5:4
    Tomáš STRAKA
    (Zalubil)

SK BIVOJ LITVÍNOV - Panthers Praha 5:4p
branky: 13. Jan Černý, 17. Matěj Vodička, 44. Filip Neklan, 56. Jaroslav Rybka, 64. Tomáš Straka - 19. David Kolář, 49. Dominik Hudec, 50. Jiří Krůšek, 60. Martin Kalous; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 5 + Filip Neklan OS:2; využití: 1:0; diváků: 37; zásahy brankářů: Matěj Chabr 39 - Martin Hruška 30; po třetinách: 2:1, 0:0, 2:3, 1:0
65:00 Komentář trenéra domácích (Petr Globočník): Jsem rád, že jsme v novém roce začali vítězně i když to mohlo být za 3 body. Tolik zbytečných vyloičení si nemůžeme dovolit proti žádnému soupeři. Doufám, že na dnešní zápas navážeme hned v dalším utkání. Děkuji soupeři za dramatický zápas.
65:00 Komentář vedoucího družstva hostů (Andrea Nováková): 'Dneska jsme sem přijeli v oslabené sestavě a společně s tím jsme si přivezli velkou smůlu. Věříme, že jsme si to pro letošek vybrali a musíme se poučit z našich chyb. Děkujeme soupeři za zápas.'
65:00 Střely v prodloužení Litvínov 1 Panthers 1
63:01 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 5:4
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #11 Tomáš Straka, asistoval #9 Jakub Zalubil (5:4)
61:06 Vyloučen hráč #4 David Kolář družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře
60:00 Střely ve třetí části Litvínov 9 Panthers 11
59:07 GÓL Panthers Praha! 4:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #9 Martin Kalous, asistoval #19 Jakub Rybka (4:4)
59:07 Pokorný s Kalousem perfektní kombinace se zakončením na Chabra
58:26 Timeout Panthers Praha
56:16 Vyloučen hráč #69 Michael Pitek družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání
56:16 Pitek blokoval tvrdě Pokornýho
55:44 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 4:3
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #22 Jaroslav Rybka, asistoval #9 Jakub Zalubil (4:3)
54:54 Rybka doráží na vodičku
53:50 Krůšek neustále doráže Chabrovi do brány
52:01 Litvínov se snaží vší silou otočit skóre
50:04 Tichý s vodičkou skřípli Hudce na mantinelu
49:19 GÓL Panthers Praha! 3:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #5 Jiří Krůšek bez asistence (3:3)
48:45 GÓL Panthers Praha! 3:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #73 Dominik Hudec, asistoval #39 Lukáš Pokorný (3:2)
47:30 Na obou stranách vznikají hodně rychlí protiútoky ale málo kdy se dostanou do zakončení
46:32 Vyloučen hráč #71 Ondřej Tichý družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
45:27 Litvínov hraje v plném počtu
44:21 Hra je docela vyhrocená
43:17 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 3:1
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #19 Filip Neklan, asistoval #22 Jaroslav Rybka (3:1)
43:17 Vyloučen hráč #19 Filip Neklan družstva SK BIVOJ LITVÍNOV - osobní trest
43:17 Vyloučen hráč #19 Filip Neklan družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nesportovní chování
42:00 Vacín střílí na Hrušku hned z půlky
40:00 Střely ve druhé části Litvínov 13 Panthers 16
39:44 Prokůpkovi to pěkně cinklo o domácí bránu
37:01 Hostující tým hraje v plném počtu
36:37 Rybka neustále napadá útok hostujících a tak se zmocňuje míčku
35:01 Vyloučen hráč #73 Dominik Hudec družstva Panthers Praha na 2 minuty za hra na zemi
33:42 Vacín nahazuje míček Vodičkovi na stranu hostujících jenže jí nestíhá zpracovat
31:59 Vyloučen hráč #24 Jakub Lipár družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení
31:37 Pekná dorážka Tichýho do brány, ale bohužel vysoká
30:20 Rybka využívá chybu hostujících a vrhá se na bránu Panthers
28:10 Oba dva týmy nastavili solidní tempo
26:22 Waldhauser se ještě snažil střílet na Chabra z otočky
25:18 Waldhauser přihrává Krůškovi před bránu a ten se pokouší prostřelit litvínovskou obranu
23:59 Domácí hrají v plném počtu
23:08 Kolář se pouští ke střele, ale Chabr střelu vidí a tak jí čape
21:59 Vyloučen hráč #66 Zdeněk Fanta družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání
21:19 Krůšek nepouští vubec Vacína k Míčku
20:01 Úvodní buly vyhráli Panthers
20:00 Střely v první části Litvínov 14 Panthers 12
18:23 GÓL Panthers Praha! 2:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #4 David Kolář, asistoval #92 Zdeněk Prokůpek (2:1)
17:45 Tichý si rychle nabíhá s míčkem za bránu, ale tam už ho obklopuje obrana hostujících
16:54 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 2:0
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #33 Matěj Vodička, asistoval #19 Filip Neklan (2:0)
16:51 Rybka veze míček po mantinelu a hned zakončuje
13:58 Lombino Zakončuje jenže Chabr zakročil a tak střelu čape
12:07 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 1:0
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #5 Jan Černý, asistoval #42 Pavel Houda (1:0)
12:03 Hocelík se proráží skrz útočnou formaci Panthers
09:39 Fanta neustále dýchá na záda Rybkovi a tlačí ho na mantinel
07:56 Pokorný prověřuje Chabra ostrou střelou
07:06 Ptáčník nahazuje míček přes půlku Polcarovi jenže byl zablokován litvínovskou obranou
04:32 Bivoj tlačí na středu hostující tým zpět na vlastní půlku
02:48 Tichý s Vodičkou se snaží hru dostat z pozabrány
01:16 Krůšek se snaží přes Pitka zakončovat
00:00 Úvodní buly vyhráli Panthers