1:9
    Lukáš PANENKA
    (Starostka)

TJ Turnov - Florbal TJ Kobylisy 1:9
branky: 30. Tomáš Vitásek - 2. Ondřej Kočí, 7. Ondřej Kočí, 15. Matouš Neužil, 26. Jan Hrdlička, 44. Michal Starostka, 50. Filip Janeba, 52. Ondřej Kočí, 58. Šimon Paldus, 59. Lukáš Panenka; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 4:4; využití: 0:0; diváků: 74; zásahy brankářů: Lukáš Palatínus 24 - Marek Paleček 36; po třetinách: 0:3, 1:1, 0:5
60:00 Komentář trenéra domácích, Antonína Palatínuse:Jsme v obrovský křeči a nějak to musíme zlomit.Soupeř vyhrál díky jednoduchý hře a nám je ta naše k nejspíš k ničemu. Díky
60:00 Komentář trenéra hostí: Dnešní zápas rozhodl náš nástup do první třetiny a ubráněný blok přesilovek včetně přesilovky pět na tři na začátku třetí třetiny. Děkuji soupeři za utkání.
59:59 Střely ve třetí třetině: TJ Turnov - 18 Florbal TJ Kobylisy - 18
58:49 Vyloučen hráč #69 Tomáš Vitásek družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání
58:49 Vyloučen hráč #10 Vojtěch Palatínus družstva TJ Turnov na 2 minuty za hrubost
58:07 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 1:9
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #47 Lukáš Panenka, asistoval #30 Michal Starostka (1:9)
57:39 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 1:8
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #8 Šimon Paldus bez asistence (1:8)
56:18 Matěchaaaa a zvonkohra za Palečkem.
55:05 Při hráčích Kobylis stojí všichni svatí.
53:04 A. Palatínus a jeho střela, která se odrazila od břevna.
53:00 Vyloučen hráč #21 Štěpán Merta družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za hrubost
51:05 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 1:7
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #3 Ondřej Kočí, asistoval #43 Antonín Semerád (1:7)
49:34 Ščurko na střídačce!
49:33 Timeout TJ Turnov
49:33 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 1:6
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #14 Filip Janeba, asistoval #3 Ondřej Kočí (1:6)
47:55 A. Palatínus na malém brankovišti neprocpal míček skrz Palečka.
43:26 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 1:5
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #30 Michal Starostka, asistoval #20 Dalibor Michálek (1:5)
43:26 Co dodat. Jedna dobře umístěná střela znamená změnu ve skóre.
43:21 Hosté jsou v laufu.
41:13 Vyloučen hráč #25 Ondřej Filip družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za zdržování hry
40:54 Vitáááásek! Tyč...
40:00 Vyloučen hráč #17 Tomáš Kindl družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za hra na zemi
39:59 Střely ve druhé třetině: TJ Turnov - 11 Florbal TJ Kobylisy - 5
38:12 Vyloučen hráč #92 Matouš Neužil družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání
35:13 Jedovatá střela Vitáska jen těsně mimo šibenici.
32:18 Vyloučen hráč #88 Antonín Palatínus družstva TJ Turnov na 2 minuty za nesportovní chování
32:18 A. Palatínus už neudržel své emoce na uzdě.
29:48 GÓL TJ Turnov! 1:4
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #69 Tomáš Vitásek, asistoval #91 Pavel Sekyra (1:4)
29:15 M. Hejduk zpět na hřišti, Turnov skvěle odbránil oslabení.
27:15 Vyloučen hráč #28 Martin Hejduk družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání
27:15 Toto sekání už bylo potrestáno dvěma minutami.
26:46 Po dalekonosné střele jednoho z hráčů Kobylis zazvonila tyč!!
25:23 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 0:4
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #16 Jan Hrdlička, asistoval #92 Matouš Neužil (0:4)
25:23 Hrdlička s Neužilem zničehonic vyrazili sami na Ščurka. turnovský gólman byl bohužel bez šance.
22:24 E. Hejduk měl gól na holi, v poslední milisekundě mu střelu srazil, či co, bylo to tak rychlé, jeden z obránců.
20:01 Uvidíme, zda Turnov nějak změnil taktiku a zda tempo hry bude i nadále tak vražedné jako v úvodní dvacetiminutovce.
19:59 Střely v 1. třetině: TJ Turnov - 8 Florbal TJ Kobylisy - 8
19:04 Turnov se snaží, seč mu síly stačí, ale bohužel ke gólu to nevede.
18:03 Gól Turnov! Bohužel rozhodčí rozpažil.
14:24 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 0:3
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #92 Matouš Neužil, asistoval #29 Jakub Zíka (0:3)
14:24 Sled nešťastných odrazů = 3. gól hostů.
11:42 V. Hejduk už mohl vystřelit, ale ještě se snažil najít Čudu v lepší pozici. Přihrávka byla sražena.
09:31 Sledujeme velmi emotivní utkání.
07:59 Obrana Kobylis zatím blokuje vše co může.
06:20 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 0:2
06:20 Ščurko vyrazil míček vysoko nad sebe, bohužel pro něj se nestačil zorientovat a Kočí dorazil do zcela odkryté sítě.
04:29 Hra je hned od úvodního hvizdu ve vysokém tempu.
03:00 Skvělý přesun Ščurka, který chvíli hledal míček, ten se nacházel pod jeho tělem.
02:30 Takovýhle začátek si Turnov určitě nepředstavoval. No nic, jedeme dál.
01:17 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 0:1
01:17 Po přihrávce od Semeráda se osamocený na malém brankovišti prosazuje Kočí.
00:45 Turnov po odebrání balonku kombinuje v útočném rohu.
00:01 Úvodní buly pro Kobylisy.