 1v9
33:45 neskutečné výkony brankářů obou týmů
25:25 GÓL TJ Turnov! 4:3
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #92 Emil Hejduk, asistoval #62 Vojtěch Hejduk (4:3)
25:25 nečekanou střelou po zemi z půlky hřiště hosté snižují na 3:4
25:05 Bučis se tlačí dopředu, ale hosté skvěle brání
22:00 K dnešnímu zápasu přihlíží 42 diváků
20:40 Fantastický zákrok brankáře domácích Galajdy
20:00 počet střel domácích 9, počet střel hostí 8
16:46 Vyloučen hráč #22 Štěpán Čuda družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
15:00 GÓL TJ Turnov! 4:2
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #69 Tomáš Vitásek, asistoval #10 Vojtěch Palatínus (4:2)
14:20 Vyloučen hráč #27 Tomáš Mudra družstva FC Bučis Team na 2 minuty za sekání
14:02 GÓL FC Bučis Team! 4:1
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #99 Jakub Černý, asistoval #22 Matyáš Kalina (4:1)
13:30 GÓL TJ Turnov! 3:1
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #69 Tomáš Vitásek, asistoval #88 Antonín Palatínus (3:1)
12:45 GÓL FC Bučis Team! 3:0
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #77 Petr Brautferger, asistoval #27 Tomáš Mudra (3:0)
12:45 krásnou střelou od domácího vypůjčeného hráče Brautfergera Petra zvyšuje náskok na 3:0
10:15 Míček se přesouvá ze strany na stranu, ale zatím z toho více těží Bučis
09:14 GÓL FC Bučis Team! 2:0
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #46 Matěj Nykl, asistoval #59 Tomáš Veselý (2:0)
07:55 Hra se přesouvá ze strany na stranu, ale Bučis využívá šance a dostává se do vedení
05:49 GÓL FC Bučis Team! 1:0
01:08 zápas byl zahájen, oba týmy do utkání skočily naplno