9:6
    Marek SVOBODA
    (Vlček)

FC Bučis Team - Florbal Primátor Náchod 9:6
branky: 3. Jakub Vondruška, 8. Jakub Černý, 16. Adam Drastich, 18. Šimon Pavlíček, 24. Šimon Pavlíček, 24. Matyáš Kalina, 41. Marcel Lehký, 45. Tomáš Mudra, 49. Tomáš Matoulek - 19. Rostislav Verner, 34. Rostislav Verner, 39. Aleš Kaválek, 41. Jiří Vlček, 45. Miloš Macháček, 60. Marek Svoboda; rozhodčí: David Kytler - Vojtěch Typl; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Jan Hlinák 8 - Vlastimil Skalický 19; po třetinách: 4:1, 2:2, 3:3
60:00 Komentář trenéra hostů Tomáše Třešňák: První nepovedená první třetina určil ráz celého utkání. Musíme hodit dnešek za hlavu a hned příští týden navázat na předchozí utkání. Ve hře je 6bodů, pro kkteré musíme udělat maximum. Za dvě kola až se vše sečte uvidíme na co to bude stačit.
60:00 Komentář trenéra domácích Jana Zahalky: Rozhodně zlepšení oproti poslednímu zápasu, zlepšený pohyb a kombinace, především v první třetině. Zbytek zápasu nám soupeř velmi znepříjemnil, bylo znát že hraje o důležité body do playof.My se musíme ještě lépe připravit do playof.
60:00 Počet střel ve třetí třetině: Bučis 11 - Náchod 8
59:22 GÓL Florbal Primátor Náchod! 9:6
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #58 Marek Svoboda, asistoval #17 Jiří Vlček (9:6)
57:00 Náchod v 6
56:16 Timeout Florbal Primátor Náchod
54:12 Vyloučen hráč #42 Petr Haspeklo družstva FC Bučis Team na 2 minuty za nedovolené vrážení
53:32 První lajna Bučisu nenechá Náchodu ani metr zadarmo.
51:11 Jakub Černý dnes na hřiští rádí! Jede jak rychlík z Prahy do Náchoda!
48:46 GÓL FC Bučis Team! 9:5
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #8 Tomáš Matoulek, asistoval #42 Petr Haspeklo (9:5)
48:46 Matoulkova životní střela.
47:48 Výborný zákrok Hlináka!
44:53 GÓL Florbal Primátor Náchod! 8:5
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #24 Miloš Macháček, asistoval #58 Marek Svoboda (8:5)
44:26 GÓL FC Bučis Team! 8:4
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #27 Tomáš Mudra, asistoval #44 Michal Soukup (8:4)
44:26 Mudra překonal brankáře Náchoda.
41:15 Trestné střílení družstva Florbal Primátor Náchod neproměnil #17 Jiří Vlček.
41:15 Hlinák čape jak o život! Dnes ho v trestném střílení Náchod nepřekonal.
40:40 GÓL Florbal Primátor Náchod! 7:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #17 Jiří Vlček, asistoval #24 Miloš Macháček (7:4)
40:25 GÓL FC Bučis Team! 7:3
Vlastní branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 Marcel Lehký (7:3)
40:00 Počet střel ve druhé třetině: Bučis 10 - Náchod 3
38:43 GÓL Florbal Primátor Náchod! 6:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #93 Aleš Kaválek, asistoval #13 Marcel Lehký (6:3)
38:43 Dnešní utkání sleduje neuvěřitelných 35 diváků. Děkujeme!
37:32 Trestné střílení družstva Florbal Primátor Náchod neproměnil #93 Aleš Kaválek.
35:42 Za stavu 6:2 má Matoulek úsměv na tváři!
34:27 Náchod neví jak na Bučisácké crossovky.
33:33 GÓL Florbal Primátor Náchod! 6:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #67 Rostislav Verner, asistoval #24 Miloš Macháček (6:2)
33:33 Verner zakončil do prázndé branky, Hlinák bez šance.
28:48 Vyloučen hráč #24 Miloš Macháček družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost
28:48 Diváci krom florbalu mohou dnes nahlédnout i pod pokličku MMA.
24:40 Kalina ze vzduchu trefuje odkrytou branku.
24:40 Bučis vužívá přesilovku a navyšuje skóre na 6:1.
23:54 GÓL FC Bučis Team! 6:1
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #22 Matyáš Kalina, asistoval #99 Jakub Černý (6:1)
23:36 Vyloučen hráč #17 Jiří Vlček družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost
23:23 GÓL FC Bučis Team! 5:1
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #16 Šimon Pavlíček, asistoval #99 Jakub Černý (5:1)
20:00 Počet střel v první třetině: Bučis 7 - Náchod 3
18:49 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #67 Rostislav Verner, asistoval #17 Jiří Vlček (4:1)
18:49 Bučis zaspal, Náchod se snaží o návrat do hry.
17:40 GÓL FC Bučis Team! 4:0
17:40 Černý si připisuje 4. bod z tohoto utkání! Cross přes půl hřiště končí Pavlíčkovou střelou!
17:12 Hlinák si připisuje úspěšný zákrok.
15:04 GÓL FC Bučis Team! 3:0
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #4 Adam Drastich, asistoval #99 Jakub Černý (3:0)
15:04 Po úspěšném pressu Pavlíčka se míček odráží na Černýho a ten shazuje na Drasticha.
09:20 Náchod bez tempa, 50 minut utkání před námi.
07:33 GÓL FC Bučis Team! 2:0
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #99 Jakub Černý, asistoval #16 Šimon Pavlíček (2:0)
07:33 Kombinace Pavlíčka s Černým končí brankou!
05:24 Na Matoulkovi dnes visí terč, jeho bývalí spoluhráči mu dávají zabrat.
02:30 GÓL FC Bučis Team! 1:0
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #29 Jakub Vondruška, asistoval #99 Jakub Černý (1:0)
02:30 Utkání začíná lépe pro Bučis!
00:10 Dobrý večer, vítáme Vás u 20. kola národní ligy. Dnešním zápasem Vás bude provázet Matěj Štrobach a Tomáš Rudolecký.