60
  • 60 59:21
    Jan VAŠÍČEK

Wizards DDM Praha 10 - SK BIVOJ LITVÍNOV 8:5
branky: 10. Karel Smutný, 15. Martin Mühlfait, 31. Martin Mühlfait, 32. Karel Smutný, 37. Martin Mühlfait, 39. Martin Mühlfait, 53. Jan Vašíček, 56. Jan Heller - 8. Jakub Hromada, 27. Pavel Houda, 32. Oldřich Jireček, 49. Jakub Hromada, 56. Viktor Hocelík; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 26; zásahy brankářů: Vít Svojše 22 - Matěj Chabr 16; po třetinách: 2:1, 4:2, 2:2
60:00 Komentář trenéra domácích Adama Čechoviče: Zápas proti houžovnatému, šikovnému soupeři, který se nám prakticky až do konce nepodařilo úplně dostat pod kontrolu. Nebyl to z naší strany ideální výkon, ale vybojovali jsme důležité tři body. Moc nám pomohl výkon našeho brankáře, díky kterému jsme se nemuseli až do konce zápasu přetahovat, ale udrželi jsme polštář v podobě tří branek. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář trenéra hostí: Děkujeme soupeři za férově odehrané utkání, škoda že jsme nepromněnili ve druhé třetině vyložené šance.
60:00 Střely celkem: Wizards - Litvínov 24:27
60:00 Střely ve třetí třetině: Wizards - Litvínov 10:13
59:21 Trestné střílení družstva Wizards DDM Praha 10 neproměnil #15 Jan Vašíček.
58:11 Timeout SK BIVOJ LITVÍNOV
57:09 Přesilovka Wizards bez výraznější šance
55:58 Vyloučen hráč #79 Tomáš Skalitz družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání
55:35 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 8:5
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #25 Viktor Hocelík, asistoval #71 Ondřej Tichý (8:5)
55:18 GÓL Wizards DDM Praha 10! 8:4
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #23 Jan Heller, asistoval #25 Karel Smutný (8:4)
55:18 Jan Heller střelou alá Tomáš Hertl navyšuje dnešní skore
54:04 Timeout Wizards DDM Praha 10
52:26 GÓL Wizards DDM Praha 10! 7:4
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #15 Jan Vašíček bez asistence (7:4)
52:26 Vašíček prostřelil od mantinelu golmana a jde slavit.
51:02 Mühlfait vybídl lobem Kulíka, ten trefuje pouze golmana
50:46 Vyloučen hráč #28 David Bouda družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za zvedání florbalky
49:11 Svojše opět podržel Wizards fantastickým zákrokem.
48:33 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 6:4
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #3 Jakub Hromada bez asistence (6:4)
48:33 Hromada prošel obranu Wizards, položil si golmana a nekompromisně zakončil.
47:48 Krob nádherně vyvezl balonek a následně ještě vybojoval aut pro domácí.
46:00 Šrámkův blok zažehnal tlak hostů
43:39 Heller nepromněnil 1000% tutovku
42:11 Svojše znovu v akci a znovu úspěšný.
41:00 Třetí třetina zatím bez výraznějších šancí.
40:00 Střely ve druhé třetině: Wizards - Litvínov 7:6
38:12 GÓL Wizards DDM Praha 10! 6:3
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #36 Martin Mühlfait, asistoval #25 Karel Smutný (6:3)
38:12 Martin Mühlfait vymetl pavučinku v pravém růžku Litvínovské svatyně a Wizards odskakují na rozdíl tří branek.
37:39 Vyloučen hráč #22 Jaroslav Rybka družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení
36:03 GÓL Wizards DDM Praha 10! 5:3
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #36 Martin Mühlfait, asistoval #19 Vojtěch Mikoláš (5:3)
36:03 Mikoláš zpoza brány našel Mühlfaita, který tak zkompletoval hattrick
34:55 Martin Lazárek zdraví všechny v hale i u onlinu z rodinné oslavy.
34:03 Tiki-taka v podání Wizards končí zakončením Šrámka a úžasným zákrokem golmana Litvínova
33:29 Šrámkove dělovka pouze do bloku.
31:31 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 4:3
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #88 Oldřich Jireček, asistoval #71 Ondřej Tichý (4:3)
31:31 Odpověď Litvínova na sebe nenechala douho čekat a máme tu snížení na rozdíl jediné branky.
31:18 GÓL Wizards DDM Praha 10! 4:2
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #25 Karel Smutný, asistoval #56 Jiří Šrámek (4:2)
31:18 Šrámkova zadovka na Smutného a ten se opět nemýlil.
30:01 GÓL Wizards DDM Praha 10! 3:2
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #36 Martin Mühlfait, asistoval #7 Filip Műller (3:2)
30:01 Mühlfait si zpracoval Müllerův nához na bránu a v klidu ho uklízí do prázdné brány.
29:35 Přesný cross na Šrámka, ten trefuje jen blok soupeře
27:55 Kulík vysoko přestřeluje branku Litvínova
26:59 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 2:2
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #42 Pavel Houda, asistoval #13 Jan Vacín (2:2)
25:26 Branžovský poprvé na hřišti a hned v nebezpečné šanci
24:54 Svojše si připisuje další skvělý zákrok.
23:40 Wizards v poklidu na balonku
21:20 Krobovu střelu vytěsnil golman konečky prstů
20:39 Přesilovka Litvínova nám nepřinesla nic zajímavého a tak hrajeme znovu 5 na 5
20:00 Střely v první třetině: Wizards - Litvínov 7:8
18:38 Vyloučen hráč #13 Petr Krob družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za sekání
17:19 Nebezpečný brejk Litvínova končí vysoko nad Svojšeho svatyní
14:13 GÓL Wizards DDM Praha 10! 2:1
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #36 Martin Mühlfait, asistoval #56 Jiří Šrámek (2:1)
14:13 Muhlfait trefuje odkrytou klec hostí a máme tu vedení Wizards
13:20 Hra se přelévá ze strany na stranu, bez výraznějších šancí.
09:54 GÓL Wizards DDM Praha 10! 1:1
09:54 Šrámek s milimetrovou přesností našel Smutného a ten se nemýlil
08:48 Heller trefuje pouze břevno
07:37 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 0:1
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #3 Jakub Hromada, asistoval #11 Tomáš Straka (0:1)
07:37 Hromada ze standartky prostřelil vše co mu stálo v cestě a je z toho úvodní branka dnešního utkání
06:42 Vašíček zastavuje útok soupeře s ledovým klidem
04:40 Svojše znovu pohotově lape míč.
03:55 Muhlfait na Šrámka, který nenachází Smutného před odkrytou klecí
03:24 Svojše pohotově vytěsnil balonek mimo tři tyče.
02:04 Šrámek na Smutného, ten zakončuje jen těsně nad břevno
01:40 Smutný pouze do golmana
01:20 Kulík svým křižným pasem nenašel Hellerem
00:40 Litvínov získal balonek a trapí domácí celke
00:01 Wizards na balonku a hned první šance.