• 59 58:27
    6:2
    (Tůma)

SK Florbal Benešov - Florbal Primátor Náchod 6:2
branky: 34. Ladislav Vorel, 39. David Lukáš, 47. David Lukáš, 56. Miloš Vojtíšek, 59. Petr Tůma, 59. Ladislav Vorel - 13. Miloš Macháček, 37. Václav Grulich; rozhodčí: Tomáš Sommer - Michal Taufmann; vyloučení: 3:0 + Jakub Téra 5; využití: 1:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Pavel Kubásek 23 - Vlastimil Skalický 22; po třetinách: 0:1, 2:1, 4:0
60:00 Komentář trenéra hostí: vyrovnané utkání rozhodly nestandardní situace na hřišti, bohužel svoje jsme nedokázali proměnit a soupeř díky nim vyhrál vyrovnané utkání.
60:00 Komentář trenéra domácích: Opět po prospaném začátku jsme po první přestávce začali hrát a dotáhli zápas do vítězného konce.
60:00 Střely po třetí třetině: 14:6, střely celkem: 27:25
58:27 GÓL SK Florbal Benešov! 6:2
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #14 Ladislav Vorel, asistoval #63 Petr Tůma (6:2)
58:10 GÓL SK Florbal Benešov! 5:2
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #63 Petr Tůma, asistoval #14 Ladislav Vorel (5:2)
56:29 Timeout Florbal Primátor Náchod
56:29 Náchod hraje v šesti.
55:15 GÓL SK Florbal Benešov! 4:2
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #43 Miloš Vojtíšek, asistoval #26 David Lukáš (4:2)
55:15 Backendová střela od Vojtíška posunula Benešov do vedení od va góly.
53:56 Benešov opět v pěti.
51:43 Vyloučen hráč #16 Albert Půlpán družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za bránění ve hře
47:52 Vojtíškova dorážka do brankáře.
46:14 Timeout SK Florbal Benešov
46:14 GÓL SK Florbal Benešov! 3:2
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #26 David Lukáš, asistoval #63 Petr Tůma (3:2)
44:25 Benešov čeká dlouhá přesilová hra a fanoušci očekávají změnění skóre.
43:54 Vyloučen hráč #12 Jakub Téra družstva Florbal Primátor Náchod na 5 minuty za hrubost
43:40 Tůma opět zkoušel štěstí, ale míček zůstal pod brankářem.
40:01 Buly pro hosty
40:00 Střely po druhé třetině 6:8
39:10 Další přesilová hra pro Náchod.
38:42 GÓL SK Florbal Benešov! 2:2
38:42 Vyloučen hráč #14 Ladislav Vorel družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za nesportovní chování
36:20 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #37 Václav Grulich, asistoval #67 Rostislav Verner (1:2)
36:20 Nedáš, dostaneš! Náchod zvyšuje skóre z dorážky
33:53 Pavlíček V. vystřelil z otočky na středu hřiště a pohotový Vorel dorazil a dorovnal tak brankový rozdíl.
33:52 GÓL SK Florbal Benešov! 1:1
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #14 Ladislav Vorel, asistoval #71 Vojtěch Pavlíček (1:1)
31:32 Tůma prošel přes 3 hráči, až před soupeřovu bránu, brankář pohotově vystoupil a Tůma pokračoval dál bez balónu.
27:53 Tůmu chtěl vykopat brankáře hostí, ale trefuje ho do nohy.
25:01 Pavlíček J. se snažil projít středem, ale ztratil, svou chybu však opět napravil.
24:08 Lukáš posílá středem přihrávku před bránu hostí, kde čeká Boháč, ale ztrácí.
23:00 Vorel nahazuje na Tůmu, který ze vzduchu trefuje balónek, ale přestřeluje.
22:11 Přesilová hra nepřinesla žádnou změnu a Benešov je opět v plném.
21:20 Hostím zvoní tyč!
21:15 Pavlíček J. vytáhl balónek po mantinelu a přihrává na rozeběhnutého Píchu, ten se snaží dorazit, ale pozdě.
20:20 Benešov získal balónek a snaží se ho udržet.
20:00 Střely po první třetině: 7:11
19:31 Vyloučen hráč #43 Miloš Vojtíšek družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání
19:31 Čeká nás první přesilová hra tohoto utkání.
18:20 Vachoušek minul.
16:35 Standardní situace na půlce Náchoda, brankář hostí však střelu chytil.
14:12 Pícha ztratil na půlce a Lukás svoji pohotovostí zamezil střele hráče Téry.
14:01 Vorel vyvezl balónek po mantinelu a přihrává na střed na Pavlíčka V., který však ztratil
12:43 Nepohlídaného crossu využil Náchod ve svůj prospěch a otvírá skóre.
12:11 GÓL Florbal Primátor Náchod! 0:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #24 Miloš Macháček, asistoval #12 Jakub Téra (0:1)
06:55 Oba týmy nastoupili do zápasu s odhodláním odvést si tři body, uvidíme, kdo bude dnes odcházet se sklopenou hlavou.
03:45 Kubásek podržel domácí.
02:15 Standardní situace pro Benešov z rohu u soupeřovi branky, zatím jsme žádnou akci neviděli.
01:01 Náchod drží balónek na své půlce a vyčkává.
00:01 Buly pro hosty