5:6
    Adam TLAPÁK
    (Malý)

FC Bučis Team - FbC Plzeň 5:6
branky: 6. Tomáš Matoulek, 24. Jakub Vondruška, 29. Adam Drastich, 32. Šimon Pavlíček, 44. Matyáš Kalina - 10. Vojtěch Lapuník, 16. Jakub Stelzer, 19. Josef Tomášek, 25. Václav Zábran, 29. Adam Tlapák, 60. Adam Tlapák; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 51; zásahy brankářů: Jan Hlinák 4, Marek Galajda 14 - Pavel Novotný 26; po třetinách: 1:3, 3:2, 1:1
60:00 Komentář trenéra domacích Jana Zahalky: V první polovině zápasu jsme se hledali a těžko dostávali do tempa, druhá polovina zápasu patřila nám, vytvořili jme si dostatek šancí k tomu, abychom mohli zápas rozhodnout na naší stranu. Klíčové byly dvě branky, které jsme obdrželi v naší přesilovce, rozhodla hrubá chyba těsně před koncem, kterou soupeř dokázal potrestat.
60:00 Komentář trenéra hostí V. Michálka: Dnes jsme viděli správný zápas o první místo v ligové tabulce. Když to tak vezmu, tak jsme vyhráli zápas díky našemu oslabení. Chtěl bych poděkovat za soupeřovo fair play gesto ohledně odvolaného vyloučení.
59:59 střely domácích po třetí třetině 10, strřely hostí 8
59:58 GÓL FbC Plzeň! 5:6
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #61 Adam Tlapák, asistoval #81 Vít Malý (5:6)
59:28 Vyloučen hráč #39 Václav Zábran družstva FbC Plzeň na 2 minuty za držení
58:54 hra má před koncem velký spad
55:18 zákrok hostujícího brankáře se dal přirovnat úderu ve volleybal tzv. prsty
50:40 na své konto si připisuje fantastický zákrok i hostující brankář Pavel Novotný
49:49 dnes proti sobě hrají 2 tatrančtí hráči, ze strany Bučisu je to s číslem 77 Petr Brautferger a na straně Plzeňáků je to s číslem 61 Adam Tlapák
47:54 Galajda dneska září jak hvězda na noční obloze
45:43 Šimon Pavlíček spaluje šanci jak jezuité české knihy
43:58 Bučis dorovnává na 5:5 a pouští se do dalšího protiútoku, který mu zablokoval jeden z plzeňských hráčů
43:12 GÓL FC Bučis Team! 5:5
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #22 Matyáš Kalina, asistoval #99 Jakub Černý (5:5)
42:29 Domácí hráč s číslem 44 byl v dobré situaci před bránou, ale bohužel zacinkala jen tyčka
31:47 GÓL FC Bučis Team! 4:5
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #16 Šimon Pavlíček, asistoval #99 Jakub Černý (4:5)
28:45 GÓL FC Bučis Team! 3:5
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #4 Adam Drastich, asistoval #99 Jakub Černý (3:5)
28:10 GÓL FbC Plzeň! 2:5
28:10 Střídání brankáře. Nový brankář #34 Marek Galajda družstva FC Bučis Team
26:57 Hráč s číslem 29 Kuba Vondruška doslova prokličkoval celé hřiště, ovšem v rohu ho zastavili dva plzeňští hráči
25:27 Vyloučen hráč #99 Jakub Černý družstva FC Bučis Team na 2 minuty za sekání
24:00 GÓL FbC Plzeň! 2:4
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #39 Václav Zábran, asistoval #69 Vojtěch Lapuník (2:4)
23:35 GÓL FC Bučis Team! 2:3
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #29 Jakub Vondruška, asistoval #99 Jakub Černý (2:3)
23:35 Gol střetil Kuba Vondruška po odrazu od zadního mantinelu po nepřesné střele Kuby Černý
22:10 Vyloučen hráč #70 Tomáš Němeček družstva FbC Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře
19:59 střely domácích po první třetině 8, střely hostí 7
18:33 GÓL FbC Plzeň! 1:3
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #73 Josef Tomášek, asistoval #23 Jan Šůs (1:3)
17:35 odvolané vyloučení, bučisácký hráč Bruno Sandner se přiznal, že to faul nebyl
16:55 Tomáš Matoulek zkouší lobík, ale Petrovi Brautfergerovi se nepodařilo branku vstřelit
15:20 GÓL FbC Plzeň! 1:2
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #11 Jakub Stelzer, asistoval #21 Filip Nový (1:2)
09:35 GÓL FbC Plzeň! 1:1
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #69 Vojtěch Lapuník bez asistence (1:1)
09:35 hráč s číslem 69 Vojtěch Lapuník utíká bučisácké převaze a dáva v oslabení srovnávající gol
08:23 Vyloučen hráč #39 Václav Zábran družstva FbC Plzeň na 2 minuty za zvedání florbalky
06:10 skvělá kombinace i na druhé straně s minutím prázdné branky, kterou netrefil MIchal Soukup
05:06 GÓL FC Bučis Team! 1:0
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #8 Tomáš Matoulek, asistoval #77 Petr Brautferger (1:0)
04:40 skvělá kombinace mezi plzeňskými hráči zastavuje Jakub Vondruška
03:50 Plzeň trefuje Hlinákův střed těla
02:12 hra se přelévá ze strany na stranu, nedá se říct, kdo by byl dnes lepším týmem
01:17 U Hlináka cinkla tyčka