6:5
    Marek SLUKA
    (Kovářík)

T.B.C. LUCERN Králův Dvůr - FbC Plzeň 6:5p
branky: 17. Václav Zábran, 27. Daniel Riley, 34. Michal Nový, 39. Adam Lešuk, 47. Patrik Kovářík, 63. Marek Sluka - 2. Jaromír Täuber, 9. Adam Tlapák, 39. Tomáš Němeček, 40. Jaromír Täuber, 48. Jakub Stelzer; rozhodčí: Ondřej Benačan - Patrik Šaroch; vyloučení: 4:5; využití: 1:0; diváků: 62; zásahy brankářů: Patrik Zítka 12 - Pavel Novotný 27; po třetinách: 1:2, 3:2, 1:1, 1:0
65:00 Komentář trenéra hostů Václava Michálka : Dnešní zápas se nám povedl, předváděli jsme pohlednou hru. Bohužel pro nás, soupeř mě v zakončení i dostatek štěstí a naši hráči naopak určitou smůlu. Prodloužení je už hra individualit. Do dalších zápasů zapracujeme na zakončení a budeme získávat plný počet bodů. Děkuji všem zúčastněným.
65:00 Komentář trenéra domácích Michal Kuberta : Vlažný vstup do utkání, Plzeň nám mohla v první třetině nadělit kanára. Naštěstí jsme ustáli tlak a srovnali krok. Od druhé třetiny vyrovnaná partie, plno nepřesností a hodně faulů. V závěru zasloužená dělba bodů se šťastným koncem pro nás. Jsme rádi za dva body a děkujeme všem v hale a soupeři.
62:07 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 6:5
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #15 Marek Sluka, asistoval #52 Patrik Kovářík (6:5)
61:00 Domácí tým se pokusil hrát pár vteřin bez gólmana.
60:01 Hraje se 3 na 3, pět minut.
60:01 Úvodní buly v prodloužení vyhrál tým domácích.
60:00 Počet střel na bránu v třetí třetině T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 4, FbC Plzeň 10
59:48 Timeout T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
59:48 Tým domácích má standardku jenom pár metrů od soupeřovy brány. Uvidíme co domácí vymyslí.
57:35 Tak jako chválíme domácího brankáře, tak taky musíme pochválit i brankáře hostů Pavela Novotného.
53:55 Hra má své tempo. Vidíme hodně akcí, střel a soubojů. Je jen otázkou času kdy padne ten důležitý gól.
51:48 Opět musíme pochválit brankáře Patrika Zítka za skvělé zákroky.
49:40 Brankář domácích Patrik Zítka dnes drží svůj tým co jen může.
47:58 Musíme pochválit také realizační tým za opakované čištění hrací plochy.
47:02 GÓL FbC Plzeň! 5:5
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #11 Jakub Stelzer, asistoval #85 Lukáš Täuber (5:5)
46:49 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 5:4
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #52 Patrik Kovářík, asistoval #57 Daniel Riley (5:4)
46:35 Domácí tým si vedení moc dlouho neužil. Při rychlém protiútoku silně podcenili svého soupeře.
46:34 Vyloučen hráč #75 Jaromír Täuber družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání
46:34 Vyloučen hráč #15 Vojtěch Kuneš družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání
44:28 Hráči na obou stranách dělají velké chyby. Nikdo, ale zatím těchto chyb nevyužil.
42:48 Hráč domácích s číslem 67 Tomáš Balej se pokusil vystřelit na bránu. Jeho střela bohužel o pár centimetrů minula bránu.
42:00 Domácí tým úspěšně ubránil velice důležitě oslabení.
41:35 Další střela hostů letěla několik metrů nad bránu.
40:40 První zásah gólmana v této třetině. Tým domácích se snaží přežít toto oslabení.
40:01 Oba týmy jdou do poslední třetiny se stejnými šancemi na výhru, jako na začátku utkání. Tým hostů má jen tu výhodu necelých dvou minut přesilovky.
40:01 Úvodní buly ve třetí třetině vyhrál opět tým hostů.
40:00 Počet střel ve druhé třetině T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 7 , FbC Plzeň 12
39:59 Tým domácích ztratil během minuty a půl svůj dvou gólový náskok,
39:58 GÓL FbC Plzeň! 4:4
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #75 Jaromír Täuber, asistoval #21 Filip Nový (4:4)
39:58 Vyloučen hráč #57 Daniel Riley družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za nesportovní chování
39:55 Vyloučen hráč #57 Daniel Riley družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za blokování florbalky
38:51 GÓL FbC Plzeň! 4:3
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #70 Tomáš Němeček bez asistence (4:3)
38:03 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 4:2
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #56 Adam Lešuk, asistoval #33 Patrik Zítka (4:2)
35:40 Po třetím gólu se domácích tým probral a začal hrát zajímavou hru.
33:37 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 3:2
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #71 Michal Nový bez asistence (3:2)
33:37 Krásná střela backhandem zamířila přesně pod horní tyčku.
30:15 Žádné šance, žádné drama, hráči běhají jenom sem a tam a nic zvláštního se neděje.
26:58 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 2:2
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #57 Daniel Riley, asistoval #52 Patrik Kovářík (2:2)
26:58 Bylo to o nervy, ale nakonec se to přece jenom povedlo. Po několika zblokovaných pokusech se míček konečně dostal tam, kam domácí potřebovali.
25:51 Vyloučen hráč #62 Matěj Vošta družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání
24:05 Tým hostů právě prověřil pevnost konstrukce branek domácích. Cinknutí míčku uslyšela celá hala.
22:15 První střelu hostů ve druhé třetině si pohlídal gólman domácích Patrik Zítka.
20:50 Hráč domácích s číslem 15 Marek Sluka měl další šanci vystřelit backhandem. Tentokrát netrefil bránu.
20:01 Tým domácích bude ještě muset vydržet pár vteřin v oslabení.
20:01 Úvodní buly ve druhé třetině vyhrál tým hostů.
20:00 Počet střel v první třetině T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 5 ,FbC Plzeň 11
18:24 Vyloučen hráč #91 David Konečný družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za vysoká florbalka
16:51 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 1:2
Vlastní branku družstva FbC Plzeň vstřelil #39 Václav Zábran (1:2)
16:51 Po pěkné akci domácího týmu se nakonec míček odrazil od hokejky obránce přímo do brány.
15:30 Tým domácích má opět šanci snížit gólový rozdíl v další přesilovce.
15:20 Vyloučen hráč #70 Tomáš Němeček družstva FbC Plzeň na 2 minuty za hrubost
14:10 Tým hostů bez jakýkoliv potíží ubránil své první oslabení tohoto zápasu.
13:05 Domácímu týmu se nedaří vystřelit na bránu. Přihrávky nejsou vůbec přesné.
12:10 Vyloučen hráč #15 Vojtěch Kuneš družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání
08:30 GÓL FbC Plzeň! 0:2
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #61 Adam Tlapák bez asistence (0:2)
08:10 Už to vypadalo, že se budě opět vylučovat. Před bránou domácího týmu došlo k sekání.
06:27 Hráč domácích s číslem 71 Michal Nový měl zatím největší šanci skórovat. Pro jeho smůlu netrefil bránu.
03:40 Domácí tým úspěšně ubránil své první oslabení tohoto zápasu.
02:43 Vyloučen hráč #91 David Konečný družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za zvedání florbalky
02:43 Pro domácí tým to nevypadá vůbec dobře. V poměru držení balónku jsou v porovnání se soupeřem značně pozadu.
01:48 GÓL FbC Plzeň! 0:1
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #75 Jaromír Täuber, asistoval #23 Jan Šůs (0:1)
01:48 První střela toho zápasu našla své místo v bráně domácích.
00:01 Úvodní buly první třetině vyhrál tým hostů.