• 59 58:29
    4:6
    (Petrák)

FbC Plzeň - Panthers Praha 4:6
branky: 14. Vojtěch Lapuník, 32. Václav Zábran, 54. Tomáš Němeček, 57. Tomáš Němeček - 11. Karel Petrák, 26. Martin Kalous, 26. Karel Petrák, 46. Lukáš Tomeš, 56. David Kolář, 59. Marco Lombino; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 6:2 + David Kolář 5; využití: 0:2; diváků: 69; zásahy brankářů: Martin Bezděk 19 - Martin Hruška 42; po třetinách: 1:1, 1:2, 2:3
60:00 Komentář trenéra domácích pana V. Michálka: Za dnešní zápas jsem na svůj tým hrdý, Dneska získal 3 body tým, který byl více slyšet a který více brečel, bohužel to zafungovalo velmi dobře a již zmíněné unfair gesta nebyly dostatečně ohodnoceny. Je těžké podávat maximální výkony na hřišti, když hráč neví, jestli může hrát do těla či do hokejky a jak tvrdě. Každopádně gratuluji soupeři k výkonu, který si nezasloužil 3 body do tabulky.
60:00 Komentář trenéra hostí L.Hrmy: Dneska to od nás nebyl dobrý výkon, za to se musíme divákům omluvit, příště to bude opět náš dobrý výkon. Máme tři body, které mají cenu zlata, ale s velkým vykřičníkem. Děkujeme domácím za zápas a přejeme hodně štěstí v boji o play off.
59:59 Střely po třetí třetině Plzeň-19 Panthers-10
59:38 Tomášek střílí ale zvoní pouze tyčka
58:40 Domácí to zkoušejí se šesti hráči v poli
58:29 Timeout FbC Plzeň
58:29 GÓL Panthers Praha! 4:6
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #60 Marco Lombino, asistoval #12 Karel Petrák (4:6)
58:29 Vyloučen hráč #60 Marco Lombino družstva Panthers Praha na 2 minuty za nesportovní chování
58:28 Hosté přidávají dalšího góla
58:01 Závěr zápasu je zatím nejaktivnější částí
57:20 Domácí si vytvářejí spoustu šancí ale prozatím neúspěšně
56:20 GÓL FbC Plzeň! 4:5
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #70 Tomáš Němeček, asistoval #39 Václav Zábran (4:5)
56:19 Němeček nachází skulinku mezi nohama Hrušky a hosté vedou tím nejtěsnějším rozdílem co mohou
56:15 Täuber od mantinelu přestřeluje
55:30 GÓL Panthers Praha! 3:5
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #4 David Kolář, asistoval #25 Petr Škoda (3:5)
54:26 Vyloučen hráč #39 Václav Zábran družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání
53:29 Hosté se opět dostávají do dvoubrankového náskoku
53:06 GÓL FbC Plzeň! 3:4
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #70 Tomáš Němeček, asistoval #73 Josef Tomášek (3:4)
53:05 Němeček hned poté co se vrátil z trestné lavice dostává hostující tým opět pouze do jednobrankového odstupu
52:51 Hostující se ve své přesilovce nedostali ani k jedné střele, která by ohrozila Bezděka
51:34 Domácím se zatím daří blokovat střely a bránit tak oslabení
50:50 Vyloučen hráč #70 Tomáš Němeček družstva FbC Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře
50:50 Panthers mají další přesilovku
49:11 Bezděk vychytává Polcara z velkého brankoviště
47:29 Täuber se po individuální akci dostává do zakončení trefuje jen masku hostujícího brankáře
45:25 GÓL Panthers Praha! 2:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #6 Lukáš Tomeš, asistoval #20 Radek Šťovíček (2:4)
45:24 Panthers opět odskakují do dvoubrankového vedení
45:16 Domácí se tlačí do zakončení ale zatím neúspěšně
42:40 Domácí zatím balonek nepučují soupeři a dostávají se do šancí, které ovšem neproměňují
31:36 GÓL FbC Plzeň! 2:3
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #39 Václav Zábran, asistoval #70 Tomáš Němeček (2:3)
31:35 Zábran nachytal gólmana hostů z poza brány
29:50 Lapuník blokuje nebezpečnou střelu
29:37 Vyloučen hráč #11 Jakub Stelzer družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
28:37 Vyloučen hráč #73 Josef Tomášek družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání
28:37 Síly na hřišti se otáčí ve prospěch hostů
28:00 Máme tady přesilovku čtyři na tři
27:51 Vyloučen hráč #15 Vojtěch Kuneš družstva FbC Plzeň na 2 minuty za hrubost
27:51 Vyloučen hráč #4 David Kolář družstva Panthers Praha na 5 minuty za hrubost
26:29 Vyloučen hráč #52 David Polcar družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
26:28 Vošta vystihuje rozehrávku a vybojoval přesilovku pro domácí
25:59 Trestné střílení družstva FbC Plzeň neproměnil #22 Štěpán Plachý.
25:58 Lapuník svou šikovností vybojoval nájezd ke kterému se staví Plachý
25:45 GÓL Panthers Praha! 1:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #12 Karel Petrák z trestného střílení (1:3)
25:44 Hosté rychle odskakují na dvoubrankový náskok
25:12 GÓL Panthers Praha! 1:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #9 Martin Kalous, asistoval #4 David Kolář (1:2)
13:00 GÓL FbC Plzeň! 1:1
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #69 Vojtěch Lapuník, asistoval #70 Tomáš Němeček (1:1)
12:59 Lapuník po krásné nahrávce od Němečka neváhal a zavěšuje pod horní tyčku a srovnává stav utkání
10:09 Petrák proměňuje přesilovku a posílá hostující celek do jednobrankového náskoku
10:08 GÓL Panthers Praha! 0:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #12 Karel Petrák bez asistence (0:1)
08:22 Máme tady první přesilovku v zápase pro panthers
08:21 Vyloučen hráč #75 Jaromír Täuber družstva FbC Plzeň na 2 minuty za zvedání florbalky
00:01 Úvodní buly zápasu pro hráče domácích
00:00 Poslední vzájemné utkání na hřišti Pantherů skončilo jednoznačně pro pražský celek. Pantheři se v současné chvíli nachází na 2. pozici. Domácí jsou na tom o poznání hůře, po skvělém startu sezóny se nyní nacházejí na 7. pozici a pro postup do play-off potřebují každý bod. Utkání začíná za 10 minut. Přejeme příjemnou zábavu.
00:00 Krásné sobotní odpoledne dámy a pánové, vítejte u online přenosu utkání 20. kola Národní ligy-skupina západ mezi domácím FbC Plzeň a hostujícími Panthers Praha.