60
  • 60 59:49
    2

Florbal TJ Kobylisy - SK Florbal Benešov 6:3
branky: 9. Tomáš Kindl, 9. Jan Hrdlička, 15. Boris Nouzák, 28. Zbyšek Piták, 36. Jan Hrdlička, 39. Ondřej Kočí - 39. Petr Tůma, 55. Petr Tůma, 58. Petr Vachtl; rozhodčí: David Hejzlar - Martin Kněžík; vyloučení: 6 + Dalibor Michálek OS:4; využití: 0:0; diváků: 41; zásahy brankářů: Marek Paleček 17 - Pavel Kubásek 21; po třetinách: 3:0, 3:1, 0:2
60:01 Komentář trenéra domácích Ondřeje Kočího: 'Z naší strany výborná první třetina, druhou ovlivnila naše častá vyloučení a ve třetí zodpovědný výkon dozadu a konečně udržené vedení. Děkujeme soupeři za zápas.' Komentář trenéra hostí Lukáše Brože: 'Náš výkon dnes bohužel na body nestačil, soupeři gratulujeme k vítězství.'
60:00 Střely na branku - domácí 5, hosté 8
59:49 Vyloučen hráč #20 Dalibor Michálek družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání
59:15 Hosté zase v šesti
59:02 Drobek láme hokejku
58:04 Hosté to zkoušejí v šesti bez brankáře
58:03 Timeout SK Florbal Benešov
57:25 GÓL SK Florbal Benešov! 6:3
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #47 Petr Vachtl, asistoval #63 Petr Tůma (6:3)
57:25 Benešov snižuje na 3:6
56:20 Tonda Semerád těsně nad
55:00 Trošku se přiostřuje
54:04 GÓL SK Florbal Benešov! 6:2
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #63 Petr Tůma, asistoval #26 David Lukáš (6:2)
54:04 Teď už se ovšem hosté prosazují
52:25 Domácí se ubránili
51:05 Skvělý zákrok vytasil i Paleček
50:25 Vyloučen hráč #15 Boris Nouzák družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání
40:00 Střely na branku - domácí 12, hosté 10
39:44 Vyloučen hráč #10 Marek Garreis družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání
39:43 Zbyšek Piták zřejmě vyražený dech
38:57 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 6:1
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #3 Ondřej Kočí, asistoval #43 Antonín Semerád (6:1)
38:57 Kočák bleskurychle odpovídá
38:28 GÓL SK Florbal Benešov! 5:1
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #63 Petr Tůma, asistoval #14 Ladislav Vorel (5:1)
38:28 Hosté se dočkali snížení
37:20 Za Palečkem zvoní tyčka
35:40 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 5:0
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #16 Jan Hrdlička, asistoval #92 Matouš Neužil (5:0)
35:40 Bohoušek to v oslabení vykouřil jako lesní včely
34:41 Borek si nevhodnými komentáři směrem k sudím vykoledoval osobní trest
34:40 Vyloučen hráč #20 Dalibor Michálek družstva Florbal TJ Kobylisy - osobní trest
34:40 Vyloučen hráč #20 Dalibor Michálek družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za nesportovní chování
34:20 Signalizovaná výhoda na druhé straně, Benešov v šesti
33:19 Domácí se ubránili
32:40 Domácí ve čtyřech
31:20 Sudí posílá Kobylisy do tří
31:19 Vyloučen hráč #8 Šimon Paldus družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za držení
30:39 Vyloučen hráč #30 Michal Starostka družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za nedovolené vrážení
30:35 V oslabení asi největší šance Benešova
28:52 Vyloučen hráč #14 Ladislav Vorel družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání
28:10 Signalizovaná výhoda pro domácí, hrají v šesti
27:49 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 4:0
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #84 Zbyšek Piták, asistoval #8 Šimon Paldus (4:0)
20:01 Hosté doplatili na pozdní nástup ke druhé třetině
20:00 Vyloučen hráč #40 Patrik Houštecký družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za zdržování hry
20:00 Střely na branku - domácí 10, hosté 2
19:00 Střela hostů vedle
17:14 Benešov se ubránil
15:14 Vyloučen hráč #73 Jan Pavlíček družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za nedovolené vrážení
14:38 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 3:0
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #15 Boris Nouzák bez asistence (3:0)
14:38 Nešťastná teč z pohledu hostí končí třetí trefou domácích
13:00 Standardka domácích těsně nad
11:00 Bohoušek je při chuti, tentokrát však tváří v tvář Kubáskovi neuspěl
08:39 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 2:0
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #16 Jan Hrdlička, asistoval #29 Jakub Zíka (2:0)
08:39 Což ovšem vyhecovalo Bohouška
08:14 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 1:0
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #47 Tomáš Kindl, asistoval #14 Filip Janeba (1:0)
08:14 Kočák nejdřív promáchl, pak ale následující pěkná kombinace vyústila v úvodní gól domácích
07:10 První zákrok domácího gólmana
05:10 Hosté nad
03:50 Na Kočáka dvakrát zívala prázdná svatyně...
03:00 Prví vážnější záblesk před benešovskou brankou
00:01 První bule pro domácí. Podaří se dnes napravit nepříznivý dojem z posledních zápasů?
00:00 Pěkný únorový podvečer z kobyliské Šatna Areny, kde dnes domácí v 19. kole Národní ligy Západ vyzvou tým z Benešova