8:7
    Jan HELLER
    (Lazárek)

SK Florbal Benešov - Wizards DDM Praha 10 8:7
branky: 12. Petr Vachtl, 23. Ladislav Vorel, 29. Petr Tůma, 30. Jan Pavlíček, 34. Jan Pavlíček, 42. Petr Tůma, 54. Petr Tůma, 59. Marek Garreis - 7. Karel Smutný, 8. Jan Heller, 33. Jakub Novák, 41. Jiří Šrámek, 48. Jakub Novák, 50. Jan Heller, 60. Jan Heller; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 5:3; využití: 1:2; diváků: 44; zásahy brankářů: Pavel Kubásek 32 - Lukáš Vávra 18, Vít Svojše 5; po třetinách: 1:2, 4:1, 3:4
60:00 Komentář trenéra domácích: Emotivní, napínavé utkání, které jsme přetavili ve tři body. Kluci to dnes odmakali, děkujeme soupeři a hlavně divákům.
60:00 Komentář trenéra hostí: Na hřišti vyrovnaný a napínavý zápas plný tvrdších soubojů. Soupeř byl nakonec úspěšnější v zakončení a my udělali přeci jen o nějakou tu chybu navíc. Škoda toho, že se zápas na hřišti až zbytečně vyhrotil, ne až tak vlivem hráčů, ale lidi okolo. Zdravotník, který celý zápas nadává hráčům a rozhodčím je přeci jen trošku rarita. Děkujeme za zápas a přejeme hezký zbytek víkendu.
60:00 střely po třetí třetině: 7:14, celkový počet střel: 30:39
59:52 GÓL Wizards DDM Praha 10! 8:7
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #23 Jan Heller, asistoval #22 Martin Lazárek (8:7)
59:45 Vyloučen hráč #31 Marek Vachoušek družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání
59:43 Hra v šesti hosty stála jeden inkasovaný gól, ale nadále zkouší štěstí
58:56 GÓL SK Florbal Benešov! 8:6
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #10 Marek Garreis bez asistence (8:6)
58:49 Hra se nám vyostřuje a nervy pracují na plné obrátky. Tempo hry je vražedné, Benešov je v naději ukořistit 3 body na domácí půdě!
57:37 Timeout Wizards DDM Praha 10
57:02 Hýbek nám dnes předvádí jeho gymnastické kousky.
53:56 GÓL SK Florbal Benešov! 7:6
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #63 Petr Tůma, asistoval #73 Jan Pavlíček (7:6)
53:56 Tůma vymetl bránu jak je jeho zvykem a posunul Benešov do vedení.
49:00 GÓL Wizards DDM Praha 10! 6:6
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #23 Jan Heller, asistoval #56 Jiří Šrámek (6:6)
47:37 GÓL Wizards DDM Praha 10! 6:5
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #17 Jakub Novák, asistoval #56 Jiří Šrámek (6:5)
47:37 Tato přesilovka byla rychlejší než všichni čekali. Benešovská školácká chyba vedla k minimálnímu brankovému rozdílu.
47:30 Vyloučen hráč #23 Tomáš Pícha družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání
45:47 Tato přesilová hra domácích nepřinesla žádný zvrat ve hře.
43:46 Vyloučen hráč #19 Vojtěch Mikoláš družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za bránění ve hře
43:02 Hýbek dostal od Vachtla na pravém mantinelu přihrávku, ale bohužel přestřeluje.
41:22 GÓL SK Florbal Benešov! 6:4
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #63 Petr Tůma, asistoval #43 Miloš Vojtíšek (6:4)
40:29 GÓL Wizards DDM Praha 10! 5:4
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #56 Jiří Šrámek, asistoval #25 Karel Smutný (5:4)
40:28 Nedáš, dostaneš! Krásná nahrávka od Vorla na Vachouška nebyla proměněna. hostí vybojovali balónek a snižují brankový rozdíl.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #32 Vít Svojše družstva Wizards DDM Praha 10
40:00 Buly pro hosty.
40:00 Střely po druhé třetině 12:12
39:50 Nervy pracují na obou stranách.
38:29 Vyloučen hráč #78 Jan Svoboda družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za nesportovní chování
38:29 Vyloučen hráč #23 Tomáš Pícha družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za nesportovní chování
33:34 Pavlíček vymetl Vávrovi všechny zbylé pavouky v rohu a zvyšuje skóre.
33:32 GÓL SK Florbal Benešov! 5:3
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #73 Jan Pavlíček, asistoval #23 Tomáš Pícha (5:3)
32:46 GÓL Wizards DDM Praha 10! 4:3
32:45 Další přesilovou hru si připisuje tým hostí, který ji okamžitě využil.
32:19 Vyloučen hráč #26 David Lukáš družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za bránění ve hře
30:02 Krásná souhra Pavlíčka s Tůmou, Jediné, co hosty drželo od dalšího gólu byl brankář Vávra, který je dnes ve skvělé formě.
29:23 GÓL SK Florbal Benešov! 4:2
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #73 Jan Pavlíček bez asistence (4:2)
28:10 GÓL SK Florbal Benešov! 3:2
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #63 Petr Tůma, asistoval #10 Marek Garreis (3:2)
26:24 Garreis na středu v šanci! Míček bohužel končí za mantinelem.
24:20 Vachtlovi zvoní tyč!
22:51 GÓL SK Florbal Benešov! 2:2
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #14 Ladislav Vorel bez asistence (2:2)
22:51 Nepozornost obránců hostí vedla k úniku Vorla, který dorovnal skóre na 2:2
22:01 Karta se obrátila a Benešov hraje oslabení.
22:00 Vyloučen hráč #47 Petr Vachtl družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání
21:35 Vorel zkusit nahodit před bránu.
20:00 Buly opět pro domácí.
20:00 Střely po první třetině 11:11
19:45 Vojtíšek netrefuje prázdnou bránu.
17:50 Píchova střela nenalezla svůj cíl, hostující brankář byl opět rychlejší!
12:13 Smutnému zvoní tyč!
11:52 GÓL SK Florbal Benešov! 1:2
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #47 Petr Vachtl, asistoval #14 Ladislav Vorel (1:2)
09:59 Vyloučen hráč #17 Jakub Novák družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za bránění ve hře
09:52 Benešov čeká přesilová hra, možnost na snížení brankového rozdílu se jim zvýšila, uvidíme zda-li využijí tuto možnost.
07:56 GÓL Wizards DDM Praha 10! 0:2
07:26 Další gól zadarmo pro Wizard, opět ze středu stačila pouhá dorážka.
06:13 Benešovští obránci si nepohlídali volného Smutného na středu a ten otevřel skóre.
06:12 GÓL Wizards DDM Praha 10! 0:1
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #25 Karel Smutný, asistoval #56 Jiří Šrámek (0:1)
05:02 Tůmova střela skončila na hrudi golmana z Wizardů, dnes je v opravdu dobré formě!
03:00 Benešov zkouší kombinační hru, ale její zakončení končí vždy v rukou golmana hostí.
00:00 První buly pro domácí