58
  • 58 57:22
    Turnov

TJ Turnov - FC Bučis Team 7:9
branky: 13. Emil Hejduk, 17. Štěpán Čuda, 28. Tomáš Vitásek, 29. Jan Grmolec, 32. Štěpán Matěcha, 35. Štěpán Matěcha, 56. Pavel Sekyra - 6. Jakub Vondruška, 11. Jakub Vondruška, 20. Jakub Švelbl, 21. Jakub Černý, 24. Jakub Vondruška, 24. Jan Wald, 37. Matyáš Kalina, 52. Matyáš Kalina, 52. Tomáš Filip; rozhodčí: Luděk Franc - Václav Patera; vyloučení: 5:1; využití: 1:3; diváků: 46; zásahy brankářů: Lukáš Palatínus 17 - Marek Galajda 12; po třetinách: 2:3, 4:4, 1:2
60:00 Komentář trenéra domácích, Antonína Palatínuse: Soupeř hraje velmi dobře a dneska jsme asi podruhé v sezóně ztratili body s týmem, který byl v zápase skutečně lepší a přehrával nás. I přesto nakonec mrzí především směšná vyloučení, která ve výsledku přihrála soupeři tři body. Musíme zamakat a urvat bodíky jindy. Díky divákům za podporu.
60:00 Komentář trenéra hostů Jana Zahalky: Další náročný zápas, který jsme si zkomplikovali ztrátou koncentrace a zbytečnými chybami za stavu 6:2 v druhé třetině. Soupeř má rozhodně svoji útočnou kvalitu a dokázal nás vždy potrestat. Těší týmový výkon a nasazení, celkem povedená hra v útoku a hra v přesilové hře. Do obrany máme rozhodně na čem pracovat, děkujeme soupeři za kvalitní zápas.
58:48 Turnov zatím nemůže najít recept na obranu Bučisu.
57:41 Švitorka málem ztečoval Vitáskovo nahození do branky!
57:22 Timeout TJ Turnov
57:22 Turnov to zkusí v šesti!
57:15 Čuda v takovém poloúniku zkoušel střelu mezi betony, ale neuspěl.
55:02 GÓL TJ Turnov! 7:9
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #91 Pavel Sekyra, asistoval #17 Štěpán Matěcha (7:9)
55:02 Tak jsme se konečně dočkali! Sekyra se dostal k dorážce a snižuje!
52:55 To co se nyní událo v hale v Turnově, to nejde stíhat.
51:57 GÓL FC Bučis Team! 6:9
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #32 Tomáš Filip, asistoval #44 Michal Soukup (6:9)
51:57 A Bučis jdou do trháku, to může být kritický moment zápasu, ale také nemusí jak už jsme byli dnes svědky.
51:07 GÓL FC Bučis Team! 6:8
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #22 Matyáš Kalina, asistoval #99 Jakub Černý (6:8)
51:07 Po úspěšném oslabení se při velmi krátkém signalizovaném vyloučení prosazuje Kalina.
50:03 Nejprve jsme byli svědky velmi výživné kulturní vložky od našich zdravotníků, kdy jeden z nich byl zasažen míčkem do hlavy a ten druhý se z toho složil smíchy, stejně jako pak my z něj tady na časomíře.
49:01 Vyloučen hráč #69 Tomáš Vitásek družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání
48:25 Černý se snažil před Ščurkem jen lehce tečovat nahození od Kaliny, ale ztečoval ho mimo.
46:13 Ščurko si připsal skvělý zákrok, kdy sebejistě jen chytl prudkou střelu do pravé ruky. Odměnnou mu byl výrázný potlesk od diváků.
45:55 Vitásek neměl moc kudy vyslat svůj projektil, tak ho poslal mimo branku.
45:03 M. Hejduk čelil přečíslení 2 na 1, postavil se tak aby kryl přihrávku, ale zároveň byl schopen zblokovat i střelu, tak také učinil. Skvěle odvedená práce Marťo.
42:43 Ščurko tváří v tvář proti Pavlíčkovi úspěšnější.
40:56 A znovu skvěle zblokovaná přihrávka A. Palatínusem.
40:34 A. Palatínus skvěle zabránil průnikové přihrávce.
40:01 Ve druhé třetině se toho událo tolik, že těžko říct, co nás může čekat v té poslední.
39:59 Střely ve druhé třetině: TJ Turnov 7 FC Bučis Team - 7
38:14 A další infarktový moment. Opět podobná situace jako před chvílí. Stav zůstává i nadále stejný - 6:7
37:21 Černý s Vondruškou šli sami dva na jednoho, první zmiňovaný vybídl toho druhého, kterému sjela střela a vznikla z toho dokonalá přihrávka na Černého, který ale míjí branku Ščurka. Míček se odrazil od zadního mantinelu a Vondruška se snažil dostal míček podél tyče, ovšem trefil jen tyč.
36:05 GÓL FC Bučis Team! 6:7
36:05 Přesilové hry jsou zkrátka specialitou Bučis. Využívají dnes již třetí přesilovou hru a berou si zpět své vedení.
34:19 GÓL TJ Turnov! 6:6
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #17 Štěpán Matěcha z trestného střílení (6:6)
34:19 Matěcha si sám vybojoval nájezd a sám ho také proměňuje. Střelou k tyči nedal Galajdovi šanci. Turnov smazal čtyřbrankovou ztrátu a je opět na koni.
34:19 Nájezd pro Turnov!!
34:08 Vyloučen hráč #92 Emil Hejduk družstva TJ Turnov na 2 minuty za nesportovní chování
31:45 GÓL TJ Turnov! 5:6
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #17 Štěpán Matěcha, asistoval #10 Vojtěch Palatínus (5:6)
31:45 Před chvilkou sice Matěcha pohrdl nabídkou od V. Palatínuse, ale ten mu to namazal znovu jak babička vnukovi rohlík k snídani a domácí kapitán už tentokrát zavěsil.
29:40 Turnov opět hrozí z brejku. V dobré pozici se ocitl Matěcha, ale dostal míček trochu za sebe a míjí branku soupeře.
28:22 GÓL TJ Turnov! 4:6
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #39 Jan Grmolec bez asistence (4:6)
28:22 Domácí jsou zpět v zápase. Grmolec si vzal na polovině míček, udělal pár krok a vypustil petardu.
27:03 GÓL TJ Turnov! 3:6
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #69 Tomáš Vitásek, asistoval #91 Pavel Sekyra (3:6)
27:03 Vitásek přeci jenom prostřeluje střelou pod víko.
25:27 Vyloučen hráč #16 Šimon Pavlíček družstva FC Bučis Team na 2 minuty za špatné střídání
25:27 Teď si rozhodčí počíhali na hostující celek.
23:34 GÓL FC Bučis Team! 2:6
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #88 Jan Wald bez asistence (2:6)
23:34 Netrvalo dlouho a Wald si vybojoval míček a počkal si až se mu Ščurko položí na zem.
23:23 GÓL FC Bučis Team! 2:5
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #29 Jakub Vondruška, asistoval #4 Adam Drastich (2:5)
23:23 Vondruška sice musel vzít do rukou jinou hůl, ale i s ní je tu jako doma a kompletuje hattrick.
20:50 GÓL FC Bučis Team! 2:4
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #99 Jakub Černý, asistoval #22 Matyáš Kalina (2:4)
20:50 Je to ale Černý, který nedává Ščurkovi šanci a zakončuje do odkryté branky.
20:01 Začala nám druhá třetina. Bučis po první třetině sice vedou o jeden gól, ale vše se může změnit.
19:59 Střely v první třetině: TJ Turnov - 6 FC Bučis Team - 12
19:00 GÓL FC Bučis Team! 2:3
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #71 Jakub Švelbl, asistoval #37 Antonín Šiška (2:3)
19:00 Po nenápadné akci vrací Švelbl vedení svému týmu. Šiška ho vybídl takovým nahozením a Švelbl trefil zády k brance ze vzduchu, Ščurko se jen ohlédl.
17:44 Hausmann skvěle zastavil unikajícího Černého.
16:16 GÓL TJ Turnov! 2:2
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #7 Štěpán Čuda, asistoval #19 Jan Hausmann (2:2)
16:16 Zápas se vrací do stavu, ve kterém začal akorát s tím, že Turnov je na koni.
14:33 Vondruška zlomil svou střelku.
13:05 Vyloučen hráč #62 Vojtěch Hejduk družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání
13:05 Co Turnov dnes trápí jsou zatím zbytečné fauly. Čeká nás další přesilová hra hostů, kteří zatím využili obě předchozí.
12:51 GÓL TJ Turnov! 1:2
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #92 Emil Hejduk, asistoval #7 Štěpán Čuda (1:2)
12:51 Špičkovej odskok od E. Hejduka, který zakončoval do zcela odkryté branky.
12:03 Vitásek skvělým obranným zákrokem zabránil dalšímu nebezpečí.
10:17 GÓL FC Bučis Team! 0:2
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #29 Jakub Vondruška, asistoval #99 Jakub Černý (0:2)
10:17 Opět skvěle odbráněná první minuta, ale pak Bučis předvedli krásnou akci u které stál na konci opět Vondruška.
09:11 Matěcha to trošku přehnal s agresí a málem poslal svůj tým do tří.
08:47 Vyloučen hráč #89 Vojtěch Hrůza družstva TJ Turnov na 2 minuty za nesportovní chování
08:47 Turnovským se nezdál odpískaný faul a Hrůza zřejmě prohodil k rozhodčím nějaké nevhodné slůvko a uvidíme další přesilovou hru hostů.
05:58 GÓL FC Bučis Team! 0:1
05:58 Celou minutu Turnov skvěle bránil, Sekyra zblokoval 2 střely, Matěcha jednou vyvezl, Ščurko předvedl skvělý zákrok, V. Palatínus skvěle operoval na hrotu. Ale toto vše bylo Turnovu prd platné, při další zblokované střele Sekyrou se míček opět odrazil k Vondruškovi, který takovou nepovedenou střelou překonává Ščurka.
04:52 Vyloučen hráč #21 Daniel Korych družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolené vrážení
03:54 Ščurko si připisuje svůj první úspěšný zákrok za Turnov.
03:13 Matěcha ztečoval nebezpečnou střelu mimo a výrazně pomohl Ščurkovi.
01:13 Nejmladší z Hejduků vybojoval míček na útočné polovině pro svůj tým. Turnov zakládá svou první útočnou akci.
00:01 Úvodní buly zápasu pro Bučis.
00:00 Na hrací plochu nastupuje domácí tým TJ TURNOV !
00:00 Dnes se nám v brance domácích představí čerstvá posila, Lukáš Ščurko, který přichází na hostování až z daleké Plzně jako reakce na odchod Jana Krále zpět do Liberce. Ščurko bude tvořit brankářskou dvojici společně s turnovskou dlouholetou oporou - Jardou Švecem.
00:00 V prvním vzájemném zápase byli úspěšnější hosté, kteří na své palubovce zvítězili poměrem 9:4.
00:00 Vítám všechny florbalové fanoušky, dnes nás čeká utkání 16. kola Národní ligy mužů - západ. Představí se nám domácí TJ Turnov a hostující FC Bučis Team.
00:00 Vítám vás u on-line přenosu, utkání začíná v 20.00