6:5
    Jan SVĚTLÍK
    (Bureš)

Florbal Primátor Náchod - SK BIVOJ LITVÍNOV 6:5
branky: 12. František Donaj, 30. Jan Čečetka, 58. Jan Světlík, 58. Jan Světlík, 59. Jiří Vlček, 60. Jan Světlík - 23. Jan Černý, 36. Jaroslav Rybka, 46. Ondřej Tichý, 53. Jan Černý, 57. Jaroslav Rybka; rozhodčí: Daniel Ondráček - Nguyen Duc Trung; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 104; zásahy brankářů: Brandon Bulis 21 - Jiří Vybíral 29, Marek Pospíšil 0; po třetinách: 1:0, 1:2, 4:3
60:00 Hráči zápasu: Za Náchod #13 Marcel Lehký, za Litvínov #9 Jakub Zalubil
60:00 Komentář trenéra domácích (Tomáš Třešňák): Infarktový závěr nám zajistil 3 body. O těch ale mohlo být rozhodnuto už dávno. Naše produktivita byla 55 minut žalostná. Díky klukům, že to nevzdali a velký dík fanouškům za podporu.
60:00 Komentář trenéra hostů (Petr Globočník): Je skvělé, že jsme po nevýrazném začátku dokázali převzít otěže zápasu do svých rukou. Škoda nesmyslného výpadku v posledních pěti minutách. Děkuji soupeři za utkání.
60:00 Střely celkem: Náchod 35, Litvínov 26
60:00 Střely ve třetí třetině: Náchod 13, Litvínov 14
59:20 A je to tam!!! Nevídaný comeback náchodských rytířů!!
59:19 GÓL Florbal Primátor Náchod! 6:5
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #90 Jan Světlík, asistoval #26 Vojtěch Bureš (6:5)
59:15 Střídání brankáře. Nový brankář #87 Marek Pospíšil družstva SK BIVOJ LITVÍNOV
58:31 A je vyrovnáno!!!
58:30 GÓL Florbal Primátor Náchod! 5:5
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #17 Jiří Vlček, asistoval #90 Jan Světlík (5:5)
57:35 Náchod snižuje na rozdíl jedné branky!
57:34 Timeout SK BIVOJ LITVÍNOV
57:34 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:5
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #90 Jan Světlík, asistoval #13 Marcel Lehký (4:5)
57:11 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:5
56:13 Náchod zkouší hru bez brankáře
56:12 Timeout Florbal Primátor Náchod
56:06 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 2:5
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #22 Jaroslav Rybka, asistoval #5 Jan Černý (2:5)
54:20 Ve velké šanci se ocitnul Čečetka po hezké kombinaci se Světlíkem, bohužel minul
53:30 Lehký byl v dobré pozici, vystřelil, ale gólman v pohodě chytá
52:42 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 2:4
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #5 Jan Černý, asistoval #9 Jakub Zalubil (2:4)
52:35 Náchodští dělají spoustu zbytečných chyb a hosté jich využívají
51:29 Juhász to opět zkusil z dálky, ale bohužel to ani tentokrát nedopadlo
49:30 Skvělý zákrok gólmana Bulise!
47:32 Náchod drží balónek a hosté se jen výjimečně dostanou do šance
45:49 Po velké chybě v náchodské rozehrávce se hosté ujímají vedení
45:48 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 2:3
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #71 Ondřej Tichý, asistoval #25 Viktor Hocelík (2:3)
44:58 Náchod úspěšně ubránil přesilovku
42:58 Vyloučen hráč #93 Aleš Kaválek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za špatné střídání
41:59 První lajna Náchoda dnes famózní
40:01 Úvodní bule pro hosty
40:00 Střely ve druhé třetině: Náchod 12, Litvínov 7
39:45 Hodně hektický závěr třetiny
38:58 Hosté hrají v plném počtu
36:59 A další vyloučení hostů
36:58 Vyloučen hráč #33 Matěj Vodička družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za blokování florbalky
36:32 Skvěly Bulisův zákrok
35:13 Hosté srovnávají stav utkání
35:12 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 2:2
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #22 Jaroslav Rybka, asistoval #71 Ondřej Tichý (2:2)
33:26 Už se zase hraje 5 na 5
31:27 Další vyloučení Litvínova, dokáže ho Náchod využít?
31:26 Vyloučen hráč #5 Jan Černý družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání
30:00 Utkání sleduje 104 diváků! Děkujeme!!
29:31 Velká šance Světlíka po Burešově nahrávce
29:04 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #19 Jan Čečetka bez asistence (2:1)
18:49 Litvínov hraje v plném počtu
18:25 Náchod měl 2 velké šance, ale ani Světlík, ani Kaválek nedokázali dostat míček do branky
16:50 Po dlouhé diskuzi mezi hráči, trenéry a rozhodčími si Náchod zahraje první přesilovku v dnešním zápasu
16:49 Vyloučen hráč #13 Jan Vacín družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání
16:01 Miloš Macháček, přezdívaný Florbalový Messi, teď opět projel obranou jako nůž máslem
15:10 Kaválkova nebezpečná střela letěla pár centimetrů vedle branky
13:10 Další velkou šanci Náchod zlikvidoval hostující gólman
11:19 Macháček prokličkoval celé hřiště a parádně našel Donaje a ten vypálil z výběhu a Náchod vede 1:0!
11:18 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #51 František Donaj, asistoval #24 Miloš Macháček (1:0)
00:01 Úvodní bule pro hosty
00:00 Vítáme Vás u on-line přenosu ze zápasu 19. kola Národní ligy - západ. Dnes se v náchodské Plechárně utkají týmy z chvostu tabulky - domácí Florbal Náchod a hostující SK Bivoj Litvínov.