3:2
    Tomáš SLÁMA
    (Otto)

FAT PIPE Traverza Mukařov - TJ Turnov 3:2p
branky: 29. Marek Chlumský, 32. Šimon Otto, 61. Tomáš Sláma - 7. Vojtěch Palatínus, 9. Štěpán Matěcha; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 3:4; využití: 0:0; diváků: 24; zásahy brankářů: Josef Bína 16 - Jaroslav Švec 16; po třetinách: 0:2, 2:0, 0:0, 1:0
65:01 Komentář trenéra hostů: Vyrovnané utkání, kde jsme mohli brát tři body a nebo taky nulu. Nakonec máme bod a jedeme dál. Díky soupeři za utkání.
65:00 Komentář trenéra domácích Marka Chlumského: Děkujeme soupeřům za vyrovnané utkání, které rozhodly maličkosti. Diváci v tomto utkání mohli vidět skvělé zákroky brankářů a bojovný výkon na obou stranách.
64:59 Střely v prodloužení Traverza - Turnov 1:0
64:59 Děkujeme divákům, hráčům obou týmů a rozhodčím za dramatický a vyrovnaný zápas.
60:31 GÓL FAT PIPE Traverza Mukařov! 3:2
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #11 Tomáš Sláma, asistoval #8 Šimon Otto (3:2)
60:30 Z rychlého úniku vzniká situace 2 na 1.
59:59 Střely v třetí třetině Traverza - Turnov 6:8
59:28 Bína se rychle přemisťuje a vychytává tak další střelu Turnova.
57:44 Sekyra připravený v bloku zamezuje střele Turnova.
56:41 Timeout FAT PIPE Traverza Mukařov
56:41 Timeout týmu Traverza Mukařov.
56:20 Švec nyní předvádí divy.
54:50 Tempo obou týmů je opravdu vysoké.
53:30 Vyloučen hráč #87 Ondřej Kalát družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za sekání
53:30 Pudich nyní diskutuje s rozhodčími.
52:54 Hra se přiostřuje. Oba týmy jsou přesvědčeni, že dnes vyhrají právě oni.
51:06 Turnov má standardku, Traverza ji ovšem řeší a jde do útoku.
50:15 Nyní Traverza pálí na branku Turnova co to dá.
48:30 Zaznělo břevno Turnovské branky.
47:51 Turnov poklidně kombinuje na polovině soupeře a hledá střelecké pozice.
47:23 Vyloučen hráč #70 Marek Deutsch družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za sekání
46:29 Syrovátko posílá soupeře nedovoleným zákrokem do mantinelu a Turnov má rozehrávku z rohu.
42:52 Pudich se nyní dere do pásma soupeře, hráč Turnova se ale kácí přes mantinel a směr hry se obrací.
41:45 Míček nyní pod tlakem nabírá dvojrozměrných tvarů.
40:40 Turnov měl obrovskou šanci, ale míček končí v rohu.
39:59 Střely v druhé třetině Traverza - Turnov 5:5
38:23 Pudich běžel sám na branku, nahrál ale spoluhráči, který neměl takovou rychlost a nemohl tak přesně vystřelit.
34:52 Švec nyní předvedl krásný zákrok a udržuje tak skóre vyrovnané.
34:12 Po krásné kombinaci Traverzy končí míček za brankou golmana hostů.
33:20 Vyloučen hráč #69 Tomáš Vitásek družstva TJ Turnov na 2 minuty za blokování florbalky
32:39 Probíhá nyní odložené vyloučení ve prospěch Traverzy.
31:15 GÓL FAT PIPE Traverza Mukařov! 2:2
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #8 Šimon Otto, asistoval #70 Marek Deutsch (2:2)
31:14 Ottovi se nepovedlo přihrát v situaci 2 na 1 na prázdnou branku, jeho přihrávka byla zblokována, ale i přesto se mu podařilo vystřelit.
29:19 Hosté se ale i přesto pokouší o útok na branku domácích.
28:55 Po gólu pokračuje Traverza stále ve hře 5 na 4.
28:28 GÓL FAT PIPE Traverza Mukařov! 1:2
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #51 Marek Chlumský, asistoval #56 Adam Vejrych (1:2)
27:40 Vyloučen hráč #19 Jan Hausmann družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání
27:40 Vyloučen hráč #16 Lukáš Švitorka družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání
27:35 Nyní je v hale slyšet kontakt holí každou chvíli.
26:38 Hluk v hale zapříčinil, že hráč Turova neslyšel hvizd a už se radoval ze vstřelené branky. Ta byla ale vstřelena až po zastavení hry.
24:06 Traverza má zatím problém při přechodu přes střední pásmo.
21:27 Turnovští opět nasadili rychlé tempo.
19:59 Střely po první třetině Traverza - Turnov 7:5
19:02 Matěcha dostal krásnou přihrávku před prázdnou branku, střela z první mu ale nesedla.
17:37 Střela Syrovátky byla zblokována a končí za mantinelem.
16:12 Vyloučen hráč #91 Pavel Sekyra družstva TJ Turnov na 2 minuty za blokování florbalky
15:22 Hraje se tvrdě, rozhodčí ale udržují hru poměrně klidnou.
13:08 Švec má balónek po odrazu pod kontrolou.
11:54 Hraje se nyní spíše na půli Turnova, ten ale často vytváří rychlé a nebezpečné úniky.
10:15 Střelu Palatínuse likviduje krásným zákrokem brankář Traverzy Josef Bína
08:32 GÓL TJ Turnov! 0:2
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #17 Štěpán Matěcha, asistoval #10 Vojtěch Palatínus (0:2)
08:07 Střela Štipky končí pouze v boční síťce.
06:41 GÓL TJ Turnov! 0:1
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #10 Vojtěch Palatínus, asistoval #91 Pavel Sekyra (0:1)
06:40 Palatínus dostává přihrávku vzduchem z půle a je sám před brankou Traverzy
06:09 Hra se nyní rychle přelévá ze strany na stranu
04:16 První půl minuty přesilovky se hrálo spíše v obranném pásmu Turnova, nyní už ale hosté kombinují na polovině domácích.
03:15 Vyloučen hráč #7 Petr Heřmanský družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za sekání
02:34 Deutsch střílí, ale míjí branku Turnova
01:50 Heřmanský fauluje a je z toho standardní situace pro Turnov.
00:01 Zdravíme Vás u dnešního zápasu, oběma družstvům přejeme hodně štěstí a Vám dobrou zábavu.