• 60 59:28
    8:3
    (Strnad)

ASK Orka Čelákovice - TJ Turnov 8:3
branky: 5. Jakub Doutnáč, 6. Václav Kramel, 11. Lukáš Zadák, 18. Jakub Doutnáč, 53. Jan Kolář, 56. Petr Němeček, 59. Václav Kramel, 60. Jakub Doutnáč - 8. Emil Hejduk, 51. Vojtěch Palatínus, 59. Vojtěch Palatínus; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 21; zásahy brankářů: Vojtěch Nockin 28 - Jan Král 28; po třetinách: 4:1, 0:0, 4:2
60:00 Vyjádření trenéra hostů Antonína Palantínuse: Po celý zápas jsme hráli poměrně slušně, ale nedávali jsme góly, což byl hlavní důvod naší porážky. Kdybychom soupeři v první třetině doslova nedarovali vedení, tak bychom asi vyhráli. Kdyby je ale za nula bodů. Díky soupeři za atraktivní duel a divákům za podporu.
60:00 Vyjádření trenéra domácích Michala Schwana: Dnešní vítězství se zrodilo v dobře odehrané první třetině, kdy se nám konečně podařil vstup do zápasu. Soupeř hrál dobře na balonu, ale jeho šance pochytal náš výborně chytající gólman. Jsem spokojen s týmovou hrou do obrany. Děkujeme soupeři a divákům.
60:00 Střely ve 3. třetině: Orka 16 - Turnov 10
59:28 GÓL ASK Orka Čelákovice! 8:3
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #8 Jakub Doutnáč, asistoval #72 Vojtěch Strnad (8:3)
59:28 Kuba Doutnáč střelou do opuštěné branky Turnova dovršuje hattrick. Gratulujeme.
59:18 Nockin nadvakrát zachraňuje.
58:39 GÓL TJ Turnov! 7:3
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #10 Vojtěch Palatínus, asistoval #69 Tomáš Vitásek (7:3)
58:07 GÓL ASK Orka Čelákovice! 7:2
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #89 Václav Kramel, asistoval #25 Sebastian Jakob (7:2)
58:07 Kramel vyhazuje do prázdné branky.
57:51 Petr Němeček netrefuje prázdnou branku.
57:30 Turnov drží Orku pod zámkem.
56:40 Turnov v šesti.
56:07 Vojta Strnad po uvolnění Kubou Doutnáčem míjí hostující branku.
55:17 Timeout TJ Turnov
55:17 GÓL ASK Orka Čelákovice! 6:2
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #85 Petr Němeček, asistoval #89 Václav Kramel (6:2)
55:17 Petr Němeček se prosazuje po krásné otočce.
54:42 Vojta Palantínus sám na Nockina nevyzrál a míjí branku.
52:44 GÓL ASK Orka Čelákovice! 5:2
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #16 Jan Kolář bez asistence (5:2)
52:44 Honza Kolář zachytil křižnou přihrávku Turnova a sám se prosazuje.
50:10 GÓL TJ Turnov! 4:2
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #10 Vojtěch Palatínus, asistoval #88 Antonín Palatínus (4:2)
50:10 Krásná kombinace bratří Palantínusů končí střelou do odkryté branky Orky.
49:50 V oslabení dvakrát za sebou utekla dvojice Strnad, Doutnáč, se situací 2 na 1 si ale ani jednou neporadili.
49:20 Zámek Turnova skončil tečovanou střelou.
48:29 Vyloučen hráč #16 Jan Kolář družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání
48:29 Sbírku sekyrek rozšířil Honza Kolář.
47:30 Hosté v plném počtu hned zahrozili rychlým protiútokem.
47:03 Hezkou kombinaci zakončil Novotný. Brankář kryje.
46:02 Střela Petra Němečka mimo.
45:21 Vyloučen hráč #65 Josef Peštál družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání
45:21 A je tu další vyloučení a přesilovka domácích.
44:00 Ani hosté početní výhodu nevyužívají.
43:28 Střela Turnova z přesilovkové kombinace mimo.
43:12 Dan Richter sám před Králem, neproměnil.
41:48 Vyloučen hráč #7 Tomáš Beran družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání
41:48 Tomáš Beran si pomohl k míčku sekyrkou, za což byl oceněn vyloučením.
41:26 Bek Orky zachraňoval míček z malého brankoviště, hosté vehementně reklamují postavení hráče.
40:24 Pískán došvih po střele hostujícího kapitána.
40:00 Střely na branku ve 2. třetině: Orka 10 - Turnov 11
40:00 Kryštof Buček dává gól těsně po klaksonu, samozřejmě neplatí. Ale hezká šibenice.
39:56 Orka v rychlém protiútoku.
39:20 Sporné rozehrávání volného úderu Turnova, rozhodčí otáčí pro Orku, po chvíli zase zpět...
38:37 Turnov je výrazně střelecky aktivnější, většina střel ale končí buď vedle, nebo na obráncích Orky.
37:28 Trestňák Orky končí brejkem hostů. Z úhlu netrefují prázdnou bránu.
36:44 Fanoušci Turnova vytáhli v hledišti trumpetku a snaží se konkurovat bubeníkům Orky.
35:35 Nockin maskou vyráží další střelu hostů. Ze střídačky se ozývá pochvalné 'hezky Noko!'
34:38 Turnov často kazí rozehrávku, útočníci Orky to zatím ale brankově nevyužili.
33:20 Další střela Turnova končí na statné hrudi Vojty Nockina.
32:02 Přesilovka skončila bez výrazného ohrožení hostující branky.
30:32 Brejk hostů zastavuje Nockin, stejně tak i následnou střelu z volného úderu.
29:52 Vyloučen hráč #22 Vojtěch Rondoš družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolené vrážení
29:52 Vojta Strnad zastaven jen za cenu vyloučení. Máme tu první přesilovku utkání.
28:52 Volný úder končí střelou do zdi.
28:50 Závar před brankou Turnova končí volným úderem.
27:36 Michal Němeček sám před brankou hostů, míček ho ale neposlechl.
26:52 Šelbický na půlce sestřelil Kubu Doutnáče, ten se těžko zvedá.
25:40 Petr Němeček našel dlouhým kopcem Strnada, ten fantasticky trefil z první. Král ale předvedl výborný zákrok.
24:23 Střela Petra Němečka do připraveného Krále.
24:02 Orka si zatím míčku na hokejkách moc neužila.
20:47 Poprvé se v zápase rozezněl pověstný buben klanu Němečků.
20:10 V hledišti se objevil Kuba Jareš, který přišel povzbudit své bývalé spoluhráče. Nyní válí za Olymp. Vrátí se?
20:01 Úvodní bule pro hosty.
20:00 Střely na branku v 1. třetině: Orka 7 - Turnov 10
19:58 Obrovská šance Turnova, Palantínus si chytře počkal, ale Nockin opět vytáhl výborný zákrok.
19:50 Vojta Nockin nadvakrát zachránil Orku od pohromy.
17:32 GÓL ASK Orka Čelákovice! 4:1
17:32 Vojta Strnad našel zpoza branky Kubu Doutnáče a ten se nemýlil.
17:04 Vojta Palantínus netrefil z jasné pozice odkrytou branku Orky.
16:46 Honza Kolář zůstal osamocen před brankářem hostí, ale neprostřelil ho.
16:04 Vidíme klidnější pasáž utkání.
13:50 Tichý nekompromisně u mantinelu zastavil hostujícího útočníka, píská se faul.
11:11 Nockin opět bezchybný při závaru v malém brankovišti.
10:39 GÓL ASK Orka Čelákovice! 3:1
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #3 Lukáš Zadák bez asistence (3:1)
10:39 Lukáš Zadák zachytil rozehrávku soupeře, projel celé hřiště a zavěsil.
09:20 Nockin likviduje šanci Turnova v brankovišti.
07:32 GÓL TJ Turnov! 2:1
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #92 Emil Hejduk, asistoval #19 Jan Hausmann (2:1)
07:32 Hosté využívají tlaku před brankou Orky a přesnou střelou snižují.
06:59 Vojta Strnad nastřeluje z volného úderu tyčku.
05:32 GÓL ASK Orka Čelákovice! 2:0
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #89 Václav Kramel, asistoval #77 Daniel Richtr (2:0)
05:32 Vašek Kramel prostřeluje od mantinelu Krále mezi nohama. Druhá střela, druhý gól!
04:31 GÓL ASK Orka Čelákovice! 1:0
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #8 Jakub Doutnáč bez asistence (1:0)
04:31 První střela zápasu na branku přímo z tresného úderu končí gólem v sítí hostí.
04:08 Hostující útočník sám před Nockinem přestřeluje.
03:17 Zatím jsme střelu na branku neviděli.
01:51 Turnov zatím více na balónku.
00:01 Utkání začalo, Orka nastoupila v černobílých dresech, Turnov v zeleném.