60
  • 60 59:58
    2

FbC Plzeň - SK Florbal Benešov 5:4
branky: 5. Dominik Šíbl, 14. Vojtěch Kuneš, 16. Filip Nový, 37. Vít Malý, 53. Dominik Šíbl - 25. Martin Jaeger, 27. Ladislav Vorel, 38. Marek Garreis, 53. Martin Jaeger; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 2:4; využití: 2:0; diváků: 60; zásahy brankářů: Martin Bezděk 23 - Lukáš Brož 34; po třetinách: 3:0, 1:3, 1:1
60:00 Komentář trenéra domácích pana V. Michálka: Dneska to bylo ubojované vítězství. Podle mého názoru jsme se moc přispůsobili hře soupeře a měli jsme dost výpadků v rozehrávce. Ale další výhra je na našem kontě a můžeme se připravit na další zápas. Děkuji všem zúčastněným.
60:00 Komentář trenéra hostí pana T. Mareše: Další utkání které jsme prohráli o gól, což nás mrzí hlavně kvůli našim fanouškům, kterým děkujeme za výbornou podporu. Soupeři děkujem za vyrovnené utkání.
59:58 Vyloučen hráč #14 Ladislav Vorel družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za nesportovní chování
59:48 Matěj Vošta sám před brankou hostujících, ale branku netrefil.
59:11 Střela Petra Tůmy, bez gólu.
58:00 Poslední dvě minuty do konce a utkání je napínavější a napínavější.
57:33 Timeout SK Florbal Benešov
57:30 Střelu Michala Brabce zblokoval Miloš Vojtíšek.
56:33 Na hřišti je napětí, hostující se snaží vyrovnat utkání.
54:58 Úžasná akce v podání Jaromíra Täubera, Matěje Vošty a Jakuba Stelzera, bez gólu.
53:30 Přihrávku Víta Malého na Matěje Voštu zblokoval Miloš Vojtíšek.
52:50 GÓL SK Florbal Benešov! 5:4
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #9 Martin Jaeger, asistoval #63 Petr Tůma (5:4)
52:23 Střelu Tůmy Petra chytil brankrář domácích Martin Bezděk.
52:11 GÓL FbC Plzeň! 5:3
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #47 Dominik Šíbl, asistoval #39 Václav Zábran (5:3)
51:00 Přihrávku Petra Tůmy a Davida Lukáše odrazil Michal Brabec.
50:18 Vojtěch Lapuník se dostává na hřiště a hned běží pro míč, který bohužel nevybojoval.
48:08 Vyloučen hráč #69 Vojtěch Lapuník družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání
48:08 Střelu Jana Šůse odrazil Lukáš Brož.
47:16 Michal Štejr se dostal ke střele, ale trefil tyč.
46:11 Střela kapitána hostujících Davida Lukáše minula branku.
44:19 Souboj v rohu mezi Jaegerem Martinem a Šůsem Janem vybojoval Jaeger Martin.
43:46 Matěj Vošta zablokoval střelu Marka Garreise.
42:54 Střelu Václava Zábrana opět chytl Lukáš Brož.
42:01 Utkání je velmi napínavé, jelikož se hráči rychle dostávají k balónku, jsou znát velmi rychlé přihrávky a spoustu střel na bránu.
40:47 Václav Zábran parádně prokličkoval mezi hostujícími hráči, střílel na bránu, ale bohužel bez gólu.
40:01 Buly v třetí části utkání vyhrávají hostující.
39:59 Střely v druhé části utkání 14:14.
39:48 Úžasná střela Vojty Kuneše, bohužel do gólmana.
38:05 Utkání se opět rychle přesunulo na polovinu domácích kde domácí brání.
37:41 GÓL SK Florbal Benešov! 4:3
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #10 Marek Garreis, asistoval #63 Petr Tůma (4:3)
36:53 GÓL FbC Plzeň! 4:2
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #81 Vít Malý, asistoval #30 Michael Brabec (4:2)
36:53 Rychlé rozehrání v podání Matěje Vošty, Michala Brabce a Víta Malého skončilo gólem pro domácí.
35:33 Brankář Martin Bezděk úžasně chytl střelu Marka Garreisa.
34:33 Jaromír Täuber rychle vybojoval míček, ale bohužel střela byla mimo branku.
33:33 Faulování v brankovišti hostujících, bez vyloučení.
32:20 Úžasnou přihrávku bohužel neproměnil v gól Jakub Stelzer.
30:55 Trestné střílení družstva SK Florbal Benešov neproměnil #26 David Lukáš.
30:55 David Lukáš jede trestné střílení, bohužel minul bránu.
29:40 Na posledních pár sekund v přesilovce domácí střídají.
28:13 Střelu Filipa Nového chytil Lukáš Brož.
27:43 Vyloučen hráč #10 Marek Garreis družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za bránění ve hře
26:48 Utkání začíná být rychlejší, protože se snaží hostují tým vyrovnat skóre.
26:33 GÓL SK Florbal Benešov! 3:2
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #14 Ladislav Vorel, asistoval #26 David Lukáš (3:2)
25:50 Střelu Jaegera Martina chytl Martin Bezděk.
25:09 Parádní střela Michala Brabce, bohužel mimo bránu.
24:23 GÓL SK Florbal Benešov! 3:1
23:15 Hostující rozehrávají v rohu u branky domácích, ale skvěle a rychle zasáhl Jaromír Täuber.
22:13 Skvělou přihrávku před brankou domácích bohužel minul Petr Tůma.
21:36 Hostující se vůbec nedostávají ke střele.
21:01 V přesilovce parádně zasahuje Martin Bezděk.
20:46 Vyloučen hráč #69 Vojtěch Lapuník družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
20:01 Úvodní buly vyhrává opět tým domácích.
20:00 Střely v 1. části: 12:7
19:43 Souboj mezi Václavem Zábranem a Ladislavem Vorlem o míček vyhrál hostující Ladislav Vorel.
17:20 Jaromír Täuber se dostal fantasticky kličkami přes tři hráče.
16:39 Přihrávku před brankou domácích vyblokoval Dominik Šíbl.
16:01 Skvělá střela Matěje Vošty, bohužel míček trefil břevno.
15:46 GÓL FbC Plzeň! 3:0
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #21 Filip Nový, asistoval #39 Václav Zábran (3:0)
15:25 Domácí v přesilovce usilovně stahují pole , ale vždy se míček dostane na florbalku hostujících.
14:52 Vyloučen hráč #26 David Lukáš družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za hrubost
13:56 Střelu hostujících vyblokoval Michal Štejr.
13:02 GÓL FbC Plzeň! 2:0
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #15 Vojtěch Kuneš, asistoval #39 Václav Zábran (2:0)
12:30 Vyloučen hráč #16 Albert Půlpán družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
10:45 Parádní střela Vojty Kuneše, bohužel bez gólu.
09:35 Jan Šůs skvěle vyblokoval střelu Petra Tůmy.
08:57 Skvěle chytil střelu gólman Brož Lukáš.
08:01 Konečně se hra přesouvá na druhou polovinu hřiště, kde se domácí snažit vstřelit branku.
07:09 Znovu hosté rozehrávají v rohu, střelu skvěle chytil Martin Bezděk.
06:51 Souboj v rohu domácích vybojovali hosté, bohužel bez střel na bránu.
04:22 GÓL FbC Plzeň! 1:0
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #47 Dominik Šíbl, asistoval #11 Jakub Stelzer (1:0)
04:00 Skvěle vyblokoval střelu domácích Albert Pulpán.
02:58 Střela útočníka Václava Zábrana, mimo branku hostujících.
01:20 První zákrok v dnešním zápase si připsal gólman domácích Martin Bezděk.
00:58 První střela v dnešním zápase domácích , bohužel mimo bránu soupeřů.
00:01 Úvodní buly dnešního zápasu vyhrává tým domácích.
00:00 Krásné sobotní odpoledne dámy a pánové, vítejte u online přenosu utkání 13. kola NL skupiny západ z MSH Plzeň Lokomotiva. Dnes se v Plzni představí 10. tým ligové tabulky Benešov. Plzenští hráči v minulém kole ukončili nepříznivou sérii a z Litvínova si přivezli 3 body za výhru 10:6 a dnes ji budou chtít potvrdit. Benešov naproti tomu podlehl doma Orce Čelákovice a na play-off již ztrácí 10 bodů. Dnešní utkání začíná ve 14 hodin a 45 minut.